Stwarzamy nowe możliwości dla biznesu

Wszystko, czego potrzebuje Twoje przedsiębiorstwo: od tłumaczenia prostego dokumentu poprzez spersonalizowane rozwiązania lokalizacyjne aż po zautomatyzowane i szybkie usługi tłumaczeniowe w 194 językach.

Natychmiastowa wycena Skontaktuj się z nami

Nasze profesjonalne usługi

Strona www

W pełni zarządzane rozwiązania, dzięki którym Twoja strona internetowa może się pochwalić inną kulturą – od wielojęzycznych witryn Wordpress po złożone architektury.

Tłumaczenie reklam Google

Od 2006 roku jesteśmy głównym partnerem Google w tłumaczeniu milionów reklam i słów kluczowych.

Napisy do filmów

Dostosowaliśmy ponad 40 000 godzin filmów i programów telewizyjnych, wyposażając je w napisy, podkłady głosowe i dubbing.

Lokalizacja oprogramowania

Lokalizujemy oryginalne pliki aplikacji mobilnej lub oprogramowania na komputer, następnie je testujemy, oszczędzając kłopotów związanych z kopiowaniem i wklejaniem.

Wielojęzyczna usługa DTP

Publikowanie w 140 językach, w tym azjatyckich, z zapisem od prawej do lewej, w celu dostarczenia gotowego do druku pliku.

Tłumaczenia urzędowe

Nasze profesjonalne tłumaczenia mogą być poświadczone lub zaprzysiężone w sądzie, w zależności od kraju, w którym należy przedstawić dokument.

Niestandardowe rozwiązania lokalizacyjne

Od najbardziej zaawansowanego szkolenia tłumaczy, dopasowanego do preferowanego stylu, do interfejsów API i niestandardowego projektowania przepływu prac.

Wielojęzyczne chatboty

Integracja z platformami chatbot, oprogramowaniem CMS i oprogramowaniem obsługi klienta, rozszerzeniem zestawu danych i testowaniem postlokalizacyjnym.

Tłumaczenia pilne

Dzięki naszej rozległej sieci tłumaczy wspieranych przez zoptymalizowane technologie możemy tłumaczyć duże objętości w ciągu kilku godzin i małe teksty w zaledwie kilka minut.

Tłumaczenie prostych dokumentów

Wykorzystaj naszą ofertę internetową, aby móc szybko i łatwo otrzymać dokumenty przetłumaczone na 194 języków od 1999 roku.

TranslationOS

Platforma do lokalizacji dla przedsiębiorstw z podstawowym stosem technologicznym, która jest przejrzysta, działa bez pośredników i jest hiper-skalowalna. Otwieramy świat, w którym inteligentni klienci i zaangażowani tłumacze mogą się z sobą bezpośrednio łączyć.

Dowiedz się więcej

Doskonałość rozpoczyna się od procesów

Dokładamy wszelkich starań dla podwyższenia skuteczności naszych usług tłumaczeniowych, wzmacniając nasze procesy produkcyjne dzięki stosowaniu doskonałych technologii i pracy utalentowanych ludzi.

Proces produkcji

Translated pomógł Airbnb opracować nowy proces tłumaczenia maksymalizujący jakość, kontrolę i efektywność kosztową.,
Salvo Giammarresi - Airbnb
Wysokiej jakości tłumaczenia o krótkim czasie realizacji. Kampanie Google Ads i na Facebooku na potrzeby rynków zagranicznych nie są dla nas żadnym problemem!,
Laura Corallo – Eataly
Zespół Translated zawsze okazywał się profesjonalny i pomocny. Szybko reaguje na prośby o pomoc i przestrzega ustalonych terminów.,
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated lokalizuje dla nas kampanie marketingowe w Google Ads i na Facebooku od kilku lat. Jest jednym z naszych zaufanych partnerów, który nigdy nas nie zawiódł.,
Alberto Mauri – GroupM
Zespół Translated jest skuteczny zarówno pod względem handlowym, jak i operacyjnym. Jest przykładnie sumienny w dotrzymywaniu terminów i w razie potrzeby szybko rozwiązuje wszelkie problemy po dostarczeniu tłumaczenia.,
Davide Scalvi – Docebo
Dzięki Translated nasza strona internetowa jest teraz dostępna w 20 językach zamiast 6, co pozwoliło nam wejść na nowe rynki – liczba krajów, w których działamy, wzrosła z około 10 do 50!,
Pierre Massol – TravelCar
W ciągu ostatnich kilku lat korzystałem z usług firmy Translated do tłumaczeń z niemieckiego i rosyjskiego na angielski. Usługi firmy są zazwyczaj szybkie i skuteczne, a struktura cen jest przejrzysta.,
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Nasi klienci

Z największą satysfakcją obsługujemy ponad 276 297 klientów na całym świecie, w tym młode, innowacyjne startupy i duże globalne przedsiębiorstwa z różnych branż. Zoptymalizowaliśmy nasze procesy, aby sprostać ich unikalnym potrzebom, realizując nie tylko małe zadania na żądanie, ale również dostarczając zaawansowane, w pełni zarządzane rozwiązania.

Zapoznaj się z opiniami klientów

Jakie języki wybrać?

Każdego roku publikujemy T-Index, ogólnodostępny statystyczny ranking krajów oparty na ich możliwościach sprzedaży online: cenne narzędzie dla każdej firmy zamierzającej odkrywać nowe rynki.

Zapoznaj się T-Indexem

Poznaj naszą kulturę pracy

Jesteśmy hojnymi optymistami o inspirującej kulturze. Szczycimy się faktem, iż jesteśmy uczciwymi płatnikami wobec naszych tłumaczy, zapewniamy środowisko umożliwiające współpracę, satysfakcjonujące i otwarte dla wszystkich: nasza kultura pracy inspiruje utalentowane osoby do spełniania Twoich potrzeb.

O nas

Czy masz więcej pytań? Bądź z nami w kontakcie.

Nasz zespół jest gotowy znaleźć rozwiązanie dla Twoich potrzeb tłumaczeniowych.

Skontaktuj się z nami

Witaj, jestem Claudia.
W czym mogę pomóc?

Claudia – Starszy doradca klienta

Poproś o natychmiastową wycenę

Łatwy sposób na szybkie przetłumaczenie dokumentów.

Kupuj online za pomocą kilku kliknięć.

Natychmiastowa wycena