Automatyczne przekierowywanie treści

Zoptymalizuj ciągły przepływ pracy lokalizacyjnej, automatycznie przekierowując zawartość do wymaganej usługi lokalizacyjnej.

Skontaktuj się z nami

Tworzone treści nie są sobie równe.

Ustawiczna lokalizacja oraz fragmentacja zawartości na mniejsze ciągi utrudniają przypisanie danej treści do odpowiedniego poziomu usługi lokalizacyjnej. Nasz router treści identyfikuje meta-informacje zawarte w treści i dopasowuje je do najbardziej odpowiedniego poziomu usług. Pozwala to zoptymalizować alokację budżetu i zapewnić, że wysiłek związany z lokalizacją będzie zawsze adekwatny do pracy związanej z tworzeniem treści.

Skuteczność ustawicznej lokalizacji

Zautomatyzowany proces

Treści różnicują nie tylko temat, ale także cel i wpływ. Nasz router treści automatycznie analizuje meta-informacje każdego pliku i wyodrębnia jego zawartość w celu określenia, która usługa lokalizacji jest bardziej odpowiednia.

Optymalizacja budżetu

Gdy sporo inwestujesz w tworzenie treści lub marketing, ważne jest, aby jakość usługi lokalizacyjnej odzwierciedlała ten budżet na poziomie mikroskopowym, tak, żeby nigdy nie trzeba było płacić wysokich stawek za treści, których użytkownicy niemal nigdy nie czytają, i odwrotnie.

Nacisk na jakość

Upewnij się, że treści, które najbardziej interesują użytkowników, powiązane są z usługą o najwyższej jakości, a czas jest rozdzielony proporcjonalnie na treści ważne i drugorzędne.

Nasza oferta

Niestandardowe

Jeśli masz do zlokalizowania duże ilości różnorodnych treści, nasz technik ds. uczenia maszynowego dokładnie przestudiuje tę zawartość i znajdzie rozwiązanie ad hoc dostosowane do Twoich potrzeb, w ramach niewiążącej profesjonalnej konsultacji.

Dostępne od ręki

Nasza gotowa opcja umożliwia wysłanie skompresowanych plików, które zwykle podlegają lokalizacji. Użyjemy tych plików w celu ustawienia indywidualnego routera treści i powiązania go z profilem klienta. Następnie wszystkie nowe projekty przychodzące zostaną tam przekierowane automatycznie.

Przekieruj swoje treści, aby uzyskać właściwą usługę

Tłumaczenie maszynowe wysokiej jakości

To niedrogie rozwiązanie jest idealne dla dużych ilości treści, które mają niewielkie oddziaływanie na użytkowników (np. komentarze i recenzje). Tłumaczenie jest wykonywane przez ModernMT, nasz system adaptacyjnego tłumaczenia maszynowego wykorzystującego sieci neuronowe. Możesz to przetestować tutaj.

Postedycja

To opłacalne rozwiązanie obejmuje niedogłębny przegląd dokonany przez człowieka-tłumacza w odniesieniu do rezultatu automatycznie przetłumaczonego za pośrednictwem ModernMT. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku treści, które są drugorzędne, ale nie mogą zostać źle zinterpretowane i wymagają sprawdzenia przez człowieka (np. dokumentacja wewnętrzna).

Tłumaczenie profesjonalne

Nasz poziom usług profesjonalnych obejmuje tłumaczenie wykonane przez profesjonalnego tłumacza, ocenę dokonaną przez drugiego zawodowego tłumacza oraz kontrolę jakości przeprowadzoną przez kierownika projektu. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku treści standardowych (np. ogólnej dokumentacji biznesowej).

Tłumaczenie premium

Nasz poziom usług premium obejmuje tłumaczenie wykonane przez profesjonalnego tłumacza, pełną recenzję drugiego zawodowego tłumacza oraz kontrolę jakości przeprowadzoną przez kierownika projektu. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku treści przeznaczonych do opublikowania (np. zawartości strony internetowej).

Tłumaczenie kreatywne

Nasza usługa kreatywnego tłumaczenia łączy wiedzę językową profesjonalnego tłumacza z twórczym talentem copywritera i jest idealna w przypadku treści, które mają na celu zwiększenie zaangażowania konsumentów na rynku docelowym (np. strony internetowe, broszury, reklamy).

Usługa niestandardowa

Każda usługa niestandardowa uzgodniona w Umowie o poziomie usług może być powiązana z niestandardowym klasyfikatorem i przypisana automatycznie do plików przychodzących.

Poznaj nasze technologie

Tłumaczeniowe interfejsy API dla ustawicznej lokalizacji, zaawansowane wykorzystywanie powtórzeń, wyodrębnianie treści z 71 formatów plików i 21 rodzajów plików źródłowych, adaptacyjne tłumaczenie maszynowe wykorzystujące sieci neuronowe – a to nie wszystko.

Dowiedz się więcej

Czy masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami.

Nasz zespół znajdzie rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb tłumaczeniowych.

Skontaktuj się z nami

Witam, jestem Benedetta.
W czym mogę pomóc?

Benedetta — kierownik marketingu produktu