Od innowacyjnych startupów
do firm międzynarodowych

Obsługujemy 132,159 klientów na całym świecie; współpracujemy z przedsiębiorstwami każdej wielkości, dostosowując się zarówno do małych zadań na żądanie, jak i do wysoce wymagających, w pełni zarządzanych rozwiązań.

Analizy przypadków

Od 2007 roku: tłumaczenia w 590 kombinacjach językowych o objętości przekraczającej 320 milionów słów. Opracowanie zindywidualizowanych narzędzi do kategoryzacji ponad 700 tysięcy słów kluczowych dla różnych gałęzi przemysłu.

Tłumaczenie ponad 14 milionów słów reklamowych i treści związanych z turystyką, w celu wsparcia globalnej ekspansji Airbnb na ponad 30 rynkach. Działania obejmują: wsparcie dla strony internetowej Airbnb, materiałów marketingowych i treści tworzonych przez użytkowników.

Tłumaczenie komunikatów prasowych, dokumentów marketingowych i artykułów z bloga modowego w 33 językach, w tym w języku chińskim uproszczonym i tradycyjnym.

Tłumaczenie norm, dokumentów strategicznych, raportów, dokumentów ramowych dotyczących zagadnień prawnych, technicznych, finansowych, naukowych, ekonomicznych itp. w 35 językach.

Tłumaczenie podręczników oprogramowania i dokumentacji technicznej. Od 2007 roku: tłumaczenia w 3 głównych kombinacjach językowych o objętości przekraczającej 16 milionów słów.

Tłumaczenie opisów hoteli w bardzo krótkich terminach (240 tysięcy słów przetłumaczonych na 4 języki w ciągu jednego miesiąca).

Tłumaczenie opisów produktów, materiałów marketingowych i informacji prasowych, z pomocą zespołu wyspecjalizowanych tłumaczy w wielu językach.

Tłumaczenie i korekta abstraktów dla jednego z wiodących na świecie czasopism poświęconych zdrowiu publicznemu – Biuletynu – głównie na temat zdrowego środowiska.

Tłumaczenie artykułów prasowych i kwartalnika premium „Paris Chic” dla turystów z Chin i Brazylii odwiedzających Paryż.

Tłumaczenie komunikatów prasowych, dokumentów marketingowych i artykułów prasowych w ponad 60 językach, w tym w języku japońskim, koreańskim, norweskim i tureckim.

Tłumaczenie wszelkiego rodzaju dokumentów korporacyjnych i technicznych po konkurencyjnych stawkach. Od 2002 r: tłumaczenia w 15 kombinacjach językowych o objętości przekraczającej 17,8 mln słów.

Tłumaczenie orzeczeń w trybie prejudycjalnym i wniosków Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, w tym dokumentacji prawnej i technicznej obejmującej wszystkie obszary działalności Komisji Europejskiej.

Wysoce poufne materiały prawne dla dużych klientów biznesowych z szybkim czasem realizacji w 4 językach, w tym w języku rumuńskim i ukraińskim.

Tłumaczenie w kilku językach specyfikacji technicznych urządzeń mobilnych, dokumentów prawnych i umów, dokumentacji przetargowej i materiałów o wysokim stopniu poufności.

Tłumaczenia wysoko wyspecjalizowanych treści z dziedziny medycyny i sprzętu medycznego z języka angielskiego i niemieckiego na język włoski; łącznie przetłumaczono 231 000 słów.

Tłumaczenie dokumentacji technicznej, ofert sprzedaży, propozycji partnerstwa, umów o pracę i dokumentacji prawnej w 10 językach, w tym niemieckim, francuskim i hiszpańskim.

Wysokiej jakości tłumaczenia o krótkim czasie realizacji. Kampanie AdWords i Facebooka na rynki zamorskie nie stanowią dla nas żadnego problemu.
Laura Corallo – Eataly
Zespół Translated zawsze okazywał się profesjonalny i pomocny. Szybko odpowiadają na prośby o pomoc i przestrzegają uzgodnionych terminów.
Fabio Vanek – Italiaonline
Firma Translated tłumaczy dla nas kampanie marketingowe AdWords oraz Facebook od kilku lat. Traktujemy ją jako jednego z naszych zaufanych partnerów, który nigdy nas nie zawiódł.
Alberto Mauri – GroupM
Zespół Translated jest skuteczny zarówno na polu finansowym, jak i operacyjnym. Są wyjątkowo skrupulatni jeśli chodzi o terminowość realizacji. Bardzo szybko zajmują się również ewentualnymi problemami powstałymi po przesłaniu zlecenia.
Davide Scalvi – Docebo
Dzięki Translated nasza strona internetowa jest teraz dostępna w 20 językach, a nie jak poprzednio w 6, co pozwala nam wejść na nowe rynki – liczba krajów, w których działamy, wzrosła z około 10 do 50!
Pierre Massol – TravelCar
W ciągu ostatnich kilku lat korzystałem z usług Translated do tłumaczeń z języka niemieckiego i rosyjskiego na angielski. Ich usługa jest zazwyczaj szybka i wydajna, a struktura wyceny bardzo przejrzysta.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Poznaj naszą kulturę pracy

Jesteśmy hojnymi optymistami o inspirującej kulturze. Szczycimy się faktem, iż jesteśmy uczciwymi płatnikami wobec naszych tłumaczy, zapewniamy środowisko umożliwiające współpracę, satysfakcjonujące i otwarte dla wszystkich: nasza kultura pracy inspiruje utalentowane osoby do spełniania Twoich potrzeb.

Dowiedz się więcej

Poproś o natychmiastową wycenę

Łatwy sposób na szybkie przetłumaczenie dokumentów.

Kupuj online za pomocą kilku kliknięć.

Natychmiastowa wycena