Android Uygulama Çevirisi

Tüm sektörlerde

Pay After Delivery Çeviriyi teslim aldıktan sonraki 5 gün içerisinde banka havalesi, kredi kartı veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinin

İhtiyacınız olan şey daha mı karmaşık?

Karmaşık belgeler, PDF'ler, web siteleri, yazılım ve daha fazlası için fiyat teklifi almanızda yardımcı olalım.

Barbara - Üst düzey Müşteri Temsilcisi

Neden bizi seçmelisiniz?

Kalite garantisi

Dünyanın en iyi çevirmenlerini kalite güvence süreçleri ile destekliyoruz. Üstelik hepsi bu kadar da değil: Olur da memnun kalmazsanız kapsamlı çeviri kontrolünü de ücretsiz olarak sunuyoruz.

Şartlarımızı okuyun.

Zamanında teslimat

Teslimatlarımızın %95'inden fazlasını zamanında yapma güvencesi verdiğimiz optimize edilmiş iş akışımızla piyasanın en iyi performans seviyelerini sunuyoruz. Dahası, olur da teslimat tarihini yakalayamadığımız bir durum olursa çeviri için talep ettiğimiz bedelin hepsini iade ediyoruz.

Şartlarımızı okuyun.

Teslimattan sonra ödeme

Müşterilerimize canı gönülden güvendiğimiz için "Teslimattan sonra ödeme" modelini geliştirdik. Böylece, çeviri tesliminden itibaren 5 gün içerisinde kredi kartı, havale veya Paypal ile ödeme yapabilirsiniz.

Şartlarımızı okuyun.

Hızlı geri dönüş süreleriyle yüksek kaliteli çeviriler. Yurt dışı pazarlarına yönelik AdWords ve Facebook kampanyaları artık bizim için sorun olmaktan çıktı!
Laura Corallo – Eataly
Translated ekibi her zaman profesyonel ve yardımsever olmuştur. Yardım taleplerine hızla cevap veriyorlar ve teslimat tarihlerine de birebir uyuyorlar.
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated, bize 5 yıldır milyonlarca kelime tercüme etti. Onları en güvenilir iş ortaklarımızdan biri olarak görüyoruz, bizi hiç yarı yolda bırakmadılar.
Alberto Mauri – GroupM
Translated, satış ve operasyon açısından çok etkin bir ekip. Özellikle zamanlamalar konusunda oldukça özenliler ve iş tesliminden sonra herhangi bir düzenleme gerektiğinde hızlıca harekete geçiyorlar.
Davide Scalvi – Docebo
Translated sayesinde web sitemiz 6 yerine artık 20 dilde. Bu sayede yeni pazarlara girebildik ve faaliyet gösterdiğimiz ülke sayısı da 10'dan 50'ye çıktı!
Pierre Massol – TravelCar
Son birkaç yıldır, Almanca ve Rusçadan İngilizceye çeviri yapmak için Translated'i kullanıyorum. Hizmetleri şeffaf fiyatlandırma yapısına sahip, çoğunlukla hızlı ve oldukça verimli.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Müşterilerimiz

Farklı sektörlerden genç, yenilikçi girişimciler ve büyük küresel şirketler de dâhil olmak üzere dünya çapında 133,860 müşteriye hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Küçük, talep odaklı görevlerden daha yakın, bire bir ilgi gerektiren, her aşamasıyla yönetilebilen çözümlere kadar müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan süreçlerimizi en iyi hale getirdik.

Devamı...

Android Uygulama Çevirisi Hakkında

190'ı aşkın ülkede 1 milyardan fazla Android kullanıcısı, gelişmekte olan pazarlarda çok hızlı büyüyen ihtiyaçları karşılanabilir kullanıcılar ve İngilizce konuşmayan ülkeler arasında uygulamanızın dağıtım potansiyeli çok yüksektir. Kendi dillerinde geliştirilmiş bir tarama deneyimini kullanıcılara sunun ve uygulamanın diğerlerinden farklı olmasını sağlayın. Uygulama çevirisi dünya çapında bir kitleye ulaşmak için ve uygulama indirme ve gelirinizi artırmak için büyük bir pazarlama fırsatıdır.

Pazar: mevcut veriler ve büyüme tahminleri

2018 yılında, 205,4 milyar uygulama indirilmiş ve Uygulama mağazalarında 106,4 milyar dolar harcanmıştır. Tahminlere göre 2022 yılında dünya çapında altı milyar cihaz olacak. Toplam 157 milyar dolar maliyetle gezegende yaşayan her canlıya bir cihaz düşecek.

Uygulamaların en çok indirildiği ülkeler arasında Çin, Hindistan, ABD, Brezilya ve Rusya olacak. Ancak harcama sıralamasına bakıldığında ilk beşte Çin, ABD, Japonya, Güney Kore ve Almanya yer Özel Teşekkür. Bu ülkeleri, cep telefonlarına her yıl ortalama 140 ABD doları (dünya ortalamasının yaklaşık yedi katı) harcama yapılan Japonya gibi ülkeler takip edecek. Düzgün bir şekilde yerelleştirilirlerse, olasılıklar neredeyse sonsuzdur.

Nasıl çalışır

1. Dilleri ve pazarları seçin

Uygulamanız hangi ülkeleri ve dilleri destekleyecek? Bunun için T-Indexürünümüzü kullanın: Pazardaki önemli noktaları gözden geçirebilir ve uygulamanız için en yüksek potansiyele sahip alanları belirleyebilirsiniz.

2. Yerelleştirilmiş içeriği desteklemek için uygulama yapısını oluşturun

Android uygulamalarını yerelleştirmek için Google’ın en iyi uygulamaları kısmını takip edin.

3. Profesyonel çeviri için fiyat teklifi alın

Bizimle iletişime geçmek için info@translated.com adresine yazabilir veya iletişim formunu kullanabilirsiniz. Kaynak dosyalarınızı (.xml veya başka bir biçim), açıklama metnini, Google'ın çevrimiçi mağazası Google Play için anahtar kelimeleri, resimleri ve çevrilecek diğer her tür materyali bize gönderebilirsiniz.

İşinizi büyütün

Daha fazla yüklenmek veya uygulamanıza ilgiliyi artırmak için hazırladığınız Google Ads kampanyanız var mı? Translated.net aynı zamanda Google Ads (eski adı AdWords) yerelleştirmesi için onaylı birkaç Google tedarikçisinden biridir. Çevirisi yapılacak kampanyayı içeren basit Word veya Excel belgesini bize gönderince, reklam kampanyalarının yüksek kalitede yerelleştirilmiş bir sürümünü kolayca ve hızlı bir şekilde üreteceğiz.

Anında fiyat teklifi alın.

Belgelerinizi hızlı bir şekilde çevirmenin kolay yolu.

Birkaç tıklamada çevrimiçi satın alın.

Anında fiyat teklifi