תרגומים כלכליים ופיננסיים

מאז 1999 אנחנו עוסקים בבחירה ובהכשרה של המתרגמים המקצועיים הטובים ביותר, ותומכים בהם עם טכנולוגיות מתקדמות כדי לסייע ליותר מ-344,508 לקוחות בכל ענפי התעשייה.

 • תקציבים/מאזנים
 • דוחות תקבולים ותשלומים
 • החזרי מס
 • רשומות בנקאיות
 • מסמכי ביטוח
 • ערבויות בנקאיות
 • הצעות פרטיות וציבוריות
 • נהלי חשבונאות
 • נהלי בדיקת נאותות
 • פרויקטים פיננסיים
 • תחזיות השקעה
 • דיווח שנתי
 • דוחות בקרה של רואי חשבון
 • דוחות תזרים מזומנים
תשלום לאחר מסירה אנחנו סומכים עליכם: אתם יכולים לשלם תוך 5 ימים מיום המסירה באמצעות העברה בנקאית, כרטיס אשראי או PayPal. למידע נוסף

הצרכים שלכם מורכבים יותר?

אנחנו יכולים לעזור לכם לקבל הצעת מחיר עבור מסמכים מורכבים, קובצי PDF, אתרי אינטרנט, תוכנה ועוד.

ברברה – מנהלת תיקי לקוחות בכירה

למה לבחור בנו?

איכות מובטחת

אנחנו תומכים במתרגמים הטובים בעולם בעזרת תהליכי אבטחת איכות מתקדמים. וזה עוד לא הכול: אנחנו מספקים בדיקת תרגום מקיפה בחינם במקרה שאינכם מרוצים מהתוצר.

לקריאת התנאים שלנו

מסירה בזמן

אנחנו מציעים את רמות הביצועים הטובות בענף, עם זרימת עבודה ממוטבת המבטיחה כי למעלה מ-95% מהמסירות מתבצעות בזמן. בנוסף, במקרה הלא סביר שלא נעמוד בתאריך היעד, ניתן החזר כספי עד לעלות המלאה של התרגום.

לקריאת התנאים שלנו

תשלום לאחר מסירה

אנחנו באמת נותנים אמון בלקוחותינו. לכן יצרנו את המודל 'תשלום לאחר מסירה'. עם 'תשלום לאחר מסירה', תוכלו לשלם תוך חמישה ימים מיום מסירת התרגום באמצעות כרטיס אשראי, העברה בנקאית או Paypal.

לקריאת התנאים שלנו

Translated סייעה ל-Airbnb לפתח תהליך זרימת עבודה חדש לתרגום, המאפשר שיפור מרבי באיכות, בבקרה וביחסי העלות-תועלת.
Salvo Giammarresi - Airbnb
תרגומים באיכות גבוהה בזמני עבודה מהירים. קמפיינים של Google Ads ושל Facebook לשווקים בחו"ל הם לא בעיה מבחינתנו עכשיו!
Laura Corallo – Eataly
הצוות של Translated היה מאז ומתמיד מקצועי ומוכן לסייע. הצוות מגיב במהירות לבקשות סיוע ומכבד את מועדי היעד שסוכמו.
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated מתרגמת עבורנו כבר מספר שנים את הקמפיינים השיווקיים של Google Ads ושל Facebook. היא נחשבת בעינינו לאחת מהשותפות המהימנות שלנו, ומעולם לא אכזבה אותנו.
Alberto Mauri – GroupM
הצוות של Translated יעיל הן מבחינת מכירות והן מבחינת תפעול. חברי הצוות חרוצים במיוחד בכל הנוגע למועדי מסירה, ובמידת הצורך הם פועלים במהירות כדי לפתור בעיות לאחר המסירה.
Davide Scalvi – Docebo
הודות ל- Translated, אתר האינטרנט שלנו זמין כעת ב -20 שפות במקום ב -6, ומאפשר לנו לחדור לשווקים חדשים - מספר המדינות שאנו פועלים בהן עלה מ10 ל50!
Pierre Massol – TravelCar
במהלך השנים האחרונות, נעזרתי ב-Translated לצורך תרגומים מגרמנית ומרוסית לאנגלית. השירות שלהם בדרך כלל מהיר ויעיל, עם מבנה תמחור שקוף.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

הלקוחות שלנו

אנחנו גאים לספק שירותים ליותר מ-344,508 לקוחות ברחבי העולם, כולל סטארט-אפים צעירים וחדשניים ותאגידי ענק גלובליים במגוון תעשיות. ייעלנו את תהליכי העבודה שלנו כדי לענות על הצרכים הייחודיים של הלקוחות, תוך התאמה לכל סוגי המשימות: ממשימות קטנות לפי דרישה, ועד פתרונות כוללים שהצוותים שלנו מנהלים באופן מלא תוך מעורבות אישית.

לקריאה נוספת

תרגום כלכלי ופיננסי

תרגום מסמך כלכלי/פיננסי מחייב הבנה של ההקשר, ותרגום נכון ועקבי של מונחים המיוחדים לתחום. שירותי Translated לתרגום מסמכים בנושאי ביטוח, פיננסים וכלכלה מבטיחים איכות גבוהה הודות לרשת של 620,066 מתרגמים נבחרים דוברי שפת-אם, בעלי מומחיות מעמיקה בעניינים כלכליים ופיננסיים.

Translated פועלת כשותפה לתרגומים כלכליים או פיננסיים. אנחנו מבצעים הערכה של הצרכים ומספקים את הנדרש בשפה המקומית שלכם, תוך התאמה לדקויות הספציפיות של הז'רגון הכלכלי. מערכות הכספים והמיסוי שונות בכל מדינה, ומכאן החשיבות בזיהוי כל היבט הדורש התאמה ספציפית.

רבים מהמתרגמים שלנו, בנוסף להיותם בוגרי מינהל עסקים, הם בעלי ניסיון בעבודה בחברות בענף, ומכירים את הבעיות שעלולות להתעורר בתהליך התרגום. הניסיון שלהם, בשילוב עם ניהול התהליכים של מנהלי הפרויקטים שלנו, מאפשרים לנו לפתור בקלות את כל הבעיות הקריטיות שעשויות לצוץ בפרויקט תרגום, ולעמוד בהתחייבויות שלנו מבחינת איכות וזמני מסירה.

שירות התרגום הכלכלי והפיננסי שאנחנו מציעים מבוסס על גישה רב-תחומית: תחומי השיווק, הפיננסים, החשבונאות והמשפט מובאים בחשבון בו-זמנית. לכן ייתכן שמספר מתרגמים יעבדו על אותו פרויקט, על מנת להבטיח שהתרגום הסופי יהיה באיכות הגבוהה ביותר.

אנחנו עובדים גם על מסמכים ספציפיים: דוחות כספיים והצהרות הון, מאזנים ותרגומי תקנות החברה. במקרים אלה, המתרגמים שלנו מטפלים בהנחיות הפיננסיות הספציפיות לגבי הפורמט והמספור.

אנחנו יכולים לתרגם למעלה מ-1,600 שילובי שפות כמעט בכל פורמט אלקטרוני, תוך שמירה על הפורמט המקורי והפריסה שלו.

רוצים הצעת מחיר מיידית?

הדרך הקלה והמהירה לתרגום המסמכים שלכם.

רק כמה קליקים והתרגום בדרך אליכם.

לקבלת הצעת מחיר מיידית