תרגומים מקצועיים
של קורות חיים

מסמך קורות חיים מקצועי ומרשים מגדיל את סיכויי ההצלחה בעולם העבודה. אנחנו נתרגם את קורות החיים שלכם באופן מקצועי. ניתן לקבל הצעת מחיר מקוונת מיידית לכל שילוב שפות. אנחנו מעמידים לרשותכם שנים של ניסיון בתחום זה.

  • קורות חיים
  • תעודות מקצועיות
  • תארים ותעודות דיפלומה
  • מכתבים מקדימים לקורות חיים
  • מכתבי המלצה
תשלום לאחר מסירה אנחנו סומכים עליכם: אתם יכולים לשלם תוך 5 ימים מיום המסירה באמצעות העברה בנקאית, כרטיס אשראי או PayPal. למידע נוסף

הצרכים שלכם מורכבים יותר?

אנחנו יכולים לעזור לכם לקבל הצעת מחיר עבור מסמכים מורכבים, קובצי PDF, אתרי אינטרנט, תוכנה ועוד.

ברברה – מנהלת תיקי לקוחות בכירה

למה לבחור בנו?

איכות מובטחת

אנחנו תומכים במתרגמים הטובים בעולם בעזרת תהליכי אבטחת איכות מתקדמים. וזה עוד לא הכול: אנחנו מספקים בדיקת תרגום מקיפה בחינם במקרה שאינכם מרוצים מהתוצר.

לקריאת התנאים שלנו

מסירה בזמן

אנחנו מציעים את רמות הביצועים הטובות בענף, עם זרימת עבודה ממוטבת המבטיחה כי למעלה מ-95% מהמסירות מתבצעות בזמן. בנוסף, במקרה הלא סביר שלא נעמוד בתאריך היעד, ניתן החזר כספי עד לעלות המלאה של התרגום.

לקריאת התנאים שלנו

תשלום לאחר מסירה

אנחנו באמת נותנים אמון בלקוחותינו. לכן יצרנו את המודל 'תשלום לאחר מסירה'. עם 'תשלום לאחר מסירה', תוכלו לשלם תוך חמישה ימים מיום מסירת התרגום באמצעות כרטיס אשראי, העברה בנקאית או Paypal.

לקריאת התנאים שלנו

Translated סייעה ל-Airbnb לפתח תהליך זרימת עבודה חדש לתרגום, המאפשר שיפור מרבי באיכות, בבקרה וביחסי העלות-תועלת.
Salvo Giammarresi - Airbnb
תרגומים באיכות גבוהה בזמני עבודה מהירים. קמפיינים של Google Ads ושל Facebook לשווקים בחו"ל הם לא בעיה מבחינתנו עכשיו!
Laura Corallo – Eataly
הצוות של Translated היה מאז ומתמיד מקצועי ומוכן לסייע. הצוות מגיב במהירות לבקשות סיוע ומכבד את מועדי היעד שסוכמו.
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated מתרגמת עבורנו כבר מספר שנים את הקמפיינים השיווקיים של Google Ads ושל Facebook. היא נחשבת בעינינו לאחת מהשותפות המהימנות שלנו, ומעולם לא אכזבה אותנו.
Alberto Mauri – GroupM
הצוות של Translated יעיל הן מבחינת מכירות והן מבחינת תפעול. חברי הצוות חרוצים במיוחד בכל הנוגע למועדי מסירה, ובמידת הצורך הם פועלים במהירות כדי לפתור בעיות לאחר המסירה.
Davide Scalvi – Docebo
הודות ל- Translated, אתר האינטרנט שלנו זמין כעת ב -20 שפות במקום ב -6, ומאפשר לנו לחדור לשווקים חדשים - מספר המדינות שאנו פועלים בהן עלה מ10 ל50!
Pierre Massol – TravelCar
במהלך השנים האחרונות, נעזרתי ב-Translated לצורך תרגומים מגרמנית ומרוסית לאנגלית. השירות שלהם בדרך כלל מהיר ויעיל, עם מבנה תמחור שקוף.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

