Yaratıcı uyarlama hizmetleri

İçeriğinizin küresel bir kitleye 201 dilde anlam ifade etmesi için yaratıcı metin yazarlığı sanatını hassas bir yerelleştirmeyle harmanlayın.

Teslimattan sonra ödeyin Size güveniyoruz: Çeviriyi teslim aldıktan sonraki 5 gün içerisinde banka havalesi, kredi kartı veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinin

Neden bizi seçmelisiniz?

En iyi seviyede
kültürel uyum

Yaratıcı uyarlama, basit bir çeviriden çok daha fazlasını sunar. Bunun için uzman ekibimiz, marka kimliğinizi korurken içeriğinizin yerel kültürel bağlama sorunsuz bir şekilde entegre olmasını sağlar.

Sonuca götüren uzmanlık

Nitelikli dil uzmanlarından ve uzman metin yazarlarından oluşan ekibimiz, içeriğinizi gerektiği gibi uyarlamak ve hedef pazarlarda maksimum etki ve etkileşim elde etmenizi sağlamak için gereken tüm becerilere sahiptir.

Sorunsuz iş akışı, zamanında teslimat

Yapay zekâ teknolojisiyle desteklenen gelişmiş sürecimiz sorunsuz bir iş birliği, dakik zaman çizelgeleri ve hızlı iletişim sunarak küresel pazarlama hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyor.

Yaratıcılık sürecimiz

Markanızı anlama

Bu temel adım, markanın kimliğinin, değerlerinin, içerik tonunun ve bunları aktarma şeklinin kapsamlı bir şekilde araştırılmasını içerir. Markanın temsil ettiklerini derinlemesine kavramak için markanın değerler sistemini, misyonunu ve hedef kitlesini araştırıyoruz.

Yetkin dil uzmanı tarafından
yapılan çeviri

Söz konusu çeviri işi için ana dilinde hizmet veren en iyi dil uzmanlarını bulmak amacıyla, yapay zekâya dayalı yetenek seçim aracımız olan T-Rank'i kullanıyoruz. T-Rank, gelen her projenin özelliklerini analiz ediyor ve ardından önceki işlerinin kalitesi ve zamanlaması, günlük teslim kapasitesi, uzmanlık alanı, belgenin içeriği gibi 30'un üzerinde etkene bağlı olarak iş için en iyi çevirmeni buluyor.

Uzman bir metin yazarı tarafından yaratıcı inceleme

Çeviri işini tamamladıktan sonra, becerilerine ve uzmanlık alanlarına göre profesyonel metin yazarlarını seçiyoruz. Metin yazarının görevi, çevrilmiş içeriği yaratıcı bir bakış açısıyla geliştirmek; orijinal metnin mesajının, tonunun ve gayesinin yeni dillerde etkili bir şekilde aktarılmasını sağlamak ve aynı zamanda bu içeriği hedef kitlenin kültürel bağlamıyla uyumlu hâle getirmek.

Yaratıcı uyarlamayı ne zaman kullanmalısınız?Sloganlar ve reklam cümleleri

Orijinal sloganın veya reklam cümlelerinin özünü ve oluşturduğu etkiyi, kültürel nüansları göz önünde bulundurarak hedef kitleye hitap edecek şekilde yakalayın.

Marka ve ürün adları

Marka kimliğini ve bilinirliğini korurken, marka ve ürün adlarını hedef pazarın dille ilgili ve kültürel tercihlerine uygun hâle getirin.

Reklamlar ve kampanya metni

Hedef pazarda kültürel olarak uygun ve ikna edici olmaları için başlık, gövde metni ve harekete geçirici mesajlar da dâhil reklam malzemelerini uyarlayın.

Ses ve video metinleri

Kültürel açıdan uygun olmalarını ve amaçlanan mesajı etkili bir şekilde iletmelerini sağlamak için seslendirme, anlatım ve diyalog da dâhil ses ve video metinlerini değiştirin.

Başka sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin.

Ekibimiz çeviri ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaya hazır.

Bize ulaşın

Merhaba, ben Barbara.
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Barbara - Üst Düzey Müşteri Temsilcisi

Anında fiyat teklifi alın

Belgelerinizi hızlı bir şekilde çevirmenin kolay yolu.

Birkaç tıkla çevrim içi satın alın.

Anında fiyat teklifi