שירותי תרגום קריאייטיב

שירותי קופירייטינג רב לשוניים שנועדו להעביר בצורה מדויקת את ההשפעה הרגשית של התוכן המקורי שלכם ב-201 שפות. אידיאלי לתרגום מסרים שיווקיים, פרסום או כל דבר שדורש את איכות הכתיבה הגבוהה ביותר.

תשלום לאחר מסירה אנחנו סומכים עליכם: אתם יכולים לשלם תוך 5 ימים מיום המסירה באמצעות העברה בנקאית, כרטיס אשראי או PayPal. למידע נוסף

מתי כדאי להשתמש בתרגום קריאייטיבסלוגנים וטגליין

ללכוד את המהות וההשפעה של הסלוגן או הטגליין המקוריים באופן שיתפוס את תשומת הלב של קהל היעד תוך התחשבות בניואנסים תרבותיים.

שמות מותג ומוצרים

התאמת שמות מותגים ומוצרים כך שיתאימו להעדפות הלשוניות והתרבותיות של שוק היעד תוך שמירה על זהות המותג וההיכרות עימו.

פרסומות ותוכן לקמפיינים

התאמת חומרי פרסום, כולל כותרות, טקסטים וקריאות לפעולה, כדי לשמור על רלוונטיות מבחינה תרבותית ולעורר עניין בשוק היעד.

תסריטי אודיו ווידאו

עריכת תסריטי אודיו ווידאו, כולל דיבוב, קריינות ודיאלוגים, כדי לוודא שהם מתאימים מבחינה תרבותית ומעבירים ביעילות את המסר המיועד.

תהליך הקריאייטיב שלנו

הבנת המותג שלכם

צעד בסיסי זה כולל חקירה מקיפה של זהות המותג, ערכיו, טון הדיבור והמסרים. אנו מתעמקים באתוס, הייעוד וקהל היעד של המותג כדי להשיג הבנה עמוקה של מה המותג מייצג.

התרגום מבוצע על ידי הבלשנים המושלמים

כדי למצוא את הבלשנים המקצועיים הטובים ביותר עבור משימת התרגום, אנו משתמשים ב-T-Rank – כלי בחירת הכישרונות שלנו המבוסס על AI. T-Rank מנתח את המאפיינים של כל פרויקט נכנס, ולאחר מכן מתאים את המתרגם או המתרגמת הטובים ביותר למשימה על סמך למעלה מ-30 גורמים, כגון איכות העבודות הקודמות והעמידה בזמנים, זמינות, תחום התמחות, תוכן המסמך ועוד.

סקירה יצירתית על ידי קופירייטרים מומחים

לאחר השלמת משימת התרגום, אנחנו בוחרים בקפידה קופירייטרים מקצועיים על סמך הכישורים ותחומי ההתמחות שלהם. תפקידם לשפר את התוכן המתורגם מנקודת מבט יצירתית, להבטיח שהמסר, הטון והכוונה של הטקסט המקורי מועברים ביעילות בשפות החדשות, תוך התאמתו להקשר התרבותי של קהל היעד.

מדוע כדאי לבחור בנו

התאמה תרבותית במיטבה

תרגום קריאייטיב הוא הרבה מעבר לתרגום של מילים. זו הסיבה שצוות המומחים שלנו מבטיח שהתוכן שלכם ישתלב בצורה חלקה בהקשר התרבותי המקומי תוך שמירה על זהות המותג שלכם.

מומחיות שמביאה תוצאות

עם צוות של מומחי שפה מיומנים וקופירייטרים מומחים, אנחנו מצטיינים בהתאמת התוכן שלכם כך שיהיו לו השפעה ומעורבות מקסימליים בשווקי היעד.

תהליך עבודה חלק, מסירת עבודות בזמן

התהליך היעיל שלנו, המופעל על ידי טכנולוגיית בינה מלאכותית, מבטיח שיתוף פעולה חלק, עמידה מדויקת בזמנים ותקשורת מהירה, המאפשרים לכם לעמוד ביעדי השיווק הגלובאליים שלכם.

יש לכם עוד שאלות? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

הצוות שלנו ימצא את הפתרון המתאים ביותר עבור צורכי התרגום שלכם.

ליצירת קשר

שלום, שמי ברברה.
איך אוכל לעזור?

ברברה – מנהלת תיקי לקוחות בכירה

באפשרותכם לקבל הצעת מחיר מיידית

הדרך הקלה והמהירה לתרגום מסמכים.

רק כמה קליקים והתרגום בדרך אליכם.

הצעת מחיר מיידית