Google Ads Kampanya Çevirileri

Google Ads kampanyalarının yerelleştirilmesi için Google tarafından onaylı birkaç şirketten biriyiz. Tüm içeriğinizin kusursuz bir şekilde yerelleştirilmesi için dünyanın en profesyonel çevirmenlerini ve en gelişmiş teknolojilerini kullanıyoruz.

  • Pazarlama şirketleri
  • Otel ve Pansiyonlar
  • E-ticaret alanında küçük ve orta ölçekli şirketler
  • Çok uluslu şirketler
Pay After Delivery Çeviriyi teslim aldıktan sonraki 5 gün içerisinde banka havalesi, kredi kartı veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinin

İhtiyacınız olan şey daha mı karmaşık?

Karmaşık belgeler, PDF'ler, web siteleri, yazılım ve daha fazlası için fiyat teklifi almanızda yardımcı olalım.

Barbara - Üst düzey Müşteri Temsilcisi

Neden bizi seçmelisiniz?

Kalite garantisi

Dünyanın en iyi çevirmenlerini kalite güvence süreçleri ile destekliyoruz. Üstelik hepsi bu kadar da değil: Olur da memnun kalmazsanız kapsamlı çeviri kontrolünü de ücretsiz olarak sunuyoruz.

Şartlarımızı okuyun.

Zamanında teslimat

Teslimatlarımızın %95'inden fazlasını zamanında yapma güvencesi verdiğimiz optimize edilmiş iş akışımızla piyasanın en iyi performans seviyelerini sunuyoruz. Dahası, olur da teslimat tarihini yakalayamadığımız bir durum olursa çeviri için talep ettiğimiz bedelin hepsini iade ediyoruz.

Şartlarımızı okuyun.

Teslimattan sonra ödeme

Müşterilerimize canı gönülden güvendiğimiz için "Teslimattan sonra ödeme" modelini geliştirdik. Böylece, çeviri tesliminden itibaren 5 gün içerisinde kredi kartı, havale veya Paypal ile ödeme yapabilirsiniz.

Şartlarımızı okuyun.

Hızlı geri dönüş süreleriyle yüksek kaliteli çeviriler. Yurt dışı pazarlarına yönelik AdWords ve Facebook kampanyaları artık bizim için sorun olmaktan çıktı!
Laura Corallo – Eataly
Translated ekibi her zaman profesyonel ve yardımsever olmuştur. Yardım taleplerine hızla cevap veriyorlar ve teslimat tarihlerine de birebir uyuyorlar.
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated, bize 5 yıldır milyonlarca kelime tercüme etti. Onları en güvenilir iş ortaklarımızdan biri olarak görüyoruz, bizi hiç yarı yolda bırakmadılar.
Alberto Mauri – GroupM
Translated, satış ve operasyon açısından çok etkin bir ekip. Özellikle zamanlamalar konusunda oldukça özenliler ve iş tesliminden sonra herhangi bir düzenleme gerektiğinde hızlıca harekete geçiyorlar.
Davide Scalvi – Docebo
Translated sayesinde web sitemiz 6 yerine artık 20 dilde. Bu sayede yeni pazarlara girebildik ve faaliyet gösterdiğimiz ülke sayısı da 10'dan 50'ye çıktı!
Pierre Massol – TravelCar
Son birkaç yıldır, Almanca ve Rusçadan İngilizceye çeviri yapmak için Translated'i kullanıyorum. Hizmetleri şeffaf fiyatlandırma yapısına sahip, çoğunlukla hızlı ve oldukça verimli.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Müşterilerimiz

Farklı sektörlerden genç, yenilikçi girişimciler ve büyük küresel şirketler de dâhil olmak üzere dünya çapında 133,860 müşteriye hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Küçük, talep odaklı görevlerden daha yakın, bire bir ilgi gerektiren, her aşamasıyla yönetilebilen çözümlere kadar müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan süreçlerimizi en iyi hale getirdik.

Devamı...

Google Ads çevirileri hakkında

Google Ads (eski adıyla Google Adwords), Google'ın Tıklama Başına Ödeme yapan çevrimiçi reklam programıdır. Müşterilerin birden çok ülkede reklam yayınlamasına olanak sağlar. Reklam kampanyalarını çevirmek, ürünlerinizi yerel düzeyde tanıtmanın ve işinizi tüm dünyayı kapsayacak şekilde genişletmenin çok iyi bir yoludur.

Translated, AdWords reklamlarının yerelleştirilmesi için Google tarafından onaylanmış birkaç sağlayıcıdan biridir. AdWords kampanyaları ve web sitelerinin 110'dan fazla dilde yerelleştirilmesi için uzman bir kadroyla hizmet veriyoruz. Başlıca hedefimiz, trafiği en üst düzeye çıkarmak ve reklamverenlerin, uluslararası kampanyalarından en iyi yatırım getirisini elde etmelerine yardımcı olmaktır.

Çalışmamız iki ilkeye dayanmaktadır:

  • Anahtar kelime optimizasyonu: Anahtar kelimelerin yerel arama yönelimleri ile ilişkisini kontrol etmek için Google Planner kullanıyoruz.
  • Etkili yaratıcılık: Reklam metinlerinizi, orijinal ticari mesajınızı ve güdüleyici mesajlarınızı hedef dile olabildiğince ikna edici hale getirerek çeviriyoruz.

Reklam kampanyalarında kalite önemli bir role sahiptir. Çevirmenlerimiz, pazarınız için sadece en çok alakalı anahtar kelimeleri seçip farklı anahtar kelime eşleşme seçeneklerine (geniş eşleme, sıralı eşleme, tam eşleme ve negatif eşleme) bağlı kalmayıp, aynı zamanda Google tarafından gerekli görülen özel AdWords kalite ilkelerine ve en iyi uygulamalarına da bağlı kÖzel Teşekkürtır. Bu, anahtar kelimelerinizin Kalite Puanını azami seviyeye çıkaracak ve reklamlarınızın başarısını garanti edecektir.

Nasıl çalışır

1. Dilleri ve pazarları seçin

Ürünlerinizin hangi ülkelerde ve hangi dillerde reklamını yapacaksınız? Müşteri tabanını ve online satış potansiyelini dikkate alarak yatırımınız için en uygun pazar-dil kombinasyonunu belirlemek amacıyla translated.com'un T-Index çalışmasına bir göz atın.

2. AdWords içeriğinizi çeviri için hazırlayın

Temel mod: Tercüme edilecek kampanyayı içeren basit bir Word veya Excel belgesini bize gönderin veya yeni bir geçici kullanıcı ekleyerek AdWords paneliniz için erişim izni verin. Lütfen, çevirmenlerimizin kampanya yapısını anlamasına yardımcı olmak için dosyalarınızı gruplar halinde düzenlemeyi unutmayın.

Uzman mod: Bir .aea dosyası oluşturmak için, Adwords kampanyalarını yönetmekte kullanılan ücretsiz Google uygulaması AdWords Editör'ü indirin. Açık ve yardımsever arayüzü ile editör içinde AdWords hesabınızı açmak, yerelleştirmek istediğiniz kampanyayı indirmek ve AEA formatında yedeği dışa aktarmak yaklaşık 5 dakikanızı alır.

3. Fiyat teklifi alın

Anında fiyat teklifi alın. Buradan alın veya çevrilecek dosyaları bize gönderin: info@translated.com

Anında fiyat teklifi alın.

Belgelerinizi hızlı bir şekilde çevirmenin kolay yolu.

Birkaç tıklamada çevrimiçi satın alın.

Anında fiyat teklifi