Przemawiamy językiem możliwości

Usługi tłumaczeniowe oferujemy naszym 335 138 klientom w 201 językach i 40 obszarach specjalizacji już od 20 lat.

Do tworzenia spójnych tłumaczeń o wysokiej jakości wykorzystujemy doskonałe rezultaty łączenia ludzkiej kreatywności z inteligencją maszynową.

Szczycimy się tym, że jesteśmy postrzegani przez tłumaczy jako jeden z najlepszych pracodawców . Płacimy im szybko i uczciwie, gdziekolwiek zamieszkują.

Wierzymy w ludzki potencjał. Dlatego stworzyliśmy fundusz o nazwie Pi Campus, w celu inwestowania zysków Translated w obiecujące startupy. Pi Campus to także wspaniałe środowisko pracy dla pielęgnowania talentów, w którym natura i styl inspirują nas do coraz lepszej pracy.

Nasza historia

Firma Translated została założona w 1999 roku przez lingwistę i informatyka, który zainwestował około 100 USD w zakup domeny internetowej i pierwszej reklamy online.

Zdecydowaliśmy się na niezwykły krok w świadczeniu usług online: pozwalamy naszym klientom na zapłatę po dostarczeniu tłumaczenia. Było to, oczywiście, ryzykowne, jednak uważamy, że zaufanie zawsze powinno być obustronne. Nie zawiedliśmy się: od założenia Translated i bez kapitału spółka nasza kończyła każdy rok finansowy z zyskiem netto i ten model Pay After Delivery utrwalił się na dobre.

Przez ostatnie 5 lat notowaliśmy stały wzrost, zwiększając naszą produkcję ze średnio 180 000 tłumaczeń, dostarczonych w 2015 r., do 360 000 w roku 2018.

Firma Translated została wielokrotnie nagrodzona, w tym w Konkursie Innowacji TAUS. W roku 2015 MateCat, autorski program firmy Translated, został uznany przez Komisję Europejską, za jeden z najlepszych projektów badawczych AI, powstałych w ciągu minionych 7 lat. W 2017 r. dziennik Financial Times wskazał na nas, jako jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie.

Translated przyczynia się do rozwoju branży językowej, udostępniając wszystkim zainteresowanym kod źródłowy większości swoich technologii, za pośrednictwem Laboratoria Translated.

Nasza wizja

Język nie powinien stanowić bariery, powinien być szansą.

Dlatego pracujemy nad stworzeniem przyszłości, w której każdy z każdym będzie mógł porozumiewać się bez najmniejszych problemów.

Rozpowszechniamy rozwiązania dnia dzisiejszego i projektujemy inne z myślą o przyszłości. Nowe przepływy pracy, nowe języki, nowe narzędzia do tworzenia usługi zdolnej sprawić, że cała nasza planeta stanie się bardziej dostępna.

Zatem nasze codzienne zaangażowanie polega na rozwijaniu ludzkiego potencjału i promowaniu różnorodności we wszystkich jej formach.

W środowisku zachęcającym do współpracy i otwartości rozwijamy kulturę inspirującą osoby utalentowane do wykonywania dla Ciebie naprawdę wielkich rzeczy.

Wierzymy w ludzki potencjał.

Wierzymy, że przyszłość może być lepsza i bardziej otwarta.

Jesteśmy tu, by przemawiać językiem możliwości.

Bądź z nami w kontakcie.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

i pomożemy Ci uzyskać to, czego sobie życzysz.

Skontaktuj się z nami