Przemawiamy językiem możliwości

Profesjonalne usługi tłumaczeniowe stały się łatwiejsze. Stworzone przez specjalistów, wsparte technologią, sprawnie dostarczane.

Natychmiastowa wycena O nas

Nasza oferta

Profesjonalne tłumaczenie

Łatwy i szybki sposób profesjonalnego tłumaczenia dokumentów, instrukcji, witryn internetowych, oprogramowania i innych materiałów, zgodnie z Twoim harmonogramem i wymaganiami, na 153 języków i w 40 obszarach specjalizacji.

Natychmiastowa wycena

Rozwiązania dla przedsiębiorstw

Od zaawansowanych, adaptowalnych rozwiązań lokalizacji po obszerne, zautomatyzowane usługi tłumaczenia transakcji: oferujemy szeroki zakres w pełni zarządzanych usług tłumaczeniowych.

Dowiedz się więcej

Narzędzia dla programistów

Najbardziej zaawansowane, a jednocześnie proste w obsłudze interfejsy API tłumaczeń do ciągłej lokalizacji, wyodrębniania treści z 71 formatów plików, adaptacyjne tłumaczenie maszynowe wykorzystujące sieci neuronowe i o wiele więcej.

Dowiedz się więcej
Wysokiej jakości tłumaczenia o krótkim czasie realizacji. Kampanie AdWords i Facebooka na rynki zamorskie nie stanowią dla nas żadnego problemu.
Laura Corallo – Eataly
Zespół Translated zawsze okazywał się profesjonalny i pomocny. Szybko odpowiadają na prośby o pomoc i przestrzegają uzgodnionych terminów.
Fabio Vanek – Italiaonline
Firma Translated tłumaczy dla nas kampanie marketingowe AdWords oraz Facebook od kilku lat. Traktujemy ją jako jednego z naszych zaufanych partnerów, który nigdy nas nie zawiódł.
Alberto Mauri – GroupM
Zespół Translated jest skuteczny zarówno na polu finansowym, jak i operacyjnym. Są wyjątkowo skrupulatni jeśli chodzi o terminowość realizacji. Bardzo szybko zajmują się również ewentualnymi problemami powstałymi po przesłaniu zlecenia.
Davide Scalvi – Docebo
Dzięki Translated nasza strona internetowa jest teraz dostępna w 20 językach, a nie jak poprzednio w 6, co pozwala nam wejść na nowe rynki – liczba krajów, w których działamy, wzrosła z około 10 do 50!
Pierre Massol – TravelCar
W ciągu ostatnich kilku lat korzystałem z usług Translated do tłumaczeń z języka niemieckiego i rosyjskiego na angielski. Ich usługa jest zazwyczaj szybka i wydajna, a struktura wyceny bardzo przejrzysta.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Nasi klienci

Z największą satysfakcją obsługujemy ponad 137,594 klientów na całym świecie, w tym młode, innowacyjne startupy i duże globalne przedsiębiorstwa z różnych branż. Zoptymalizowaliśmy nasze procesy, aby sprostać ich unikalnym potrzebom, realizując nie tylko małe zadania na żądanie, ale również dostarczając zaawansowane, w pełni zarządzane rozwiązania.

Zapoznaj się z opiniami klientów

Główne korzyści

Doświadczenie i zaufanie

Od roku 1999 dostarczyliśmy 1,2 miliona tłumaczeń w 153 językach 137,594 klientom w 40 makrodomenach, wzmacniając strategię globalizacji najbardziej wymagających klientów.

Referencje

Wydajność procesu

Dokładamy wszelkich starań dla podwyższenia skuteczności naszych usług tłumaczeniowych, usprawniając nasze procesy produkcyjne dzięki stosowaniu doskonałych technologii i pracy utalentowanych ludzi. Najlepszym przykładem jest T-Rank™, który natychmiast dopasowuje treść tłumaczenia do najbardziej wykwalifikowanego dla niej tłumacza.

Proces produkcji

O jeden krok dalej.

Oferujemy szeroki zakres usług lingwistycznych, które obejmują wszystkie Twoje przyszłe potrzeby: tłumaczenie reklam Google, lokalizacja oprogramowania, napisy i interfejsy API w celu zintegrowania tłumaczenia wykonywanego przez ludzi w dowolnym miejscu.

Nasze usługi

Poznaj naszą kulturę pracy

Szczycimy się faktem, iż jesteśmy uczciwymi płatnikami wobec naszych tłumaczy, zapewniamy środowisko umożliwiające współpracę, satysfakcjonujące i otwarte dla wszystkich: nasza kultura pracy inspiruje utalentowane osoby do spełniania Twoich potrzeb.

O nas

Czy masz więcej pytań? Bądź z nami w kontakcie.

Nasz zespół jest gotowy znaleźć rozwiązanie dla Twoich potrzeb tłumaczeniowych.

Skontaktuj się z nami

Cześć, jestem Barbara.
W czym mogę pomóc?

Barbara – Starszy doradca klienta

Poproś o natychmiastową wycenę

Łatwy sposób na szybkie przetłumaczenie dokumentów.

Kupuj online za pomocą kilku kliknięć.

Natychmiastowa wycena