Shopify Çeviri Uygulaması

Shopify çeviri uygulamamızla e-ticaret mağazanızı basit, verimli ve uygun maliyetli bir şekilde çevirerek küresel pazarlara açılın.

Neden Translated?

Güven

Airbnb, Google, La Prairie, Dolce&Gabbana, YOOX gibi e-ticaretin lider isimleri bize güveniyor.

Tecrübe

1999'dan bu yana 40 farklı sektörden 200.000'den fazla müşteriye 194 dilde tam 1,2 milyon iş teslim ettik ve yoğun iş trafiğine sahip müşterilerin dünyaya açılmasına yardımcı olduk.

Özelleştirilmiş Destek

Dünyaya açılma yolculuğunuzda size yardımcı olacak yerelleştirme uzmanlarına ve gelecekteki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak dil hizmetlerine sahibiz.

Temel özellikler ve avantajlar


  • Hızlı kurulum ve basit yönetim: Sadece birkaç tıkla çeviri uygulamasını yükleyin ve dünya genelinde satışa başlayın.
  • Asla iki kez ödeme yapmayın: Tutarlılığı korumak ve birden fazla mağazanız olsa bile çevirileriniz için asla iki kez ödeme yapmamanız için çeviri belleklerini kullanıyoruz.
  • Kalite: En kaliteli çevirileri sunmak amacıyla profesyonel dilbilimciler, sözlükler ve kalite kontrol araçları kullanıyoruz.
  • Garantili teslimat: Küresel lansmanınızı önceden planlamanızı ve son tarihlere yetişmenizi sağlamak için çevirilerde net teslimat tarihleri belirliyoruz.
  • Ölçeklenebilirlik: 300.000'den fazla profesyonel çevirmenden oluşan ağımız, pazar talepleri doğrultusunda en büyük e-ticaret mağazalarını bile mümkün olduğunca hızla yerelleştirmemizi sağlıyor. Dünyanın neresinde ve ne zaman satış yapmak isterseniz isteyin size yardıma hazırız.
  • Şeffaflık: Harcamalarınız ve çevirilerinizin durumu üzerinde tam görünürlük sunuyoruz.


Bizi Shopify App Store'da bulabilirsiniz.

Uygulamayı edinin

Shopify çeviri uygulamasının işleyişi:1. Translated uygulamasını ekleyin ve yükleyin

Bizi Shopify uygulama mağazasında veya burada bulabilirsiniz.
Bunları yaptıktan sonra Uygulamalar bölümünüzde Translated'ı görebileceksiniz.2. Ürünleriniz, Koleksiyonlarınız, Mağaza sayfalarınız ve mağaza bilgileriniz arasından

Shopify için çevrilecek içerikleri seçin. Hazır olduğunuzda, "Sepete Ekle" düğmesini tıklamanız yeterlidir.3. Dünyaya açılma serüveninize başlamak için

hedef dilleri ve çeviri hizmeti düzeyini seçin. Sizin için birkaç dakika içinde fiyat teklifi oluşturacağız.4. Tek tıkla ödeme adımına geçin

Aşağıdakileri içerecek şekilde siparişinizin net bir özetini göreceksiniz:

- Hedef diller
- Çevrilecek toplam kelime sayısı
- Garanti edilen teslimat tarihiİşte bu kadar!

İçerikleriniz çevrilmek üzere gönderildi. Tamamlandığında, çeviriler doğrudan Shopify mağazanıza teslim edilecek.

Verdiğiniz tüm siparişleri görmek ve dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçmek için Talepler bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Başka sorunuz mu var? Bize ulaşın.

Ekibimiz çeviri ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaya hazır.

Bize ulaşın

Merhaba, ben Barbara.
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Barbara, Kıdemli Müşteri Temsilcisi

İnternette ürün satışına başlamak için en iyi pazarlar hangileridir?

Ürünlerinizi küresel pazara taşımak için en uygun pazar-dil kombinasyonunu belirlemek amacıyla T-Index çalışmamıza göz atın. T-Index, ülkeleri çevrim içi satış potansiyellerine göre sıralar ve her ülkenin küresel e-ticaretle ilgili pazar payını hesaplar.