Otomatik İçerik Yönlendirme

İçeriğinizi gereken yerelleştirme hizmetine otomatik olarak yönlendirerek sürekli yerelleştirme iş akışınızı optimize edin.

Bize ulaşın

Her içerik birbiriyle aynı şekilde oluşturulmaz.

Sürekli yerelleştirme ve içeriklerin parçalanarak daha küçük dizilimler haline getirilmesi, her içeriğin doğru yerelleştirme hizmet düzeyiyle eşleştirilmesini zorlaştırmıştır. İçerik Yönlendiricimiz, içeriğinizdeki meta bilgileri tespit eder ve en uygun hizmet düzeyiyle eşleştirir. Bunun için bütçe tahsisini optimize eder ve yerelleştirmek için gösterilen çabanın içerik oluşturma çabasıyla daima eşleşmesini sağlar.

Sürekli Yerelleştirme artık daha verimli

Otomatik Süreç

İçerikler sadece konuları açısından değil, amaçları ve etkileri açısından da farklılık göstermektedir. İçerik Yönlendiricimiz, her dosyanın meta bilgilerini otomatik olarak analiz eder ve hangi yerelleştirme hizmetinin daha uygun olduğunu belirlemek için içeriğin özünü çıkarır.

Bütçe Optimizasyonu

İster içerik oluşturmaya ister pazarlamaya çok yatırım yapın, yerelleştirme hizmetinin kalitesinin bu bütçeyi mikroskobik düzeyde yansıtması önemlidir. Böylece kullanıcılarınız tarafından neredeyse hiç okunmayan içerikler için asla premium ücret ödemeniz gerekmez. Bunun tersi de geçerlidir.

Kalite Odaklılık

Kullanıcılarınızın en çok etkileşime girdiği içeriklerin en kaliteli hizmetle ilişkili olduğundan, zamanın önemli ve ikincil içerikler arasında orantılı olarak dağıldığından emin olun.

Teklifimiz

Kişiye Özel

Yerelleştirilecek büyük miktar ve çeşitlerde içeriğiniz varsa Makine Öğrenimi Mühendislerimizden biri durumunuzu özel olarak inceleyecek ve bağlayıcı olmayan bir profesyonel danışmanlık hizmeti sağlayarak ihtiyaçlarınız için geçici bir çözüm bulacaktır.

Hazır

Hazır seçeneğimiz, tipik olarak yerelleştirdiğiniz dosyaları içeren bir .zip dosyası göndermenize olanak tanır. Özel içerik yönlendiricinizi eğitmek ve istemci profilinizle ilişkilendirmek için bu dosyaları kullanacağız. Bunun ardından yeni gelen tüm projeler otomatik olarak yönlendirilecektir.

İçeriğinizi doğru hizmete yönlendirin

Yüksek Kaliteli Makine Çevirisi

Bu uygun fiyatlı çözüm, kullanıcılarınız üzerinde düşük etkiye sahip büyük hacimli içerikler için idealdir (ör. yorumlar ve incelemeler). Çeviri, ModernMT adlı Uyarlanabilir Nöral Makine Çevirisi Sistemimiz tarafından yapılır. Sistemi buradan test edebilirsiniz.

Makine çevirisi sonrası düzeltme

Bu uygun maliyetli çözüm, ModernMT'nin otomatik olarak yaptığı çeviri ürününün bir çevirmen tarafından yüzeysel olarak gözden geçirilmesinden oluşur. İkincil niteliğe sahip olan ancak yanlış yorumlanmaması gereken ve insan kontrolüne ihtiyaç duymayan içerikler için idealdir (ör. şirket içi belgeler).

Profesyonel Çeviriler

Profesyonel hizmet seviyemiz; profesyonel bir çevirmen tarafından yapılan çeviri, ikinci bir profesyonel çevirmen tarafından yapılan değerlendirme ve Proje Yöneticisi tarafından gerçekleştirilen KG kontrolünden oluşur. Standart içerik için idealdir (ör. genel konulu ticari belgeler).

Premium Çeviri

Premium hizmet seviyemiz; profesyonel bir çevirmen tarafından yapılan çeviri, ikinci bir profesyonel çevirmen tarafından eksiksiz olarak yapılan gözden geçirme ve Proje Yöneticisi tarafından gerçekleştirilen KG kontrolünden oluşur. Yayınlanması gereken içerik için idealdir (ör. web sitesi içerikleri).

Yaratıcı Çeviri

Yaratıcı Çeviri hizmetimiz, profesyonel çevirmenin dil bilgisini metin yazarının yaratıcı yeteneğiyle birleştirir. Hedef pazarda tüketici bağlılığını artırması gereken içerikler için mükemmeldir (ör. web siteleri, broşürler, reklamlar).

Özel Hizmet

Hizmet Düzeyi Sözleşmesinde kararlaştırılan herhangi bir özel hizmet, özel sınıflandırıcınızla ilişkilendirilebilir ve gelen dosyalarınıza otomatik olarak atanabilir.

Teknolojilerimizi keşfedin

Sürekli yerelleştirme için Çeviri API'leri, tekrar eden içeriklerin işlenmesi, 71 dosya formatından ve 21 içerik kaynağından içerik çıkarımı, nöral uyarlanabilir makine çevirisi ve çok daha fazlası.

Daha fazla bilgi edinin

Başka sorunuz var mı? Bize ulaşın.

Ekibimiz çeviri ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaya hazır.

Bize ulaşın

Merhaba, ben Benedetta.
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Benedetta - Ürün Pazarlama Müdürü