Covid-19 krizinin aciliyeti doğrultusunda bir dizi yeni hizmet geliştirdik

Covid-19 (koronavirüs) krizi, dünya genelinde hızla eşi benzeri görülmemiş bir değişime neden oluyor. Artık şirketlerin, çalışanları ve müşterileriyle daha önce hiç olmadığı kadar hızlı ve anlaşılır bir şekilde iletişim kurmaya ihtiyacı var. Bu konuda size yardımcı olmak için artık hızlı teslimat, 7/24 ulaşılabilirlik, nöbetçi ve ofis içi çevirmenler, tıbbi metinlerde kapsamlı uzmanlık gibi hizmetler sunuyoruz.

7/24 ulaşılabilirlik

Çoğu saat diliminde çalışma saatleri boyunca her zaman hazır çevirmenler bulundurduk. Müşterilerimiz nerede olurlarsa olsunlar, artık onlara günün her saati destek veriyoruz. Yeni 7/24 sistemimiz sayesinde gündüz gece her saatte 200 dilde metin teslim ediyoruz.

Ertesi güne acele teslim hizmeti

Bazı şeyler bekleyemez. Hafta içerisinde ertesi gün teslim edilecek şekilde çeviri hizmeti talep ettiğinizde çevrilmiş metni bir sonraki iş gününün sabahında teslim ediyoruz. Hatta çevirilerin hafta sonunda tamamlanması için gerekli ayarlamaları da yapabiliyoruz. Böylece çok dilli içeriğinizi pazartesi sabahı ilk iş olarak yayımlayabilir veya dağıtabilirsiniz.

Yerel ofisler için yerel çevirmenler

Acilen ofis içi desteğe de ihtiyacınız olması halinde bölgenizdeki bir çevirmenin ofisinize gelmesi için rezervasyon yapabilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun. Ayrıca personeliniz kriz süresince evden çalışıyorsa bölgenizde yer alan çevirmenimiz, uzaktan çalışan ekibinizin bir parçası olacaktır.

Nöbetçi çevirmen hizmeti

Acil çeviri taleplerinizi karşılamak için hazır bir hizmet kapasitesine ihtiyacınız varsa özel olarak seçilmiş bir ekip için belirli süreyle rezervasyon yaptırabilirsiniz. Çevrilmesi gereken kelime sayısına bakılmaksızın saatlik ödeme yaparsınız. Her çevirmen saatte 200-300 kelime çeviri yapabilir ve nöbet süresi içinde metnin tamamı çevrilip teslim edilir.

Acil Durum Tıbbi Çevirmen Havuzu

60 dilde hizmet veren 217 tıbbi çevirmenin yer aldığı bir ekip oluşturduk. Acil durum havuzu, çok dilli topluluklarla veya yurt dışıyla hızlı bir şekilde iletişim kurma ihtiyacı olan sağlık kuruluşları için eşsiz destek sağlıyor. Sertifikalı uzmanlarımız çeşitli tıbbi alanlarda geniş deneyime sahiptir.

Bize ulaşın.

Sorularınızı cevaplamak ve isteklerinize

ulaşmanızı sağlamak için buradayız.

İletişim