Profesyonel Çeviri Ajansı

Translated, basit belge çevirisinden 202 dilde ve 40'tan fazla farklı uzmanlık alanında özelleştirilmiş yerelleştirme çözümlerine kadar tüm çeviri ihtiyaçlarınızı makine çevirisi hiç kullanılmadan karşılayan profesyonel bir çeviri ajansıdır.

  • Çeviri hizmetleri
  • Transkripsiyon hizmetleri
  • Alt yazı hizmetleri
  • Görsel-işitsel hizmetler
  • Çok dilli masaüstü yayıncılık hizmetleri
  • Yaratıcı uyarlama hizmetleri
  • Seslendirme hizmetleri
  • Yeminli tercüme hizmetleri
  • Yaratıcı çevirilerin ajansı
  • Metin yazarlığı ajansı
Teslimattan sonra ödeyin Size güveniyoruz: Çeviriyi teslim aldıktan sonraki 5 gün içerisinde banka havalesi, kredi kartı veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinin

Daha karmaşık ihtiyaçlarınız mı var?

Karmaşık belgeler, PDF'ler, web siteleri, yazılım ve daha fazlası için fiyat teklifi almanıza yardımcı olalım.

Barbara - Üst Düzey Müşteri Temsilcisi

Neden bizi seçmelisiniz?

Tecrübe ve Güven

1999'dan bu yana, dünyanın dört bir yanındaki 341.435 müşterimiz için 202 farklı dilde çeviri yapıyor, dünyanın en talepkâr şirketlerine küreselleşme yolculuklarında destek oluyoruz.


Müşteriye Özel Destek

Gelecekteki tüm çeviri ve yerelleştirme ihtiyaçlarınızı karşılayacak yerelleştirme uzmanları ve dil hizmetleri.


Açık Teknoloji

Süreçlerimizi harika teknolojiler ve yetenekli kişilerle güçlendirerek çeviri hizmetlerini daha verimli hâle getiriyoruz. API'larımız, insan çevirisini ihtiyacınız olan her yere ve her zaman entegre etmenize yardımcı oluyor.

Translated; kalite, kontrol ve maliyet uygunluğunu en üst seviyeye çıkararak Airbnb'nin çeviri alanında yeni bir iş akışı geliştirmesine yardımcı oldu.
Salvo Giammarresi - Airbnb
Hızlı geri dönüş süreleriyle yüksek kaliteli çeviriler. Yurt dışı pazarlarına yönelik Google Ads ve Facebook kampanyaları artık bizim için sorun olmaktan çıktı!
Laura Corallo – Eataly
Translated ekibi her zaman profesyonel ve yardımsever olmuştur. Yardım taleplerine hızla cevap veriyorlar ve teslimat tarihlerine de birebir uyuyorlar.
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated, bize 5 yıldır milyonlarca kelime tercüme etti. Onları en güvenilir iş ortaklarımızdan biri olarak görüyoruz, bizi hiç yarı yolda bırakmadılar.
Alberto Mauri – GroupM
Translated, satış ve operasyon açısından çok etkin bir ekip. Özellikle zamanlamalar konusunda oldukça özenliler ve iş tesliminden sonra herhangi bir düzenleme gerektiğinde hızlıca harekete geçiyorlar.
Davide Scalvi – Docebo
Translated sayesinde web sitemiz 6 yerine artık 20 dilde. Bu sayede yeni pazarlara girebildik ve faaliyet gösterdiğimiz ülke sayısı da 10'dan 50'ye çıktı!
Pierre Massol – TravelCar
Son birkaç yıldır, Almanca ve Rusçadan İngilizceye çeviri yapmak için Translated'i kullanıyorum. Hizmetleri şeffaf fiyatlandırma yapısına sahip, çoğunlukla hızlı ve oldukça verimli.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Müşterilerimiz

Farklı sektörlerden genç, yenilikçi girişimciler ve büyük küresel şirketler de dâhil olmak üzere dünya çapında 341.435 müşteriye hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Süreçlerimizi, küçük, talep odaklı görevlerden, her aşamada bire bir ilgiyle yönetilmesi gereken çözümlere kadar müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde en iyi hâle getirdik.

Devamını okuyun

Translated Hakkında

Bir dil bilimciyle bir bilgisayar mühendisi tarafından 1999 yılında kurulan Translated, otomatik ve web tabanlı yerelleştirme hizmetlerinin öncüsü konumunda.

202 farklı dilde çalışan, titizlikle seçilmiş, ana dilinde çeviri yapan 300.000'in üzerinde profesyonel çevirmen.

Değerlerimiz

Farkı, insanların yarattığına inanıyoruz.
Dilin bu dünyadaki en insani şey olduğuna inanıyoruz.
Bu teknoloji, performansımızı en iyi şekilde göstermemize ve yeteneklerimizi daha da artırmamıza yardımcı olmak üzere hayata geçirildi.
Bu, tam bir çifte kazanç durumu.
İnsanlar için, şirket için, toplum için.
Ne kadar iyi performans gösterirsek insanlara o kadar çok yatırım yapabiliriz.
İnsanların mutluluğuna ne kadar çok yatırım yaparsak o kadar iyi performans gösteririz.

Bizimle iletişime geçin.

Ekibimiz, çeviri ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaya hazır.

Bizimle iletişime geçin