Kaliteli, esnek, uygun maliyetli yapay zeka ses hizmetleri

Translated, şirketleri, kitlelerle pek çok dilde etkili bir şekilde iletişim kuran çığır açıcı projelere imza atma konusunda güçlendiriyor ve bu projelerde olağanüstü sanatçıları, en iyi performans gösteren dil uzmanlarını ve etkileyici yapay zeka seslerini bir araya getiriyor.
Bizimle iletişime geçin

Başarı öyküleri

Belirli ihtiyaçlara yönelik özel bir ses modeli

En iyi seslendirme sanatçılarını seçtik ve Loquis'in 100.000 dakikalık içerik üretmesi için benzersiz bir vokal tarzı yarattık.

Kelimenin tam anlamıyla müşteriyle aynı dilde konuşmak

Cricut'ın işe uyum için oluşturulan video kütüphanesini (25 video, 100 dakikadan fazla) iki haftada beş dilde yerelleştirdik.

Çok dilli
video pazarlama

İçeriğin üç farklı yerel dilde dublajını yaparak Asana'nın 12 videodan oluşan bir marka kampanyası serisi sunmasına yardımcı olduk.

Olağanüstü sanatçılarla etkileyici yapay zeka sesleri

Translated'ın ses hizmetleri, sesleri stüdyomuzda kaydedilen ve tescilli yapay zeka kullanılarak ölçeklendirilen olağanüstü sanatçıların yeteneklerine dayalıdır. Ses prodüksiyonundaki kapsamlı deneyimi yapay zekanın gücüyle birleştirerek, insan hissi veren ve hedef kitlede yankı uyandıran sesler yaratma konusunda uzmanız.

68 dilde ve 40'tan fazla uzmanlık alanında mevcut

Görsel-işitsel dil uzmanlarından oluşan geniş ağımız, e-öğrenme, finans, tıp ve turizm dâhil olmak üzere 40'tan fazla uzmanlık alanında 68 dili kapsıyor ve her projenin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış doğru sesleri sunabilmemizi sağlıyor.

Hizmetlerimiz

Ses kaydı ve dublaj

İnsan veya yapay zeka sesleriyle orijinal ve dublajlı müzikler üretmek için en kaliteli ekipman ve düzenek

Seslendirme
sanatçıları seçimi

Dünya genelindeki profesyonel ses yetenek havuzumuzdan her rol için en iyi yeteneklerin seçilmesi

Büyük ölçekli otomatik seslendirme için API'ler

Sözleri tüm dillerde otomatik olarak oluşturmak için hizmetinizde olan güçlü bir API seti

Miks ve postprodüksiyon

Her platform ve uygulama için, teslim edilen sesin kusursuz kalitede olmasını sağlayan ses editörlerinden oluşan uzman ekip

Özel yapay zeka ses oluşturma

Yaratıcı danışmanlıktan veri kümesi oluşturmaya ve yapay zeka model eğitimine kadar, sizin adınıza konuşan yapay zeka seslerini oluşturmak için uçtan uca çok dilli bir hizmet

Ses senkronizasyonu

Müziğin her dilde ekrandaki eylem ile eşleşmesini sağlamak için, ana dili o dil olan uzmanlar tarafından düzenlenen ses

Hepsi bir arada küresel iş ortağınız

Hızla ölçeklendirilebilir
ses hizmetleri

Ağımız, ana dilinde çeviri yapan ve konuşan 300.000 dil uzmanı ve seslendirme sanatçısından oluşmaktadır. Her projeyi en uygun kaynaklarla eşleştirmek için yapay zekaya güveniyoruz. Tamamı 68 dilde, yüzlerce dakikalık içeriği haftalar içinde işleyebilir ve daha küçük projeleri günler içinde tamamlayabiliriz.

Rekor sürede
yüksek kaliteli dublaj

Son teknoloji nöral sentez motorumuz, doğal prozodiye, ritme ve tona sahip konuşma üretebilir. Teslim süresini üçte iki oranında azaltırken kaliteyi artırmak için dublaj yazılımımıza dünyanın 1 numaralı makine çevirisini dâhil ediyoruz.

Fevkalade yatırım getirisiyle
uygun maliyetli projeler

İş ortaklarımızın ses kayıt maliyetlerini azaltarak dublaj projelerini kolayca ölçeklendirmelerini sağlıyoruz. Yapay zeka tarafından üretilen etkileyici seslerimizle, standart maliyetin üçte biri karşılığında dublaj üretebilir, genellikle bir dile ayrılan bütçeyle içeriği 3 dile çevirebiliriz.

Yapay zeka seslerimizde
sosyal bir etki

Ses, sahip olduğumuz en insani şey olan dili ifade etmek için kullandığımız araçtır. Bu sayede birbirimizi anlıyor ve kültürümüzü aktarıyoruz. Bu nedenle, işitme engellilere gerçekçi sesler sunmayı amaçlayan Voice for Purpose adlı bir proje başlattık. Bu projenin Dünya Sağlık Örgütü'nden aldığı destekten dolayı gururluyuz.

Büyüyen işletmeler için dublaj çözümleri geliştiriyoruz

Ekibimiz çeviri ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaya hazır.

Merhaba, ben Nicola.
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Nicola - Görsel-İşitsel Bölüm YöneticisiBizimle iletişime geçin