Genç yenilikçi girişimlerden
çok uluslu şirketlere

Dünya genelinde 132,159 müşteriye hizmet veren bizler, küçük, talep odaklı görevler veya daha yakın, birebir ilgi gerektiren, her aşamasıyla yönetilebilen çözümler sunduğumuz her boyuttaki işletmeye çözüm ortaklığı yapıyoruz.

Örnek çalışmalar

2007'den beri 590 dil kombinasyonunda, 320 milyon kelimeden fazla çeviri. Çeşitli sektörler için 700 binden fazla anahtar kelimenin sınıflandırılması için özelleştirilmiş araçların geliştirilmesi.

Airbnb'nin 30'dan fazla pazarda küresel genişlemesini desteklemek için 14 milyondan fazla kelimeden oluşan reklam ve turizm ile ilgili içeriğin çevirisi. Sunduğumuz hizmetler arasında Airbnb web sitesi, pazarlama materyalleri ve kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğin çevrilmesi bulunmaktadır.

Basitleştirilmiş ve Geleneksel Çince dahil 33 dilde basın bültenleri, pazarlama belgeleri ve moda blogu makalelerinin çevirisi.

35 dilde standartların, politika belgelerinin, raporların, yasal, teknik, mali, bilimsel ve ekonomik konularla ilgili çerçeve belgelerin ve daha fazlasının çevirisi.

Yazılım kılavuzları ve teknik belgelerin çevirisi. 2007'den beri 3 ana dil kombinasyonunda, 16 milyon kelimeden fazla çeviri.

Çok dar zaman dilimlerinde otel tanıtımlarının çevirisi (bir ayda 4 dile çevrilen 240 bin kelime).

Birden fazla dilde uzman çevirmenlerden oluşan bir ekibin yardımıyla ürün açıklamaları, pazarlama materyalleri ve basın bültenlerinin çevirisi.

Özellikle çevre sağlığı ile ilgili olarak dünyanın önde gelen halk sağlığı dergilerinden biri olan Bulletin için özetlerin çevrilmesi ve düzeltilmesi.

Paris'i ziyaret eden Çinli ve Brezilyalı ziyaretçiler için basın makaleleri ile üç ayda bir yayınlanan “Paris Chic” dergisinin çevirisi.

Japonca, Korece, Norveççe ve Türkçe dahil olmak üzere 60'tan fazla dilde basın bültenleri, pazarlama belgeleri ve basın makalelerinin çevirisi.

Her türlü kurumsal ve teknik belgenin rekabetçi fiyatlarla çevrilmesi. 2002'den beri 15 dil kombinasyonunda, 17,8 milyon kelimeden fazla çeviri.

Avrupa Komisyonu'nun çalışmalarının tüm alanlarını kapsayan yasal ve teknik belgeler de dahil olmak üzere Avrupa Adalet Divanı'nın ön kararlarının ve sonuçlarının çevirisi.

Rumence ve Ukraynaca dahil olmak üzere 4 dilde hızlı teslimat gerektiren, büyük kurumsal müşterilere ait, son derece gizli yasal materyallerin çevirisi.

Mobil cihazlar için teknik şartnameler, yasal belgeler ve sözleşmeler, ihale belgeleri ile son derece gizli materyallerin çeşitli dillere çevirisi.

Toplamda 231 bin kelimenin bulunduğu tıp ve medikal ekipman alanlarında son derece uzmanlık gerektiren içeriğin İngilizce ve Almancadan İtalyancaya çevrilmesi.

Almanca, Fransızca ve İspanyolca dahil olmak üzere 10 dilde teknik belgeler, satış teklifleri, ortaklık teklifleri, iş sözleşmeleri ve yasal belgelerin çevirisi.

Hızlı geri dönüş süreleriyle yüksek kaliteli çeviriler. Yurt dışı pazarlarına yönelik AdWords ve Facebook kampanyaları artık bizim için sorun olmaktan çıktı!
Laura Corallo – Eataly
Translated ekibi her zaman profesyonel ve yardımsever olmuştur. Yardım taleplerine hızla cevap veriyorlar ve teslimat tarihlerine de birebir uyuyorlar.
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated, bize 5 yıldır milyonlarca kelime tercüme etti. Onları en güvenilir iş ortaklarımızdan biri olarak görüyoruz, bizi hiç yarı yolda bırakmadılar.
Alberto Mauri – GroupM
Translated, satış ve operasyon açısından çok etkin bir ekip. Özellikle zamanlamalar konusunda oldukça özenliler ve iş tesliminden sonra herhangi bir düzenleme gerektiğinde hızlıca harekete geçiyorlar.
Davide Scalvi – Docebo
Translated sayesinde web sitemiz 6 yerine artık 20 dilde. Bu sayede yeni pazarlara girebildik ve faaliyet gösterdiğimiz ülke sayısı da 10'dan 50'ye çıktı!
Pierre Massol – TravelCar
Son birkaç yıldır, Almanca ve Rusçadan İngilizceye çeviri yapmak için Translated'i kullanıyorum. Hizmetleri şeffaf fiyatlandırma yapısına sahip, çoğunlukla hızlı ve oldukça verimli.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Kültürümüzü kucaklayın.

Bizler, güçlendirici bir kültürle yoğrulmuş gönlü zengin iyimserleriz. Çevirmenlerimize adil bir şekilde ödeme yaptığımız ve işbirliğinin ön planda olduğu, eğlenceli ve herkese açık bir çalışma ortamı sağladığımız için kendimizle gurur duyuyoruz: Bu, yetenekleri sizin için harika şeyler yapmaya yönlendiren bir kültür.

Daha fazla bilgi edinin.

Anında fiyat teklifi alın.

Belgelerinizi hızlı bir şekilde çevirmenin kolay yolu.

Birkaç tıklamada çevrimiçi satın alın.

Anında fiyat teklifi