תרגומי שיווק ותקשורת

מאז 1999 אנחנו עוסקים בבחירה ובהכשרה של המתרגמים המקצועיים הטובים ביותר, ותומכים בהם עם טכנולוגיות מתקדמות כדי לסייע ליותר מ-334,521 לקוחות בכל ענפי התעשייה.

 • באנרים
 • חוברות מסחריות
 • קמפיינים של AdWords
 • קמפיינים פרסומיים
 • קטלוגים
 • הודעות לעיתונות
 • דפים לחלוקה
 • סרטים של תאגידים מוסדיים
 • סקרי שוק
 • עלוני פרסום
 • ניוזלטרים
 • מודעות
 • דוחות רשמיים
 • ביקורות
 • אתרי אינטרנט
 • רשומות בלוגים
תשלום לאחר מסירה אנחנו סומכים עליכם: אתם יכולים לשלם תוך 5 ימים מיום המסירה באמצעות העברה בנקאית, כרטיס אשראי או PayPal. למידע נוסף

הצרכים שלכם מורכבים יותר?

אנחנו יכולים לעזור לכם לקבל הצעת מחיר עבור מסמכים מורכבים, קובצי PDF, אתרי אינטרנט, תוכנה ועוד.

ברברה – מנהלת תיקי לקוחות בכירה

למה לבחור בנו?

איכות מובטחת

אנחנו תומכים במתרגמים הטובים בעולם בעזרת תהליכי אבטחת איכות מתקדמים. וזה עוד לא הכול: אנחנו מספקים בדיקת תרגום מקיפה בחינם במקרה שאינכם מרוצים מהתוצר.

לקריאת התנאים שלנו

מסירה בזמן

אנחנו מציעים את רמות הביצועים הטובות בענף, עם זרימת עבודה ממוטבת המבטיחה כי למעלה מ-95% מהמסירות מתבצעות בזמן. בנוסף, במקרה הלא סביר שלא נעמוד בתאריך היעד, ניתן החזר כספי עד לעלות המלאה של התרגום.

לקריאת התנאים שלנו

תשלום לאחר מסירה

אנחנו באמת נותנים אמון בלקוחותינו. לכן יצרנו את המודל 'תשלום לאחר מסירה'. עם 'תשלום לאחר מסירה', תוכלו לשלם תוך חמישה ימים מיום מסירת התרגום באמצעות כרטיס אשראי, העברה בנקאית או Paypal.

לקריאת התנאים שלנו

Translated סייעה ל-Airbnb לפתח תהליך זרימת עבודה חדש לתרגום, המאפשר שיפור מרבי באיכות, בבקרה וביחסי העלות-תועלת.
Salvo Giammarresi - Airbnb
תרגומים באיכות גבוהה בזמני עבודה מהירים. קמפיינים של Google Ads ושל Facebook לשווקים בחו"ל הם לא בעיה מבחינתנו עכשיו!
Laura Corallo – Eataly
הצוות של Translated היה מאז ומתמיד מקצועי ומוכן לסייע. הצוות מגיב במהירות לבקשות סיוע ומכבד את מועדי היעד שסוכמו.
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated מתרגמת עבורנו כבר מספר שנים את הקמפיינים השיווקיים של Google Ads ושל Facebook. היא נחשבת בעינינו לאחת מהשותפות המהימנות שלנו, ומעולם לא אכזבה אותנו.
Alberto Mauri – GroupM
הצוות של Translated יעיל הן מבחינת מכירות והן מבחינת תפעול. חברי הצוות חרוצים במיוחד בכל הנוגע למועדי מסירה, ובמידת הצורך הם פועלים במהירות כדי לפתור בעיות לאחר המסירה.
Davide Scalvi – Docebo
הודות ל- Translated, אתר האינטרנט שלנו זמין כעת ב -20 שפות במקום ב -6, ומאפשר לנו לחדור לשווקים חדשים - מספר המדינות שאנו פועלים בהן עלה מ10 ל50!
Pierre Massol – TravelCar
במהלך השנים האחרונות, נעזרתי ב-Translated לצורך תרגומים מגרמנית ומרוסית לאנגלית. השירות שלהם בדרך כלל מהיר ויעיל, עם מבנה תמחור שקוף.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

הלקוחות שלנו

אנחנו גאים לספק שירותים ליותר מ-334,521 לקוחות ברחבי העולם, כולל סטארט-אפים צעירים וחדשניים ותאגידי ענק גלובליים במגוון תעשיות. ייעלנו את תהליכי העבודה שלנו כדי לענות על הצרכים הייחודיים של הלקוחות, תוך התאמה לכל סוגי המשימות: ממשימות קטנות לפי דרישה, ועד פתרונות כוללים שהצוותים שלנו מנהלים באופן מלא תוך מעורבות אישית.

לקריאה נוספת

תרגום שיווקי

Translated מציעה שירותי תרגום עבור טקסטים ומסמכים בתחום השיווק מזה למעלה מ-20 שנה בעזרת רשת של 589,372 מתרגמים מקצועיים נבחרים מכל העולם דוברי שפת אם, שעובדים ביותר מ-203 שפות.

השוק העולמי מציב אתגרים חדשים: התעשייה תחרותית מאוד, וחשוב לדאוג לקידום מתאים על מנת שהמוצרים והשירותים שלכם יגיעו לקהל בינלאומי. לכל שוק בעולם יש מאפיינים כלכליים וחברתיים-תרבותיים שונים. לכן חשוב מאוד להעביר את המסר השיווקי שלכם בצורה הולמת.

המתרגמים צריכים להביא בחשבון את סגנון המסמך, ולוודא שהתרגום איכותי ומתאים לשוק היעד. התרגום צריך להיות מנוסח כך שיהיה מושך ובעל השפעה רבה: עליו לשכנע את קהל היעד. הטקסט גם מותאם במיוחד להקשר התרבותי המקומי. כך ניתן להבטיח שהתרגום מדויק, מושך ומובן במדינת היעד: תהליך לוקליזציה אמיתי. בנוסף, ניתן להבטיח את איכות התרגום הסופי גם באמצעות ביקורות במדינות; כלומר, המסמך המתורגם עובר בדיקה של מתרגמים מנוסים המתגוררים במדינה שבה הוא יפורסם.

למתרגמים שלנו יש גישה לזיכרונות תרגום ולמילוני מונחים של התעשייה, מה שמבטיח שימוש נכון במינוחים. כל התרגומים שלנו נותרים חסויים: אנחנו מתייחסים לסודיות ולאבטחה ברצינות רבה.

אנחנו יכולים לתרגם למעלה מ-1,600 שילובי שפות כמעט בכל פורמט אלקטרוני, ולשמר אותו בתרגום הסופי. אנחנו מבטיחים פריסה וכיוון נכונים של טקסט במצב RTL (מימין לשמאל בשפות שאינן מערביות).

רוצים הצעת מחיר מיידית?

הדרך הקלה והמהירה לתרגום המסמכים שלכם.

רק כמה קליקים והתרגום בדרך אליכם.

לקבלת הצעת מחיר מיידית