מסטארט-אפים חדשניים
לארגונים רב-לאומיים

אנחנו משרתים 340,920 לקוחות ברחבי העולם, ומשתפים פעולה עם עסקים בכל סדר גודל, תוך התאמה לכל סוגי המשימות: ממשימות קטנות לפי דרישה ועד לפתרונות כוללים שהצוותים שלנו מנהלים באופן מלא.

סיפורי לקוחות

Google היא הספקית המובילה בחיפושים באינטרנט ובפתרונות לפרסום מקוון. מאז 2007 תרגמנו להם למעלה מ-320 מיליון מילים ב-590 שילובי שפות. בנוסף, יצרנו מערכת בינה מלאכותית הבנויה בהתאמה אישית לסיווג 700,000 מילות מפתח לתעשיות שונות, ושילבנו את שירותי התרגום המקצועיים שלנו ב-Google Translate,‏ ב-Youtube וב-Playstore.

מאז תחילת 2018 משחקת Translated תפקיד מרכזי בהתרחבות הגלובלית של Airbnb ל-30 שווקים ויותר. כספקית התרגום היחידה של Airbnb,‏ Translated מטפלת במגוון פרויקטים המיועדים לסייע ל-Airbnb להגיע ליעדיה: החל בלוקליזציה של האתר של Airbnb ועד לתרגום כל החומר השיווקי, הסרטונים, האפליקציות והתוכן שנוצר על ידי המשתמשים. בזכות השילוב עם TranslationOS,‏ Airbnb יכול להסתמך כעת על זרימת עבודה רציפה של לוקליזציה מותאמת אישית, שכוללת קבלת נתונים אוטומטית וביזור עומסי עבודה. במסגרתה יש לו גישה למומחי השפה הטובים בעולם, ומובטחות לו תוצאות באיכות מעולה.

תרגמנו תוכן שיווקי בתחום האופנה בלמעלה מ-60 שפות, כולל: הודעות והצהרות לעיתונות, מאמרים, שקופיות ומצגות ארגוניות, תוכן אתרים ותיאורי מוצרים, בנפח של יותר מ-2 מיליון מילים שתורגמו ונמסרו.

תרגמנו תקנים, מסמכי מדיניות, דוחות למוסדות אחרים באיחוד האירופי, מסמכי מסגרת בנושאים משפטיים, טכניים, פיננסיים, מדעיים וכלכליים, התכתבויות, דפי אינטרנט, הודעות לעיתונות, נאומים והצהרות, ב-35 שפות ובנפח של יותר מ-25 מיליון מילים.

IBM היא חברה רב-לאומית ידועה בתחום הטכנולוגיה והייעוץ, שעבורה תרגמנו מדריכי תוכנה בתחומי מומחיות ספציפיים, מחרוזות של תוכן תוכנה ותיעוד טכני, כמו גם תוכן שיווקי, אינטרנטי ומשפטי, בנפח של למעלה מ-16 מיליון מילים.

קבוצת Enel היא חברת האנרגיה הגדולה באיטליה, ואחת מהחברות המובילות בעולם בתחום הפצת חשמל וגז. עבור חברה זו אנחנו מתרגמים את כל סוגי המסמכים הארגוניים והטכניים, כולל הצהרות מנכ"ל, תקשורת ארגונית, תוכן אינטרנט, דוחות ומפרטים טכניים, בנפח של למעלה מ-17.8 מיליון מילים.

La Prairie היא חברת קוסמטיקה יוקרתית בעלת שם עולמי. החברה דורשת תרגום איכותי במיוחד עבור התיאורים של מוצרי הטיפוח, גיליונות הנתונים של המוצרים, החומר השיווקי וההודעות לעיתונות. אנחנו עונים על דרישה זו הודות לצוות מתרגמים ייעודי המתמחה בקוסמטיקה.

ארגון הבריאות העולמי הוא רשות הבריאות הציבורית של האו"ם. אנחנו מתרגמים ומגיהים עבור הארגון תקצירים המיועדים ל-Bulletin ׁ(ביטאון), אחד מכתבי העת המובילים בעולם בנושא בריאות הציבור, ל-Global Health Observatory, שמספק לארגון הבריאות העולמי את הסטטיסטיקות הקשורות לתחום הבריאות, וכן לאמנת המסגרת לפיקוח על טבק של ארגון הבריאות העולמי, שהיא המכשיר המרכזי לקידום הפיקוח על טבק בעולם.

Le Figaro הוא העיתון היומי הארצי הראשון שיצא לאור בצרפת. אנחנו מתרגמים עבור העיתון מאמרי עיתונות במגוון נושאים, כמו גם את המגזין הרבעוני המוביל Paris Chic, הפונה למבקרים בפריז מסין ומברזיל.

