אנחנו מנגישים
שפות לכולם

תרגום מקצועי בקלות ובמהירות. נוצר על ידי בני אדם מומחים, נתמך באמצעות טכנולוגיה, נמסר ביעילות.

לקבלת הצעת מחיר מיידית אודותינו

מה אנחנו מציעים לכם?

תרגום מקצועי

הדרך הקלה והמהירה לתרגום מקצועי של מסמכים, מדריכים למשתמש, אתרי אינטרנט, תוכנה ועוד, בהתאם ללוח הזמנים והדרישות שלכם, ב-202 שפות וב-40 תחומי התמחות.

לקבלת הצעת מחיר מיידית

פתרונות ארגוניים

החל מפתרונות לוקליזציה הניתנים להתאמה מלאה ועד לשירותי עסקאות אוטומטיים בנפחים גדולים – אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותי תרגום בניהול מלא.

למידע נוסף

כלים למפתחים

ממשקי API לתרגום מתוחכמים ביותר, ועם זאת פשוטים לשימוש, לצורך לוקליזציה רציפה, חילוץ תוכן מ-71 פורמטים של קבצים, תרגום מכונה עצבי אדפטיבי, ועוד.

למידע נוסף
Translated סייעה ל-Airbnb לפתח תהליך זרימת עבודה חדש לתרגום, המאפשר שיפור מרבי באיכות, בבקרה וביחסי העלות-תועלת.
Salvo Giammarresi - Airbnb
תרגומים באיכות גבוהה בזמני עבודה מהירים. קמפיינים של Google Ads ושל Facebook לשווקים בחו"ל הם לא בעיה מבחינתנו עכשיו!
Laura Corallo – Eataly
הצוות של Translated היה מאז ומתמיד מקצועי ומוכן לסייע. הצוות מגיב במהירות לבקשות סיוע ומכבד את מועדי היעד שסוכמו.
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated מתרגמת עבורנו כבר מספר שנים את הקמפיינים השיווקיים של Google Ads ושל Facebook. היא נחשבת בעינינו לאחת מהשותפות המהימנות שלנו, ומעולם לא אכזבה אותנו.
Alberto Mauri – GroupM
הצוות של Translated יעיל הן מבחינת מכירות והן מבחינת תפעול. חברי הצוות חרוצים במיוחד בכל הנוגע למועדי מסירה, ובמידת הצורך הם פועלים במהירות כדי לפתור בעיות לאחר המסירה.
Davide Scalvi – Docebo
הודות ל- Translated, אתר האינטרנט שלנו זמין כעת ב -20 שפות במקום ב -6, ומאפשר לנו לחדור לשווקים חדשים - מספר המדינות שאנו פועלים בהן עלה מ10 ל50!
Pierre Massol – TravelCar
במהלך השנים האחרונות, נעזרתי ב-Translated לצורך תרגומים מגרמנית ומרוסית לאנגלית. השירות שלהם בדרך כלל מהיר ויעיל, עם מבנה תמחור שקוף.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

הלקוחות שלנו

אנחנו גאים לספק שירותים ליותר מ-328,491 לקוחות ברחבי העולם, כולל סטארט-אפים צעירים וחדשניים ותאגידי ענק גלובליים במגוון תעשיות. ייעלנו את תהליכי העבודה שלנו כדי לענות על הצרכים הייחודיים של הלקוחות, תוך התאמה לכל סוגי המשימות: ממשימות קטנות לפי דרישה, ועד פתרונות כוללים שהצוותים שלנו מנהלים באופן מלא תוך מעורבות אישית.

לקריאת סיפורי לקוחות

יתרונות מרכזיים

ניסיון ואמון

מאז 1999 סיפקנו 1.2 מיליון תרגומים ב-202 שפות ל-328,491 לקוחות, ב-40 תחומי מאקרו, והנענו את אסטרטגיית הגלובליזציה של הלקוחות התובעניים ביותר.

המלצות

יעילות תהליכים

אנחנו משקיעים מאמצים על מנת להפוך את שירותי התרגום ליעילים יותר, באמצעות שימוש בטכנולוגיות מצוינות והסתייעות באנשים מוכשרים לשיפור תהליכי הייצור שלנו. דוגמה מושלמת לכך היא T-Rank™‎, המערכת שמתאימה באופן מיידי את התוכן שלכם למתרגמים המתאימים ביותר לעבודה.

לתהליך הייצור

צעד אחד לפני כולם

אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותי שפה המכסים את כל הצרכים העתידיים שלכם: תרגום Google Ads, לוקליזציה של תוכנה, כתוביות וממשקי API לשילוב תרגום אנושי בכל מקום שתצטרכו אותו.

השירותים שלנו

התרבות שלנו

אנחנו מתגאים בכך שאנחנו משלמים למתרגמים שלנו בצורה הוגנת, ומספקים סביבת עבודה שיתופית, מהנה ופתוחה לכולם: זו תרבות שמעודדת אנשים מוכשרים לעשות למענכם דברים גדולים.

אודותינו

יש לכם עוד שאלות?
דברו איתנו.

הצוות שלנו ימצא את הפתרון המתאים ביותר לצורכי התרגום שלכם.

ליצירת קשר

שלום, אני ברברה.
איך אוכל לעזור?

ברברה – מנהלת תיקי לקוחות בכירה

לקבלת הצעת מחיר מיידית

הדרך הקלה והמהירה לתרגום המסמכים שלכם.

רק כמה קליקים והתרגום בדרך אליכם.

לקבלת הצעת מחיר מיידית