Przemawiamy językiem możliwości

Usługi tłumaczeniowe oferujemy naszym 132,159 klientom w 150 językach i 40 obszarach specjalizacji już od 20 lat.

Do tworzenia spójnych tłumaczeń o wysokiej jakości wykorzystujemy doskonałe rezultaty łączenia ludzkiej kreatywności z inteligencją maszynową.

Szczycimy się przynależnością do grona najlepszych firm współpracujących z tłumaczami. Płacimy im szybko i uczciwie, gdziekolwiek zamieszkują.

Ufamy ludziom. Dlatego stworzyliśmy fundację o nazwie Pi Campus, aby reinwestować zyski Translated w obiecujące startupy. Pi Campus to także wspaniałe środowisko pracy dla pielęgnowania talentów, w którym natura i styl inspirują nas do coraz lepszej pracy.

Nasza historia

Firma Translated została założona w 1999 roku przez lingwistę i informatyka który zainwestował około 100 USD w zakup domeny internetowej i pierwszej reklamy online.

Od momentu założenia i bez wsparcia ze strony zewnętrznego kapitału firma Translated kończyła każdy rok finansowy z zyskiem netto.

Przez ostatnie 5 lat notowaliśmy stały wzrost, zwiększając naszą produkcję ze średnio 180 000 tłumaczeń, dostarczonych w 2015 r, do 360 000 w roku 2018.

Firma Translated była kilkakrotnie wyróżniana, w tym w Konkursie Innowacji TAUS. W 2015 roku, Komisja Europejska nagrodziła program Matecat, a co za tym idzie firmę Translated, za jeden z najlepszych projektów badawczych AI powstałych w ciągu minionych 7 lat. W 2017 roku dziennik Financial Times wskazał na nas, jako jedno z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Europie.

Translated przyczynia się do rozwoju branży językowej, udostępniając wszystkim zainteresowanym kod źródłowy większości swoich technologii, za pośrednictwem TranslatedLABS.

Nasza wizja

Język nie powinien stanowić bariery, powinien być szansą.

Dlatego pracujemy nad stworzeniem przyszłości, w której każdy z każdym będzie mógł porozumiewać się bez najmniejszych problemów.

Rozpowszechniamy rozwiązania dnia dzisiejszego i projektujemy inne z myślą o przyszłości. Nowe przepływy pracy, nowe języki, nowe narzędzia do tworzenia usługi zdolnej skracać odległości i uczynić naszą planetę bardziej dostępną.

Zatem nasze codzienne zaangażowanie polega na rozwijaniu ludzkiego potencjału i promowaniu różnorodności we wszystkich jej formach.

W środowisku zachęcającym do współpracy i otwartości rozwijamy kulturę inspirującą osoby utalentowane do wykonywania dla Ciebie naprawdę wielkich rzeczy.

Ufamy ludziom.

Wierzymy, że przyszłość może być lepsza i bardziej otwarta.

Pomagamy przemawiać każdym językiem.

Bądź z nami w kontakcie.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

i pomożemy Ci uzyskać to, czego sobie życzysz.

Skontaktuj się z nami