Expedia היא אחת מחברות הנסיעות המקוונות המובילות בעולם. תרגמנו עבורה תיאורי מלונות ושירותים בטווחי זמן קצרים (מיליון מילים שתורגמו ל-4 שפות, בחודש אחד), ותמיד הקפדנו לעבוד על פי מדריכי הסגנון הספציפיים למותג שלה.

בית הדין לצדק של האיחוד האירופי הוא הסמכות העליונה בענייני החקיקה של האיחוד האירופי. עבור גוף זה תרגמנו החלטות מקדמיות ומסקנות של בית הדין לצדק של האיחוד האירופי. המסמכים תורגמו בקפדנות על ידי צוות מתרגמים ייעודי שמתמחה במשפט בינלאומי ואירופי.

Baker & MacKenzie הוא אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בעולם. אנחנו מתרגמים עבור המשרד חומר משפטי סודי ביותר עבור לקוחות עסקיים גדולים, מה שמחייב מתרגמים ובודקים שמתמחים במשפט, ולרוב הגשה תוך זמן קצר.

Dolce & Gabbana הוא בית אופנה יוקרתי איטלקי מוביל בעל נוכחות גלובלית. אנחנו מתרגמים עבורו תוכן שיווקי באופנה, כולל תיאורי מוצרים, תוכן אתרים, קמפיינים של שיווק לקהל יעד חדש וקמפיינים חברתיים, הודעות לעיתונות ומאמרים לבלוג אופנה, תוך שמירה על סגנון התקשורת וההנחיות הייחודיים לו.

Huawei היא ספקית עולמית מובילה בתחום פתרונות ה-ICT. אנחנו מספקים לחברה תרגום איכותי של מפרטים טכניים למכשירים ניידים, מסמכים וחוזים משפטיים ותיעוד מכרזים, תמיד תוך שמירה על סודיות מרבית.

Johnson&Johnson Medical היא חטיבה המתמחה בטכנולוגיה רפואית מתקדמת. במהלך השנים תרגמנו עבור חטיבה זו מגוון רחב של תוכן ספציפי מאוד בתחומי הרפואה והציוד הרפואי, במיוחד בנושא טכנולוגיות שתלים וכירורגיה.

ל-HP תרגמנו תיעוד טכני, הצעות מכירה, הצעות שותפות, חוזי עבודה ותיעוד משפטי, תוך שמירה על סודיות מוחלטת, איכות גבוהה ביותר וזמני הגשה מהירים.

Translated סייעה ל-Airbnb לפתח תהליך זרימת עבודה חדש לתרגום, המאפשר שיפור מרבי באיכות, בבקרה וביחסי העלות-תועלת.
Salvo Giammarresi - Airbnb
תרגומים באיכות גבוהה בזמני עבודה מהירים. קמפיינים של Google Ads ושל Facebook לשווקים בחו"ל הם לא בעיה מבחינתנו עכשיו!
Laura Corallo – Eataly
הצוות של Translated היה מאז ומתמיד מקצועי ומוכן לסייע. הצוות מגיב במהירות לבקשות סיוע ומכבד את מועדי היעד שסוכמו.
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated מתרגמת עבורנו כבר מספר שנים את הקמפיינים השיווקיים של Google Ads ושל Facebook. היא נחשבת בעינינו לאחת מהשותפות המהימנות שלנו, ומעולם לא אכזבה אותנו.
Alberto Mauri – GroupM
הצוות של Translated יעיל הן מבחינת מכירות והן מבחינת תפעול. חברי הצוות חרוצים במיוחד בכל הנוגע למועדי מסירה, ובמידת הצורך הם פועלים במהירות כדי לפתור בעיות לאחר המסירה.
Davide Scalvi – Docebo
הודות ל- Translated, אתר האינטרנט שלנו זמין כעת ב -20 שפות במקום ב -6, ומאפשר לנו לחדור לשווקים חדשים - מספר המדינות שאנו פועלים בהן עלה מ10 ל50!
Pierre Massol – TravelCar
במהלך השנים האחרונות, נעזרתי ב-Translated לצורך תרגומים מגרמנית ומרוסית לאנגלית. השירות שלהם בדרך כלל מהיר ויעיל, עם מבנה תמחור שקוף.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

התרבות שלנו

אנחנו מאמינים באופטימיות, בנדיבות ובתרבות מעצימה. אנחנו מתגאים בכך שאנחנו משלמים למתרגמים שלנו בצורה הוגנת, ומספקים סביבת עבודה שיתופית, מהנה ופתוחה לכולם: זו תרבות שמעודדת אנשים מוכשרים לעשות למענכם דברים גדולים.

למידע נוסף

רוצים הצעת מחיר מיידית?

הדרך הקלה והמהירה לתרגום המסמכים שלכם.

רק כמה קליקים והתרגום בדרך אליכם.

לקבלת הצעת מחיר מיידית