תרגום פרמצבטי מקצועי

מאז 1999 אנחנו עוסקים בבחירה ובהכשרה של המתרגמים המקצועיים הטובים ביותר, ותומכים בהם עם טכנולוגיות מתקדמות כדי לסייע ליותר מ-340,920 לקוחות בכל ענפי התעשייה.

  • מאמרים מדעיים
  • בולטינים בתחום התרופות
  • טופסי הסכמה מדעת
  • עלונים
  • תיעוד עבור סוכנויות רגולטוריות
  • מדריכים למעבדות מחקר
  • ניסויים קליניים
  • פרוטוקולים של ניסויים קליניים
  • דוחות מחקרים קליניים
  • סקרי שוק
תשלום לאחר מסירה אנחנו סומכים עליכם: אתם יכולים לשלם תוך 5 ימים מיום המסירה באמצעות העברה בנקאית, כרטיס אשראי או PayPal. למידע נוסף

הצרכים שלכם מורכבים יותר?

אנחנו יכולים לעזור לכם לקבל הצעת מחיר עבור מסמכים מורכבים, קובצי PDF, אתרי אינטרנט, תוכנה ועוד.

ברברה – מנהלת תיקי לקוחות בכירה

למה לבחור בנו?

איכות מובטחת

אנחנו תומכים במתרגמים הטובים בעולם בעזרת תהליכי אבטחת איכות מתקדמים. וזה עוד לא הכול: אנחנו מספקים בדיקת תרגום מקיפה בחינם במקרה שאינכם מרוצים מהתוצר.

לקריאת התנאים שלנו

מסירה בזמן

אנחנו מציעים את רמות הביצועים הטובות בענף, עם זרימת עבודה ממוטבת המבטיחה כי למעלה מ-95% מהמסירות מתבצעות בזמן. בנוסף, במקרה הלא סביר שלא נעמוד בתאריך היעד, ניתן החזר כספי עד לעלות המלאה של התרגום.

לקריאת התנאים שלנו

תשלום לאחר מסירה

אנחנו באמת נותנים אמון בלקוחותינו. לכן יצרנו את המודל 'תשלום לאחר מסירה'. עם 'תשלום לאחר מסירה', תוכלו לשלם תוך חמישה ימים מיום מסירת התרגום באמצעות כרטיס אשראי, העברה בנקאית או Paypal.

לקריאת התנאים שלנו

Translated סייעה ל-Airbnb לפתח תהליך זרימת עבודה חדש לתרגום, המאפשר שיפור מרבי באיכות, בבקרה וביחסי העלות-תועלת.
Salvo Giammarresi - Airbnb
תרגומים באיכות גבוהה בזמני עבודה מהירים. קמפיינים של Google Ads ושל Facebook לשווקים בחו"ל הם לא בעיה מבחינתנו עכשיו!
Laura Corallo – Eataly
הצוות של Translated היה מאז ומתמיד מקצועי ומוכן לסייע. הצוות מגיב במהירות לבקשות סיוע ומכבד את מועדי היעד שסוכמו.
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated מתרגמת עבורנו כבר מספר שנים את הקמפיינים השיווקיים של Google Ads ושל Facebook. היא נחשבת בעינינו לאחת מהשותפות המהימנות שלנו, ומעולם לא אכזבה אותנו.
Alberto Mauri – GroupM
הצוות של Translated יעיל הן מבחינת מכירות והן מבחינת תפעול. חברי הצוות חרוצים במיוחד בכל הנוגע למועדי מסירה, ובמידת הצורך הם פועלים במהירות כדי לפתור בעיות לאחר המסירה.
Davide Scalvi – Docebo
הודות ל- Translated, אתר האינטרנט שלנו זמין כעת ב -20 שפות במקום ב -6, ומאפשר לנו לחדור לשווקים חדשים - מספר המדינות שאנו פועלים בהן עלה מ10 ל50!
Pierre Massol – TravelCar
במהלך השנים האחרונות, נעזרתי ב-Translated לצורך תרגומים מגרמנית ומרוסית לאנגלית. השירות שלהם בדרך כלל מהיר ויעיל, עם מבנה תמחור שקוף.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

הלקוחות שלנו

אנחנו גאים לספק שירותים ליותר מ-340,920 לקוחות ברחבי העולם, כולל סטארט-אפים צעירים וחדשניים ותאגידי ענק גלובליים במגוון תעשיות. ייעלנו את תהליכי העבודה שלנו כדי לענות על הצרכים הייחודיים של הלקוחות, תוך התאמה לכל סוגי המשימות: ממשימות קטנות לפי דרישה, ועד פתרונות כוללים שהצוותים שלנו מנהלים באופן מלא תוך מעורבות אישית.

לקריאה נוספת

תרגום בתחום התרופות

Translated מציעה שירותי תרגום עבור טקסטים ומסמכים בתחום התרופות זה למעלה מ-20 שנה בעזרת רשת של 607,341 מתרגמים מקצועיים נבחרים מכל העולם דוברי שפת אם, שעובדים ביותר מ-202 שפות.

החברות בענף התרופות פועלות בשווקים בינלאומיים, לכן הכרחי שהתרגומים בתחום התרופות יהיו ברורים, מדויקים ועקביים עבור המוצרים של חברות אלה. חשיבותו של תרגום בסטנדרטים איכותיים בתחום זה ברורה: לדוגמה, הן צרכני הקצה והן אנשי מקצוע בתחום הבריאות מבססים את בחירתם בתרופה על פי המידע על האריזה או בעלון לצרכן הנלווה לאריזה.

התרגום הכרחי בכל השלבים בתהליך הכנסה של מוצר או טיפול תרופתי לשוק במדינה אחרת: החל מניסויים קליניים ועד לייצור, משיווק ועד לאריזה. Translated מסוגלת לספק תרגומים מדויקים ואמינים בכל השלבים הללו, ולעזור לחברות התרופות להתרחב אל מעבר לגבולות המדינה.

שביעות הרצון של הלקוחות היא אחד העקרונות החשובים ביותר במדיניות החברה שלנו, ואנחנו יכולים להבטיח אותה בזכות האיכות הגבוהה של השירותים שאנחנו מציעים. תהליך הניהול של פרויקט תרגום ב-Translated מוסמך על פי תקני
ISO 9001:2015 ו-ISO 17100:2015. אנחנו מפקידים את התרגומים בידי מתרגמים שהם מומחים מקצועיים בתחום התרופות ומקפידים להתעדכן בתחום באופן שוטף, על מנת לספק מוצר סופי עם המינוח המדויק והנכון.

שכללנו את תהליך הייצור, כדי שנוכל לנהל עומסי עבודה גדולים בפרק זמן קצר. מנהלי הפרויקטים שלנו בוחרים את המתרגם הטוב ביותר עבור כל נושא ושילוב שפות, בהתאם להתמחותו: התרגום חייב להשתמש במינוח הטכני הספציפי, כדי שהתרגום הסופי יהיה מדויק ככל האפשר.

רוצים הצעת מחיר מיידית?

הדרך הקלה והמהירה לתרגום המסמכים שלכם.

רק כמה קליקים והתרגום בדרך אליכם.

לקבלת הצעת מחיר מיידית