Multimedya içeriğini her dilde seslendirin

Her türlü ses ve video içeriğini, kendi sesinizle dahi yerelleştirmek için yapay zekâ destekli sesli çeviri çözümleriİletişime geçin

Yapay zekâ sesleri devrimine katılın

%80

daha ucuz

3,5x

daha hızlı geri dönüş

%99,5

insan sesine çok benzer bir sonuç


Bize güvenenler


Yol haritası Yol haritası

Dublaj ve seslendirme çözümlerimiz

Sesli çeviri

Yapay zekâ destekli profesyonel dublaj

Olağanüstü sesli çeviri özellikleri

Eşsiz ve insan benzeri ses izi

Ana dilinde hizmet veren uzmanlarımız, her sesin tonunu, kişiliğini ve temposunu orijinal sesleri yansıtacak şekilde uyarlayarak akıcı ve insan benzeri bir konuşma hazırlıyor.

Profesyonel seslerden oluşan geniş kitaplık

Karakterlerinizi yabancı dillerde yerelleştirerek onlara kendi seslerini verebiliriz. Dilerseniz ihtiyaçlarınıza göre ana dilinde seslendirme yapan profesyonel bir ses seçebilirsiniz.

Orijinal sesleri hedefe aktarma

İşin içinde ne kadar hoparlör, müzik ve ses efekti olursa olsun, tüm orijinal görsel-işitsel deneyimi hedef kitleye aktarıyoruz.

Kültürel doğruluk eşleşmesi

Translated'ın üstün makine çevirisi motoru ve yenilikçi WYLIWYG platformuyla desteklenen profesyonel dil uzmanlarımız, her karakterin her hedef dilde doğru kelimeleri söylemesini sağlayarak üst düzey çeviriler sunar.

Yapay zekâ destekli teknolojimiz

Matedub

Metnin zaman çizelgesini oluşturan, metni yazıya döken ve çeviren türünün ilk örneği yapay zekâ destekli dublaj aracı, dil uzmanlarına metni ve sesi etkileşimli olarak düzenlemek için yenilikçi bir WYLIWYG (dinleyerek çalışmanın sonucunu anında görmenizi sağlayan) çalışma ortamı sunar.

ModernMT

Matedub'da çevirmenler, Translated'ın önde gelen uyarlanabilir makine çevirisi sistemi olan ModernMT'yi temel alan özel bir uyarlanabilir MT modeliyle çalışır (IDC, 2022). MT sistemi önceki çevirilerden öğrenir ve bağlama uyum sağlayarak yapılan düzeltmeler yoluyla gerçek zamanlı olarak gelişir.

T-Rank

T-Rank, ana dilinde çeviri yapan 609.018 profesyonel çevirmenden oluşan ağımızdan, görsel-işitsel içerik konusunda eğitim almış, "transvoicer" adı verilen en iyi dil uzmanlarını seçen yapay zekâ destekli yetenek seçim aracımızdır. Bir "transvoicer", çevirileri yapay zekâ sesinin orijinal sesin duygu ve tonlamasını taklit etmesine yardımcı olacak şekilde düzenler.

Video ve ses yerelleştirmenin avantajları

Küresel erişimi genişletmek

Görsel-işitsel içeriği farklı dillere çevirerek yerel pazarlara erişebilir ve insanların bilgi ve hizmetlere erişmesine yardımcı olarak dönüşüm oranlarını artırabilirsiniz.

Müşteri deneyimini geliştirmek

Müşteri sorularına doğal ve etkileşim içeren yanıtlar vermek için insan benzeri sesler kullanarak daha kişiselleştirilmiş ve hoş müşteri deneyimleri oluşturun.

Kullanıcı erişilebilirliğini geliştirmek

Görme engeli veya bozukluğu olan kişiler için podcast'ler, sesli kitaplar ve video transkriptleri gibi erişilebilir dijital içerik sürümleri oluşturun.

Yapay zekâ seslerimizde sosyal bir etki

Ses, sahip olduğumuz en insani şey olan dili ifade etmek için kullandığımız araçtır. Bu sayede birbirimizi anlıyor ve kültürümüzü aktarıyoruz. Bu nedenle, işitme engellilere gerçekçi sesler sunmayı amaçlayan Voice for Purpose adlı bir proje başlattık. Bu projenin Dünya Sağlık Örgütü'nden aldığı destekten dolayı gururluyuz.Bir uzmanla konuşun

Yarın 11.00'e (CET)
kadar yanıt garantisi.

info@translated.com