Google AdWords Kampanya Çevirileri

Neden Translated?

Translated, 2007'den beri ve 202 üzerinde dilde AdWords reklamlarının yerelleştirilmesi için Google tarafından onaylanmış birkaç sağlayıcıdan biridir.

Çalışmamız iki ilkeye dayanmaktadır:

  • Anahtar kelime optimizasyonu: Anahtar kelimelerin yerel arama yönelimleri ile ilişkisini kontrol etmek için Google Planner kullanıyoruz.
  • Etkili yaratıcılık: Reklam metinlerinizi, orijinal ticari mesajınızı ve güdüleyici mesajlarınızı hedef dile olabildiğince ikna edici hale getirerek çeviriyoruz.

Reklam kampanyalarında kalite önemli bir role sahiptir. Çevirmenlerimiz, pazarınız için sadece en çok alakalı anahtar kelimeleri seçip farklı anahtar kelime eşleşme seçeneklerine (geniş eşleme, sıralı eşleme, tam eşleme ve negatif eşleme) bağlı kalmayıp, aynı zamanda Google tarafından gerekli görülen özel Google AdWords kalite ilkelerine ve en iyi uygulamalarına da bağlı kalacaktır. Bu, anahtar kelimelerinizin Kalite Puanını azami seviyeye çıkaracak ve reklamlarınızın başarısını garanti edecektir.

Nasıl çalışır

1. Dilleri ve pazarları seçin

Ürünlerinizin hangi ülkelerde ve hangi dillerde reklamını yapacaksınız? Müşteri tabanını ve online satış potansiyelini dikkate alarak yatırımınız için en uygun pazar-dil kombinasyonunu belirlemek için T-Index çalışmasına bir göz atın.

2. AdWords içeriğinizi çeviri için hazırlayın

Temel mod: tercüme edilecek kampanyayı içeren basit bir Word veya Excel belgesini bize gönderin veya yeni bir geçici kullanıcı ekleyerek AdWords paneliniz için erişim izni verin. Lütfen, çevirmenlerimizin kampanya yapısını anlamasına yardımcı olmak için dosyalarınızı gruplar halinde düzenlemeyi unutmayın.

Uzman mod: Bir .aea dosyası oluşturmak için, Adwords kampanyalarını yönetmekte kullanılan ücretsiz Google uygulaması AdWords Editör'ü indirin. Açık ve yardımsever arayüzü ile editör içinde AdWords hesabınızı açmak, yerelleştirmek istediğiniz kampanyayı indirmek ve .aea formatında yedeği dışa aktarmak yaklaşık 5 dakikanızı alır.

3. Fiyat teklifi alın

Anında fiyat teklifi için buraya tıklayın veya çevrilecek dosyalarınızı bize gönderin: info@translated.com

Başka sorunuz varsa, iletişime geçelim.

Ekibimiz, çeviri ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaya hazır.

Bize ulaşın

Merhaba, ben Barbara.
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Barbara - Üst düzey Müşteri Temsilcisi

Translated; kalite, kontrol ve maliyet uygunluğunu en üst seviyeye çıkararak Airbnb'nin çeviri alanında yeni bir iş akışı geliştirmesine yardımcı oldu.
Salvo Giammarresi - Airbnb
Hızlı geri dönüş süreleriyle yüksek kaliteli çeviriler. Yurt dışı pazarlarına yönelik Google Ads ve Facebook kampanyaları artık bizim için sorun olmaktan çıktı!
Laura Corallo – Eataly
Translated ekibi her zaman profesyonel ve yardımsever olmuştur. Yardım taleplerine hızla cevap veriyorlar ve teslimat tarihlerine de birebir uyuyorlar.
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated, bize 5 yıldır milyonlarca kelime tercüme etti. Onları en güvenilir iş ortaklarımızdan biri olarak görüyoruz, bizi hiç yarı yolda bırakmadılar.
Alberto Mauri – GroupM
Translated, satış ve operasyon açısından çok etkin bir ekip. Özellikle zamanlamalar konusunda oldukça özenliler ve iş tesliminden sonra herhangi bir düzenleme gerektiğinde hızlıca harekete geçiyorlar.
Davide Scalvi – Docebo
Translated sayesinde web sitemiz 6 yerine artık 20 dilde. Bu sayede yeni pazarlara girebildik ve faaliyet gösterdiğimiz ülke sayısı da 10'dan 50'ye çıktı!
Pierre Massol – TravelCar
Son birkaç yıldır, Almanca ve Rusçadan İngilizceye çeviri yapmak için Translated'i kullanıyorum. Hizmetleri şeffaf fiyatlandırma yapısına sahip, çoğunlukla hızlı ve oldukça verimli.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Müşterilerimiz

Farklı sektörlerden genç, yenilikçi girişimciler ve büyük küresel şirketler de dâhil olmak üzere dünya çapında 341.435 müşteriye hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Küçük, talep odaklı görevlerden daha yakın, bire bir ilgi gerektiren, her aşamasıyla yönetilebilen çözümlere kadar müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan süreçlerimizi en iyi hale getirdik.

Devamı...

Teknolojilerimizi keşfedin.

Sürekli yerelleştirme ve tekrar eden içeriklerin işlenmesi, 71 dosya formatından ve 21 içerik kaynağından içerik çıkarımı, nöral uyarlanabilir makine çevirisi ve çok daha fazlası için Çeviri API'leri.

Daha fazla bilgi edinin.

iletişime geçelim.

Ekibimiz, çeviri ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaya hazır.

İletişime geçelim.