Genç yenilikçi girişimlerden
çok uluslu şirketlere

Dünya genelinde 344.508 müşteriye hizmet veren bizler, küçük, talep odaklı görevler veya daha yakın, birebir ilgi gerektiren, her aşamasıyla yönetilebilen çözümler sunduğumuz her boyuttaki işletmeye çözüm ortaklığı yapıyoruz.

Örnek çalışmalar

Google, lider web araması ve çevrimiçi reklamcılık çözümleri sağlayıcısıdır. Onlar için 2007'den beri 590 dil kombinasyonunda 320 milyondan fazla kelimeyi çevirdik. Ayrıca çeşitli endüstriler için 700 bin anahtar kelimenin sınıflandırılmasına yönelik özel bir yapay zeka sistemi oluşturduk ve profesyonel çeviri hizmetlerimizin Google Translate, Youtube ve Playstore'a entegrasyonunu sağladık.

Translated, 2018'in başından bu yana Airbnb'nin 30'dan fazla pazardaki küresel büyümesini desteklemede kilit bir ortak oluşmuştur. Airbnb’nin tek çeviri sağlayıcısı Translated, Airbnb web sitesinin yerelleştirilmesinden pazarlama materyallerinin, videoların, uygulamanın ve kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğin çevirisine kadar pek çok projeyle Airbnb'nin amacına ulaşmasına yardımcı olmaktadır. TranslationOS ile entegrasyonu sayesinde Airbnb, dünyanın en iyi dil bilimcilerine erişim sağlayarak ve en kaliteli sonuçları garanti ederek otomatik veri alımı ve iş yükü dağıtımına sahip özelleştirilmiş bir yerelleştirme iş akışına güvenebilmektedir.

Basın bültenleri ve bildirimleri, makaleler, kurumsal slaytlar ve sunumlar, web sitesi içeriği ve ürün açıklamaları dahil olmak üzere toplam 2 milyonu aşkın kelimeden oluşan moda pazarlama içeriğinin 60'tan fazla dilde çevirisi başarılı bir şekilde teslim edilmiştir.

Toplam 25 milyonun üzerinde kelimeden oluşan standartlar; politika belgeleri; diğer AB kurumlarına raporlar; yasal, teknik, finansal, bilimsel ve ekonomik konularda çerçeve belgeler; yazışmalar; web sayfaları; basın bültenleri; konuşmalar ve bildirilerin 35 dilde çevirisi.

IBM; yüksek uzmanlık gerektiren yazılım el kitapları, yazılım içerik dizeleri ve teknik belgelerin yanı sıra pazarlama, web ve yasal içeriklerin toplam 16 milyondan fazla kelimeden oluşan çevirisine ihtiyaç duyan ünlü bir çokuluslu teknoloji ve danışmanlık şirketidir.

Enel Group, İtalya'nın en büyük enerji şirketi ve dünyanın önde gelen elektrik ve gaz dağıtım şirketlerinden biridir. CEO’nun açıklamaları, kurumsal iletişim, web içeriği, raporlar ve teknik şartnameler dahil olmak üzere toplam 17,8 milyonu aşkın kelimeden oluşan her türlü kurumsal ve teknik belgeyi onlar için çeviriyoruz.

La Prairie, dünyaca ünlü bir lüks kozmetik şirketidir. Güzellik ürünleri açıklamaları, ürün bilgi formları, pazarlama malzemeleri ve basın açıklamaları için ihtiyaç duydukları yüksek kalite seviyesini, kozmetik ürünlerinde uzmanlaşmış özel bir çevirmen ekibi sayesinde sunabiliyoruz.

Dünya Sağlık Örgütü, Birleşmiş Milletler'in halk sağlığı otoritesidir. Dünyanın önde gelen halk sağlığı dergilerinden Bulletin, DSÖ'nün sağlıkla ilgili istatistiklere açılan kapısı Global Health Observatory ve küresel tütün kontrolüne dair başlıca belge olan DSÖ Tütün Kontrolü Çerçeve Sözleşmesi için makalelerin çevirisi ve redaksiyonuna ihtiyaç duymaktadır.

Le Figaro, Fransa'daki ilk ulusal günlük gazetedir. Onlar için ve Paris'e gelen Çinli ve Brezilyalı ziyaretçilere hitap eden üç aylık “Paris Chic” dergisi için çeşitli konularda haber makaleleri çeviriyoruz.

