Niestandardowe rozwiązania lokalizacyjne

Od najbardziej zaawansowanego szkolenia tłumaczy, dopasowanego do preferowanego stylu, do interfejsów API i niestandardowego projektowania przepływu prac. Odpowiadamy na potrzeby 169,662 różnych klientów z każdej branży.

  • Przepływy pracy w procesie lokalizacji
  • Rekrutacja tłumaczy
  • Zaawansowane szkolenie tłumaczy
  • Interfejsy API tłumaczeń
  • Integracje z innymi firmami
  • Filtry do wyodrębniania treści
  • Szkolenie z tłumaczenia maszynowego

TranslationOS

Platforma do lokalizacji dla przedsiębiorstw z podstawowym stosem technologicznym, która jest przejrzysta, działa bez pośredników i jest hiper-skalowalna. Otwieramy świat, w którym inteligentni klienci i zaangażowani tłumacze mogą się z sobą bezpośrednio łączyć.

Dowiedz się więcej

Doskonałość rozpoczyna się od procesów

Dokładamy wszelkich starań dla podwyższenia skuteczności naszych usług tłumaczeniowych, wzmacniając nasze procesy produkcyjne dzięki stosowaniu doskonałych technologii i pracy utalentowanych ludzi.

Proces produkcji

Wysokiej jakości tłumaczenia o krótkim czasie realizacji. Kampanie AdWords i Facebooka na rynki zamorskie nie stanowią dla nas żadnego problemu.
Laura Corallo – Eataly
Zespół Translated zawsze okazywał się profesjonalny i pomocny. Szybko odpowiadają na prośby o pomoc i przestrzegają uzgodnionych terminów.
Fabio Vanek – Italiaonline
Firma Translated tłumaczy dla nas kampanie marketingowe AdWords oraz Facebook od kilku lat. Traktujemy ją jako jednego z naszych zaufanych partnerów, który nigdy nas nie zawiódł.
Alberto Mauri – GroupM
Zespół Translated jest skuteczny zarówno na polu finansowym, jak i operacyjnym. Są wyjątkowo skrupulatni jeśli chodzi o terminowość realizacji. Bardzo szybko zajmują się również ewentualnymi problemami powstałymi po przesłaniu zlecenia.
Davide Scalvi – Docebo
Dzięki Translated nasza strona internetowa jest teraz dostępna w 20 językach, a nie jak poprzednio w 6, co pozwala nam wejść na nowe rynki – liczba krajów, w których działamy, wzrosła z około 10 do 50!
Pierre Massol – TravelCar
W ciągu ostatnich kilku lat korzystałem z usług Translated do tłumaczeń z języka niemieckiego i rosyjskiego na angielski. Ich usługa jest zazwyczaj szybka i wydajna, a struktura wyceny bardzo przejrzysta.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Nasi klienci

Z największą satysfakcją obsługujemy ponad 120 000 klientów na całym świecie, w tym młode, innowacyjne startupy i duże globalne przedsiębiorstwa z różnych branż. Zoptymalizowaliśmy nasze procesy, aby sprostać ich unikalnym potrzebom, realizując nie tylko małe zadania na żądanie, ale również zapewniając zaawansowane, w pełni zarządzane rozwiązania.

Dowiedz się więcej

Czy masz więcej pytań? Bądź z nami w kontakcie.

Nasz zespół jest gotowy znaleźć rozwiązanie dla Twoich potrzeb tłumaczeniowych.

Skontaktuj się z nami

Cześć, jestem Barbara.
W czym mogę pomóc?

Barbara – Starszy doradca klienta