Kolaylaşan mesleki çeviriler

596.575 onaylanmış profesyonel çevirmen ve 337.268 müşteri, 1999'dan bu yana en akılcı yöntemle çeviriyorlar.

Teslimattan sonra ödeyin Size güveniyoruz: Çeviriyi teslim aldıktan sonraki 5 gün içerisinde banka havalesi, kredi kartı veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinin

Daha karmaşık işleriniz mi var?

Karmaşık belgeler, PDF'ler, web siteleri, yazılım ve daha fazlası için fiyat teklifi almanızda yardımcı olalım.

Barbara - Üst düzey Müşteri Temsilcisi

Neden bizi seçmelisiniz?

Kalite garantisi

Dünyanın en iyi çevirmenlerini kalite güvence süreçleri ile destekliyoruz. Üstelik hepsi bu kadar da değil: Olur da memnun kalmazsanız kapsamlı çeviri kontrolünü de ücretsiz olarak sunuyoruz.

Şartlarımızı okuyun.

Zamanında teslimat

Teslimatlarımızın %95'inden fazlasını zamanında yapma güvencesi verdiğimiz optimize edilmiş iş akışımızla piyasanın en iyi performans seviyelerini sunuyoruz. Dahası, olur da teslimat tarihini yakalayamadığımız bir durum olursa çeviri için talep ettiğimiz bedelin hepsini iade ediyoruz.

Şartlarımızı okuyun.

Teslimattan sonra ödeme

Müşterilerimize canı gönülden güvendiğimiz için "Teslimattan sonra ödeme" modelini geliştirdik. Böylece, çeviri tesliminden itibaren 5 gün içerisinde kredi kartı, havale veya Paypal ile ödeme yapabilirsiniz.

Şartlarımızı okuyun.

Translated; kalite, kontrol ve maliyet uygunluğunu en üst seviyeye çıkararak Airbnb'nin çeviri alanında yeni bir iş akışı geliştirmesine yardımcı oldu.
Salvo Giammarresi - Airbnb
Hızlı geri dönüş süreleriyle yüksek kaliteli çeviriler. Yurt dışı pazarlarına yönelik Google Ads ve Facebook kampanyaları artık bizim için sorun olmaktan çıktı!
Laura Corallo – Eataly
Translated ekibi her zaman profesyonel ve yardımsever olmuştur. Yardım taleplerine hızla cevap veriyorlar ve teslimat tarihlerine de birebir uyuyorlar.
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated, bize 5 yıldır milyonlarca kelime tercüme etti. Onları en güvenilir iş ortaklarımızdan biri olarak görüyoruz, bizi hiç yarı yolda bırakmadılar.
Alberto Mauri – GroupM
Translated, satış ve operasyon açısından çok etkin bir ekip. Özellikle zamanlamalar konusunda oldukça özenliler ve iş tesliminden sonra herhangi bir düzenleme gerektiğinde hızlıca harekete geçiyorlar.
Davide Scalvi – Docebo
Translated sayesinde web sitemiz 6 yerine artık 20 dilde. Bu sayede yeni pazarlara girebildik ve faaliyet gösterdiğimiz ülke sayısı da 10'dan 50'ye çıktı!
Pierre Massol – TravelCar
Son birkaç yıldır, Almanca ve Rusçadan İngilizceye çeviri yapmak için Translated'i kullanıyorum. Hizmetleri şeffaf fiyatlandırma yapısına sahip, çoğunlukla hızlı ve oldukça verimli.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Müşterilerimiz

Farklı sektörlerden genç, yenilikçi girişimciler ve büyük küresel şirketler de dâhil olmak üzere dünya çapında 337.268 müşteriye hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Küçük, talep odaklı görevlerden daha yakın, bire bir ilgi gerektiren, her aşamasıyla yönetilebilen çözümlere kadar müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan süreçlerimizi en iyi hale getirdik.

Devamı...

Profesyonel hizmetlerimiz

Web sitesi yerelleştirme

Web sitenizi çok dilli bir Wordpress sitesinden karmaşık mimarilere geçirecek, bambaşka bir kültüre büründürecek, her aşamasıyla yönetilebilen çözümler.

Google Ads çevirileri

Milyonlarca reklam ve anahtar kelime çevirisi için 2006’dan bu yana Google’ın en önemli iş ortağıyız.

Video altyazılama

Altyazılama, dış ses ve dublaj çalışması yapılmış 40.000 saatin üzerinde film ve TV programı.

Yazılım yerelleştirme

Mobil uygulamanızın veya masaüstü yazılımınızın orijinal dosyalarını yerelleştiriyoruz; daha sonra bunları test ediyoruz ve sizi kopyala-yapıştır derdinden kurtarıyoruz.

Çok dilli masaüstü yayıncılık

Yazdırılmaya hazır bir dosya şeklinde teslim için Asya dilleri ile sağdan sola yazılan diller dâhil olmak üzere, 201 dilde formatlama ve masaüstü yayıncılık.

Resmi çeviriler

Profesyonel çeviri hizmetlerimiz, belgenizi sunmanız gereken ülkeye bağlı olarak mahkeme tarafından onaylanabilir veya yeminli olarak düzenlenebilir.

Özel yerelleştirme çözümleri

Çevirmenlerin birebir eğitilmesinden, tercih ettiğiniz stile, API'lere ve özel iş akışı tasarımına kadar her şey.

Çok dilli sohbet robotu

Sohbet robotu platformları, içerik yönetim sistemleri ve müşteri desteği biletlendirme yazılımları ile veri kümesi genişletmesiyle entegrasyon ve yerelleştirme sonrası testleri.

Acil çeviriler

En iyi teknolojilerle donatılmış geniş çevirmen ağımız sayesinde, büyük hacimli işleri birkaç saatte, daha küçük hacimli işleri de birkaç dakika içinde çevirebiliriz.

Basit belge çevirisi

Belgelerinizi 201 dilde hızlı ve kolay yoldan tercüme ettirme deneyimini yaşamak için 1999'dan beri sunduğumuz çevrimiçi fiyat teklifi alma hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Kültürümüzü kucaklayın.

Bizler, güçlendirici bir kültürle yoğrulmuş gönlü zengin iyimserleriz. Çevirmenlerimize adil bir şekilde ödeme yaptığımız ve iş birliğinin ön planda olduğu, eğlenceli ve herkese açık bir çalışma ortamı sağladığımız için kendimizle gurur duyuyoruz: Bu, yetenekleri sizin için harika şeyler yapmaya yönlendiren bir kültür.

Daha fazla bilgi edinin.

Anında fiyat teklifi alın.

Belgelerinizi hızlı bir şekilde çevirmenin kolay yolu.

Birkaç tıklamada çevrimiçi satın alın.

Anında fiyat teklifi