תרגומים רפואיים מקצועיים

מאז 1999 אנחנו עוסקים בבחירה ובהכשרה של המתרגמים המקצועיים הטובים ביותר, ותומכים בהם עם טכנולוגיות מתקדמות כדי לסייע ליותר מ-337,268 לקוחות בכל ענפי התעשייה.

 • גיליונות רפואיים
 • ציוד רפואי
 • מסמכי ביטוח רפואי
 • טופסי הסכמה מדעת
 • מסמכי שחרור מבית החולים
 • פרסומים מדעיים
 • תיקים רפואיים
 • רישומי בית חולים
 • תקנות וחוקים
 • דוחות מחקרים קליניים
 • פרוטוקולים קליניים
 • ניסויים קליניים
 • דוחות רפואיים
 • דוחות
 • מחקר מדעי
 • תוצאות בדיקות וניתוחים
תשלום לאחר מסירה אנחנו סומכים עליכם: אתם יכולים לשלם תוך 5 ימים מיום המסירה באמצעות העברה בנקאית, כרטיס אשראי או PayPal. למידע נוסף

הצרכים שלכם מורכבים יותר?

אנחנו יכולים לעזור לכם לקבל הצעת מחיר עבור מסמכים מורכבים, קובצי PDF, אתרי אינטרנט, תוכנה ועוד.

ברברה – מנהלת תיקי לקוחות בכירה

למה לבחור בנו?

איכות מובטחת

אנחנו תומכים במתרגמים הטובים בעולם בעזרת תהליכי אבטחת איכות מתקדמים. וזה עוד לא הכול: אנחנו מספקים בדיקת תרגום מקיפה בחינם במקרה שאינכם מרוצים מהתוצר.

לקריאת התנאים שלנו

מסירה בזמן

אנחנו מציעים את רמות הביצועים הטובות בענף, עם זרימת עבודה ממוטבת המבטיחה כי למעלה מ-95% מהמסירות מתבצעות בזמן. בנוסף, במקרה הלא סביר שלא נעמוד בתאריך היעד, ניתן החזר כספי עד לעלות המלאה של התרגום.

לקריאת התנאים שלנו

תשלום לאחר מסירה

אנחנו באמת נותנים אמון בלקוחותינו. לכן יצרנו את המודל 'תשלום לאחר מסירה'. עם 'תשלום לאחר מסירה', תוכלו לשלם תוך חמישה ימים מיום מסירת התרגום באמצעות כרטיס אשראי, העברה בנקאית או Paypal.

לקריאת התנאים שלנו

Translated סייעה ל-Airbnb לפתח תהליך זרימת עבודה חדש לתרגום, המאפשר שיפור מרבי באיכות, בבקרה וביחסי העלות-תועלת.
Salvo Giammarresi - Airbnb
תרגומים באיכות גבוהה בזמני עבודה מהירים. קמפיינים של Google Ads ושל Facebook לשווקים בחו"ל הם לא בעיה מבחינתנו עכשיו!
Laura Corallo – Eataly
הצוות של Translated היה מאז ומתמיד מקצועי ומוכן לסייע. הצוות מגיב במהירות לבקשות סיוע ומכבד את מועדי היעד שסוכמו.
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated מתרגמת עבורנו כבר מספר שנים את הקמפיינים השיווקיים של Google Ads ושל Facebook. היא נחשבת בעינינו לאחת מהשותפות המהימנות שלנו, ומעולם לא אכזבה אותנו.
Alberto Mauri – GroupM
הצוות של Translated יעיל הן מבחינת מכירות והן מבחינת תפעול. חברי הצוות חרוצים במיוחד בכל הנוגע למועדי מסירה, ובמידת הצורך הם פועלים במהירות כדי לפתור בעיות לאחר המסירה.
Davide Scalvi – Docebo
הודות ל- Translated, אתר האינטרנט שלנו זמין כעת ב -20 שפות במקום ב -6, ומאפשר לנו לחדור לשווקים חדשים - מספר המדינות שאנו פועלים בהן עלה מ10 ל50!
Pierre Massol – TravelCar
במהלך השנים האחרונות, נעזרתי ב-Translated לצורך תרגומים מגרמנית ומרוסית לאנגלית. השירות שלהם בדרך כלל מהיר ויעיל, עם מבנה תמחור שקוף.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

הלקוחות שלנו

אנחנו גאים לספק שירותים ליותר מ-337,268 לקוחות ברחבי העולם, כולל סטארט-אפים צעירים וחדשניים ותאגידי ענק גלובליים במגוון תעשיות. ייעלנו את תהליכי העבודה שלנו כדי לענות על הצרכים הייחודיים של הלקוחות, תוך התאמה לכל סוגי המשימות: ממשימות קטנות לפי דרישה, ועד פתרונות כוללים שהצוותים שלנו מנהלים באופן מלא תוך מעורבות אישית.

לקריאה נוספת

תרגום רפואי

Translated מציעה שירותי תרגום עבור טקסטים ומסמכים בתחום הרפואי מזה למעלה מ-20 שנה בעזרת רשת של 596,575 מתרגמים מקצועיים נבחרים מכל העולם דוברי שפת אם, שעובדים ביותר מ-201 שפות.

תרגומים רפואיים משתייכים לקטגוריה של תרגומים טכניים/מדעיים: תחום חשוב ורגיש, מכיוון שעל המתרגמים להיות בעלי מומחיות וכישורים ספציפיים על מנת לגשת בצורה נכונה למינוח המסוים, ולהציע ללקוחות שירות מהמעלה הראשונה. רשת המתרגמים שלנו מאפשרת לנו לספק שירותים איכותיים בתחומים מרובים: כל תחומי ההתמחות ברפואה ובכירורגיה, אבחון קליני, סטטיסטיקות בריאות, רפואה וטרינרית ותחום התעשיות הרפואיות.

ניסיון מוכח בתרגומים רפואיים ועמידה בסטנדרטים באיכות הגבוהה ביותר הם הסיבות העיקריות לכך שלקוחות גדולים בענף בוחרים ב-Translated עבור פרויקטי התרגום שלהם. Translated נעזרת במתרגמים דוברי שפת אם שהם רופאים, עם אישורים והסמכות במקצוע שלהם. לא ניתן להפקיד תרגום מקצועי של מסמכים רפואיים בידי כל מי שיודע שתי שפות או יותר – הדבר מחייב אנשי מקצוע עם ניסיון בתחום הרפואי.

Translated מציעה כל מיני תרגומים רפואיים מומחים בתחומי הרפואה השונים: מדריכים, מאמרים מדעיים, דוחות קליניים, אך גם חומר אינפורמטיבי לאירועים וכנסים. ניתן לפרסם את המסמכים הכתובים או להשתמש בהם למטרות פנימיות ואינפורמטיביות. בנוסף לתרגומים רפואיים, אנחנו מציעים גם תרגומים מאושרים בשבועה במקרים שבהם המסמך צריך להיות בעל ערך משפטי. במהלך למעלה מ-20 השנים שלנו בתחום, שכללנו תהליך ייצור המאפשר לנו לנהל עומסי עבודה גבוהים (למשל באמצעות שימוש בכמה מתרגמים במקביל) בתוך פרק זמן קצר.

תהליך ניהול התרגום של Translated מאושר על פי תקני
ISO 9001:2015 ו-ISO 17100:2015.

לקבלת הצעת מחיר מיידית

הדרך הקלה והמהירה לתרגום המסמכים שלכם.

קנו באופן מקוון בלחיצות ספורות בלבד.

לקבלת הצעת מחיר מיידית