Expedia, dünyanın önde gelen çevrimiçi seyahat şirketlerinden biridir. Markalarına özel stil kılavuzlarına daima uygun olacak şekilde otel ve hizmet açıklamalarını kısıtlı zaman dilimlerinde çeviriyoruz (1 milyon kelime bir ay içinde 4 dile çevrildi).

Avrupa Birliği Adalet Divanı, Avrupa Birliği Hukuku konularında en yüksek mahkemedir. Avrupa Birliği Adalet Divanı'nın ön kararları ve sonuçlarının, uluslararası hukukta ve Avrupa hukukunda uzmanlaşmış özel bir çevirmen ekibi tarafından titizlikle çevrilmesi gerekmektedir.

Baker & MacKenzie, dünyanın en büyük şirket hukuku firmalarından biridir. Özel hukuk çevirmenleri ve editörlerin genellikle hızlı dönüş süreleriyle çalışmasını talep eden büyük işletme müşterilerinin son derece gizli yasal materyalleri için çeviri hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır.

Dolce & Gabbana, dünya çapında varlık gösteren önemli İtalyan lüks moda evidir. İletişim tarzlarına ve yönergelerine saygı duyarak ürün açıklamaları, web sitesi içeriği, yeniden hedefleme ve sosyal kampanyalar, basın bültenleri ve moda blog makaleleri de dahil olmak üzere moda pazarlama içeriklerini onlar için çeviriyoruz.

Huawei; mobil cihazlar için teknik şartnameler, yasal belgeler, sözleşmeler ve ihale belgelerini daima en üst düzey gizlilikle ve en iyi şekilde tercüme ettiğimiz, dünya genelinde önde gelen bir ICT çözümleri sağlayıcısıdır.

Johnson & Johnson Medical, en ileri tıbbi teknolojide uzmanlaşmış bir bölümdür. Yıllardır tıp ve tıbbi ekipman alanlarında, özellikle implant ve cerrahi teknolojilerinde son derece uzmanlık gerektiren birçok özel içerik çevirmekteyiz.

Mutlak gizlilik, çok yüksek kalite ve hızlı geri dönüş garantisi sağlayarak teknik belgeler, satış teklifleri, ortaklık teklifleri, iş sözleşmeleri ve yasal belgeler çeviriyoruz.

Translated; kalite, kontrol ve maliyet uygunluğunu en üst seviyeye çıkararak Airbnb'nin çeviri alanında yeni bir iş akışı geliştirmesine yardımcı oldu.
Salvo Giammarresi - Airbnb
Hızlı geri dönüş süreleriyle yüksek kaliteli çeviriler. Yurt dışı pazarlarına yönelik Google Ads ve Facebook kampanyaları artık bizim için sorun olmaktan çıktı!
Laura Corallo – Eataly
Translated ekibi her zaman profesyonel ve yardımsever olmuştur. Yardım taleplerine hızla cevap veriyorlar ve teslimat tarihlerine de birebir uyuyorlar.
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated, bize 5 yıldır milyonlarca kelime tercüme etti. Onları en güvenilir iş ortaklarımızdan biri olarak görüyoruz, bizi hiç yarı yolda bırakmadılar.
Alberto Mauri – GroupM
Translated, satış ve operasyon açısından çok etkin bir ekip. Özellikle zamanlamalar konusunda oldukça özenliler ve iş tesliminden sonra herhangi bir düzenleme gerektiğinde hızlıca harekete geçiyorlar.
Davide Scalvi – Docebo
Translated sayesinde web sitemiz 6 yerine artık 20 dilde. Bu sayede yeni pazarlara girebildik ve faaliyet gösterdiğimiz ülke sayısı da 10'dan 50'ye çıktı!
Pierre Massol – TravelCar
Son birkaç yıldır, Almanca ve Rusçadan İngilizceye çeviri yapmak için Translated'i kullanıyorum. Hizmetleri şeffaf fiyatlandırma yapısına sahip, çoğunlukla hızlı ve oldukça verimli.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Kültürümüzü kucaklayın

Bizler, güçlendirici bir kültürle yoğrulmuş gönlü zengin iyimserleriz. Çevirmenlerimize adil bir şekilde ödeme yaptığımız ve işbirliğinin ön planda olduğu, eğlenceli ve herkese açık bir çalışma ortamı sağladığımız için kendimizle gurur duyuyoruz: Bu, yetenekleri sizin için harika şeyler yapmaya yönlendiren bir kültür.

Daha fazla bilgi edin

Anında fiyat teklifi alın.

Belgelerinizi hızlı bir şekilde çevirmenin kolay yolu.

Birkaç tıklamada çevrimiçi satın alın.

Fiyat Teklifi