Dünya dillerini
dünyaya açıyoruz

Profesyonel çeviri hizmetleriyle her şey daha kolay. Uzmanların elinden çıkıyor, teknolojiyle destekleniyor ve etkili bir şekilde sunuluyor.

Anında fiyat teklifi Hakkımızda

Teklifimiz

Profesyonel çeviriler

Tamamen sizin takviminize ve ihtiyaçlarınıza göre 203 dilde ve 40 uzmanlık gerektiren alanda belge, kullanım kılavuzu, web sitesi, yazılım ve çok daha fazlasını profesyonel olarak çevirmenin hızlı ve kolay yolu.

Anında fiyat teklifi

Kurumsal çözümler

Bire bir ilgiyle uyarlanabilir yerelleştirme çözümlerinden büyük hacimli otomatik işlemsel hizmetlere kadar geniş bir yelpazede her aşamasıyla yönetilebilen çeviri hizmetleri sunuyoruz.

Daha fazla bilgi edinin

Geliştirici araçları

Sürekli yerelleştirme, 71 dosya formatından içerik çıkarımı, nöral uyarlanabilir makine çevirisi ve çok daha fazlası için en gelişmiş ve bir o kadar da kullanımı kolay çeviri API'leri.

Daha fazla bilgi edinin

Human Touch

Translated, profesyonel çevirmenlerin hassasiyeti ile yapay zekanın yetenekleri arasında mümkün olan en iyi koordinasyonu ortaya çıkarmaya kararlıdır. Herkesin birbirini kendi dilinde anlamasını sağlamanın tek yolunun bu olduğuna inanıyoruz. Kısa filmimiz "Human Touch", insanların çeviri dünyasına kattığı tahmin edilemeyecek boyutlardaki değerleri kutluyor ve teknolojinin ilerlemesinde insanların oynadığı role ışık tutuyor. Biz insanlara inanıyoruz.

Translated; kalite, kontrol ve maliyet uygunluğunu en üst seviyeye çıkararak Airbnb'nin çeviri alanında yeni bir iş akışı geliştirmesine yardımcı oldu.
Salvo Giammarresi - Airbnb
Hızlı geri dönüş süreleriyle yüksek kaliteli çeviriler. Yurt dışı pazarlarına yönelik Google Ads ve Facebook kampanyaları artık bizim için sorun olmaktan çıktı!
Laura Corallo – Eataly
Translated ekibi her zaman profesyonel ve yardımsever olmuştur. Yardım taleplerine hızla cevap veriyorlar ve teslimat tarihlerine de birebir uyuyorlar.
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated, bize 5 yıldır milyonlarca kelime tercüme etti. Onları en güvenilir iş ortaklarımızdan biri olarak görüyoruz, bizi hiç yarı yolda bırakmadılar.
Alberto Mauri – GroupM
Translated, satış ve operasyon açısından çok etkin bir ekip. Özellikle zamanlamalar konusunda oldukça özenliler ve iş tesliminden sonra herhangi bir düzenleme gerektiğinde hızlıca harekete geçiyorlar.
Davide Scalvi – Docebo
Translated sayesinde web sitemiz 6 yerine artık 20 dilde. Bu sayede yeni pazarlara girebildik ve faaliyet gösterdiğimiz ülke sayısı da 10'dan 50'ye çıktı!
Pierre Massol – TravelCar
Son birkaç yıldır, Almanca ve Rusçadan İngilizceye çeviri yapmak için Translated'i kullanıyorum. Hizmetleri şeffaf fiyatlandırma yapısına sahip, çoğunlukla hızlı ve oldukça verimli.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Müşterilerimiz

Farklı sektörlerden genç, yenilikçi girişimciler ve büyük küresel şirketler de dâhil olmak üzere dünya çapında 344.508 müşteriye hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Küçük, talep odaklı görevlerden daha yakın, bire bir ilgi gerektiren, her aşamasıyla yönetilebilen çözümlere kadar müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan süreçlerimizi en iyi hale getirdik.

Müşterilerimize ait örnek çalışmalarımız

Başlıca avantajlar

Tecrübe ve güven

1999 yılından bu yana, 203 dilde, 344.508 müşteriye 40 makro konu alanında 1,2 milyon çeviri teslim ettik ve bu sırada en zorlu müşterilerimizin küreselleşme stratejilerine de güç kattık.

Referanslar

Süreç verimliliği

Üretim süreçlerimizi mükemmel teknolojiler ve yetenekli kişilerle zenginleştirerek çeviri hizmetlerimizi daha etkili hale getirmek için çok çalışıyoruz. Bunun mükemmel bir örneği, içeriğinizi anlık olarak bu iş için en uygun kalifiye çevirmenle eşleştiren T-Rank™ sistemidir.

Üretim süreci

Bir adım önde

Google Ads çevirileri, yazılım yerelleştirme, altyazılama ve insan elinden çıkan çevirileri ihtiyacınız olan her yere entegre edebileceğiniz API'ler gibi, gelecekteki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak geniş bir yelpazede dil hizmetleri sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

Kültürümüzü kucaklayın

Çevirmenlerimize adil bir şekilde ödeme yaptığımız ve iş birliğinin ön planda olduğu, eğlenceli ve herkese açık bir çalışma ortamı sağladığımız için kendimizle gurur duyuyoruz: Bu, yetenekleri sizin için harika şeyler yapmaya yönlendiren bir kültür.

Hakkımızda

Güncel Haberler

100.000 €'luk Araştırma Hibesi ile Dil Teknolojisinde İnovasyonun Teşvik Edilmesi

Translated'in Araştırma Merkezi Imminent, dil hizmetlerinin en ileri sınırlarını keşfedecek 5 orijinal araştırma projesine fon sağlayacak. Dünyanın dört bir yanındaki startup kurucuları, araştırmacılar, yenilikçiler, yazarlar, üniversite laboratuvarları, kuruluşlar ve şirketler fona başvurabilir.

Haberi okuyun

Translated 9, Ocean Globe Race'in Son Ayağına Yelken Açtı

Horn Burnu'ndaki zorlukların üstesinden geldikten ve Falkland Adaları'nda ciddi gövde hasarını onardıktan sonra Translated 9, Ocean Globe Race'in dördüncü ayağı için bugün yelken açtı. Mürettebatımız dayanıklılık, yenilikçilik ve kolektif çabanın bir nişanesi olarak yarışmanın son ayağını tamamlamaya hazır.

Haberi okuyun

Yeni Araştırma, ModernMT'nin Kurumsal Çeviri için Önde Gelen MT ve GenAI Çözümlerinden Daha İyi Performans Gösterdiğini Doğruluyor

Polyglot Technology'nin kurucusu Achim Ruopp tarafından yönetilen bağımsız bir çalışma, ModernMT'nin uyarlanabilir MT çözümünün gerçek dünya senaryolarında Deepl ve Google Translate dâhil olmak üzere halka açık başlıca MT sistemlerinden ve hatta son teknoloji GenAI'den daha iyi performans gösterdiğini ortaya koymuştur.

Haberi okuyun

Başka sorunuz varsa iletişime geçelim.

Ekibimiz, çeviri ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaya hazır.

Bize ulaşın

Merhaba, ben Barbara.
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Barbara - Üst Düzey Müşteri Temsilcisi

Anında fiyat teklifi alın.

Belgelerinizi hızlı bir şekilde çevirmenin kolay yolu.

Birkaç tıklamada çevrimiçi satın alın.

Anında fiyat teklifi