הלקוחות שלנו

אנחנו גאים לספק שירותים ליותר מ-335,138 לקוחות ברחבי העולם, כולל סטארט-אפים צעירים וחדשניים ותאגידי ענק גלובליים במגוון תעשיות. ייעלנו את תהליכי העבודה שלנו כדי לענות על הצרכים הייחודיים של הלקוחות, תוך התאמה לכל סוגי המשימות: ממשימות קטנות לפי דרישה, ועד פתרונות כוללים שהצוותים שלנו מנהלים באופן מלא תוך מעורבות אישית.

לקריאה נוספת

למה חשוב לתרגם את קורות החיים?

קורות החיים הם "כרטיס הביקור" שלכם בעולם העבודה: לא כדאי להפחית מערכן של שנים של לימודים וניסיון בגלל קורות חיים הכתובים בצורה חובבנית.

קורות חיים המנוסחים בצורה אפקטיבית ומתורגמים לשפה המתאימה הם כרטיס הכניסה שלכם לשוק העבודה. לכן חשוב להסתמך על איש מקצוע לתרגום קורות חיים, באופן שישפר את הכתוב ככל האפשר. לא משנה אם אתם מחפשים את העבודה הראשונה שלכם או שאתם כבר מנהלים רבי הישגים, קורות חיים שתורגמו באופן מושלם לאנגלית, גרמנית, ספרדית, צרפתית או סינית יכולים לפתוח לכם דלתות להזדמנויות קריירה טובות יותר.

חשוב מאוד להגדיר מי יקרא את קורות החיים. לא פעם יש להביא בחשבון במהלך התרגום הבדלים בתרבות או בתעשייה: Translated תוודא כי קורות החיים שלכם יהיו תואמים בדיוק לציפיות של פלח השוק שאליו אתם מכוונים.

הרושם הראשוני הוא הקובע: אין הזדמנות שנייה. אם לקורות החיים שלכם נלווה מכתב מקדים טוב, לא תצטרכו הזדמנות שנייה: Translated תדאג לתרגום מקצועי של המכתב המקדים, וההשפעה על המעסיק הפוטנציאלי תהיה שונה לחלוטין מהרושם שישאיר עליו תרגום חובבני.

אתם יכולים לקבל הצעת מחיר מיידית לתרגום קורות החיים שלכם. אם ההערכה תואמת את הציפיות שלכם, פשוט אשרו את ההזמנה, צרפו את המסמך שיש לתרגם, ותקבלו במהירות את התרגום של קורות החיים או המכתב המקדים.

שירות זה נוצר לטובת מי שמעוניינים שקורות החיים שלהם יהיו כתובים כראוי; זה בהחלט מה שיכול לקבוע אם יזמינו אתכם לריאיון או שהמועמדות שלכם תיפול בין הכיסאות. שיתוף הפעולה שלכם עם מתרגמים מצוינים יבטיח שכל מילה בקורות החיים תקבל את התרגום הנכון.

לקורות חיים הכתובים בצורה מקצועית יש ערך מקצועי גדול עבורכם: Translated מציעה שירות זה במחירים נוחים, תוך שמירה על האיכות הנדרשת.

עבור תרגומי קורות חיים, Translated ממליצה על שירות Premium, שבו התרגום הראשון נבדק ביסודיות על ידי מתרגם מקצועי נוסף דובר שפת אם. מתרגם זה מבצע בדיקה מדוקדקת של הטקסט המתורגם, וכן בודק את האיכות הסגנונית והעקביות הפנימית שלו.

רוצים הצעת מחיר מיידית?

הדרך הקלה והמהירה לתרגום מסמכים.

רק כמה קליקים והתרגום בדרך אליכם.

לקבלת הצעת מחיר מיידית