Dünya dillerini dünyaya açıyoruz.

Geçtiğimiz 20 yıllık süre zarfında 337.268 müşterimize, 201 dilde ve 40 uzmanlık gerektiren alanda çeviri hizmeti sunduk.

Çok hızlı bir şekilde ve sürekli yüksek kalitede çeviriler sunabilmek adına güçlü bir insan yaratıcılığı ve makine zekâsı kombinasyonu kullanıyoruz.

Çevirmenler tarafından birlikte çalışılabilir en iyi şirket olarak kabul ediliyor olmaktan gurur duyuyoruz. Dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar ücretlerini hızlı ve adil bir şekilde ödüyoruz.

Biz insanlara inanıyoruz. Bu yüzden, Translated'in kârını ümit vaat eden girişimlere yatırmak için Pi Campus adlı bir fon oluşturduk. Pi Campus, doğanın ve tasarımın sizler için daha iyisini yapmamıza ilham olduğu, yetenekleri besleyen harika bir çalışma ortamıdır.

Hikayemiz

Bir dil bilimci ile bir bilgisayar mühendisi tarafından, 1999 yılında, yaklaşık 100 dolarlık bir başlangıç sermayesiyle kurulan Translated, bu sermayesiyle ilk olarak bir alan adı ve çevrimiçi reklam hizmeti satın aldı.

Kısa bir süre sonra, çevrimiçi işletmeler için sıra dışı bir şey yapmaya karar verdik: müşterilerimizin çeviriler teslim edildikten sonra ödeme yapmasına izin vermek. Bu kesinlikle bir riskti, ancak güvenin daima karşılıklı olması gerektiğine gerçekten inandık. Zaman bizi haklı çıkardı: Hiçbir dış sermayesi olmayan Translated, kuruluşundan bu yana her mali yılı net kârla kapattı ve Teslimattan Sonra Ödeme artık bir konsolide model haline geldi.

2015 yılında ortalama 180.000'den 2018'de 360.000'e çıkardığımız çeviri üretimimiz ile son 5 yıldır istikrarlı bir hızla büyüyoruz.

Translated, TAUS İnovasyon Yarışması dahil olmak üzere çeşitli etkinliklerde ödüllendirildi. Avrupa Komisyonu, son 7 yılın en iyi Yapay Zekâ araştırma projelerinden biri olan MetaCat çalışması için 2015 yılında Translated'i ödüllendirdi. Financial Times 2017 yılında bizi Avrupa'nın en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olarak gösterdi.

Translated, Translated Labs ile teknolojisinin büyük bir kısmını açık kaynak haline getirip herkesin erişimine açarak dil endüstrisine Translated Labs.

Vizyonumuz

Dil, insanlar için bir engel olmaktan çıkıp bir fırsata dönüşmeli.

Bu yüzden herkesin daha anlamlı bir şekilde iletişim kurabileceği ve anlaşılabileceği bir gelecek yaratmak için çalışıyoruz.

Bugünün çözümlerini üretip büyütüyor, yarınınkileri tasarlıyoruz. Mesafeleri kısaltmaya ve gezegenimizi biraz daha küçük bir yer yapmaya yardımcı olacak bir hizmet oluşturmak için yeni iş akışları, yeni diller ve yeni araçlar kullanıyoruz.

Nihayetinde, insan potansiyelini kuvvetlendirmeyi ve tüm biçimlerinde farklılığı teşvik etmeyi taahhüt ediyoruz.

Ortak çalışmanın önemsendiği, eğlenceli ve herkese açık iş ortamımızda, mükemmel şeyler ortaya koymaları için farklı yeteneklere ilham veren bir kültür yaşatıyoruz.

Biz insanlara inanıyoruz.

Gelişip büyüyen ve herkese açık bir geleceğe inanıyoruz.

İşte bu yüzden dünya dillerini tüm dünyaya sunmak için buradayız.

İletişime geçelim.

Sorularınızı cevaplamak ve isteklerinize

ulaşmanız için buradayız.

Bize Ulaşın