Web Sitesi Çevirileri

Tüm sektörlerde

  • Kişisel Web Siteleri
  • Fotoğraf Paylaşımı Web Siteleri
  • Yazarlara ait Web Siteleri
  • Topluluk Oluşturma İnternet Siteleri
  • Mobil Cihaz Web Siteleri
  • Bloglar
  • Bilgilendirici Web Siteleri
  • Online İş Broşürü
  • Dizin Web Siteleri
  • E-ticaret Siteleri
Teslimattan sonra ödeyin Size güveniyoruz: Çeviriyi teslim aldıktan sonraki 5 gün içerisinde banka havalesi, kredi kartı veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinin

İhtiyacınız olan şey daha mı karmaşık?

Karmaşık belgeler, PDF'ler, web siteleri, yazılım ve daha fazlası için fiyat teklifi almanızda yardımcı olalım.

Barbara - Üst düzey Müşteri Temsilcisi

Neden bizi seçmelisiniz?

Kalite garantisi

Dünyanın en iyi çevirmenlerini kalite güvence süreçleri ile destekliyoruz. Üstelik hepsi bu kadar da değil: Olur da memnun kalmazsanız kapsamlı çeviri kontrolünü de ücretsiz olarak sunuyoruz.

Şartlarımızı okuyun.

Zamanında teslimat

Teslimatlarımızın %95'inden fazlasını zamanında yapma güvencesi verdiğimiz optimize edilmiş iş akışımızla piyasanın en iyi performans seviyelerini sunuyoruz. Dahası, olur da teslimat tarihini yakalayamadığımız bir durum olursa çeviri için talep ettiğimiz bedelin hepsini iade ediyoruz.

Şartlarımızı okuyun.

Teslimattan sonra ödeme

Müşterilerimize canı gönülden güvendiğimiz için "Teslimattan sonra ödeme" modelini geliştirdik. Böylece, çeviri tesliminden itibaren 5 gün içerisinde kredi kartı, havale veya Paypal ile ödeme yapabilirsiniz.

Şartlarımızı okuyun.

Translated; kalite, kontrol ve maliyet uygunluğunu en üst seviyeye çıkararak Airbnb'nin çeviri alanında yeni bir iş akışı geliştirmesine yardımcı oldu.
Salvo Giammarresi - Airbnb
Hızlı geri dönüş süreleriyle yüksek kaliteli çeviriler. Yurt dışı pazarlarına yönelik Google Ads ve Facebook kampanyaları artık bizim için sorun olmaktan çıktı!
Laura Corallo – Eataly
Translated ekibi her zaman profesyonel ve yardımsever olmuştur. Yardım taleplerine hızla cevap veriyorlar ve teslimat tarihlerine de birebir uyuyorlar.
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated, bize 5 yıldır milyonlarca kelime tercüme etti. Onları en güvenilir iş ortaklarımızdan biri olarak görüyoruz, bizi hiç yarı yolda bırakmadılar.
Alberto Mauri – GroupM
Translated, satış ve operasyon açısından çok etkin bir ekip. Özellikle zamanlamalar konusunda oldukça özenliler ve iş tesliminden sonra herhangi bir düzenleme gerektiğinde hızlıca harekete geçiyorlar.
Davide Scalvi – Docebo
Translated sayesinde web sitemiz 6 yerine artık 20 dilde. Bu sayede yeni pazarlara girebildik ve faaliyet gösterdiğimiz ülke sayısı da 10'dan 50'ye çıktı!
Pierre Massol – TravelCar
Son birkaç yıldır, Almanca ve Rusçadan İngilizceye çeviri yapmak için Translated'i kullanıyorum. Hizmetleri şeffaf fiyatlandırma yapısına sahip, çoğunlukla hızlı ve oldukça verimli.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Müşterilerimiz

Farklı sektörlerden genç, yenilikçi girişimciler ve büyük küresel şirketler de dâhil olmak üzere dünya çapında 340.920 müşteriye hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Küçük, talep odaklı görevlerden daha yakın, bire bir ilgi gerektiren, her aşamasıyla yönetilebilen çözümlere kadar müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan süreçlerimizi en iyi hale getirdik.

Devamı...

Web Sitesi Çevirisi Hakkında

Translated, dünyanın her yerinden 335.761 ana dilini konuşan profesyonel çevirmenden oluşan geniş çevirmen ağı ile 15 yılı aşkın süredir pek çok dilde çeviri hizmetleri sunmaktadır.

Bir web sitesinin başka dile çevrilmesi internet üzerinden binlerce yeni ziyaretçiye ve potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlar. Ürün veya hizmetlerinizi uluslararası kitleye ulaştırmak, işiniz için önemli büyüme fırsatları yaratmaktadır. Yapılan çalışmalara göre, tüketicilerin kendi dilinde hazırlanmış bilgiler gördüğü yerlerde alışveriş yapma olasılığı daha yüksektir. Yabancı ziyaretçileriniz için iyi bir site deneyimi sunabilir ve cüzi bir bedel karşılığında sektörünüzde pazar payı elde edebilirsiniz. Ana dilini konuşan çevirmenlerimiz web sitenizin içeriğini hedef kültüre ve kitleye uyarlayacak ve marka kimliğinizi yeni ülkelere ve pazarlara taşıyacaktır.

Uygun terminolojinin kullanılmasını sağlamak için, çevirmenler web sitenizin alanına göre (kozmetik, mekanik, hukuk vb.) seçilmektedir. Ayrıca, çevirmenlerimiz web sitesinin hedeflediği ülkede yaşadığı için, yerel kültürel bağlamı çok iyi bilmektedir ve web sitenizde gerçek anlamda yerelleştirme gereken bölümleri mükemmel biçimde uyarlayabilir. Her proje için çeviri belleği oluşturuyoruz, bu şekilde web sitenizi güncellediğinizde sadece yeni bölümler için ödeme yapıyorsunuz. Talep edilmesi halinde, çeviri sırasında web sitenizin tüm multimedya içeriklerini yerelleştirebiliriz (resimler, grafikler, indirilebilir pdf'ler vb.).

Web sitesi çeviri hizmetlerimiz ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize göre çeşitli şekillerde düzenlenebilir. Bilgisayar destekli çeviri yazılımımız sayesinde doğrudan web sitenizin kaynak koduna (HTML, PHP, XML veya başka formatta) yazabilir ve etiketlerin bütünlüğünü aynen koruyabiliriz. Bu çözüm, çeviri tamamlandıktan sonra metinlerin kaynak dosyalara manuel olarak entegrasyonunu gerektirmediği için hızlı ve ideal bir süreçtir. İsterseniz içeriğinizi Word veya Excel dosyası olarak da çevirebiliriz. Son olarak, web siteniz bir İçerik Yönetim Sistemi (WordPress, Joomla!, Prestashop vb.) ile yönetiliyorsa bize erişim vermeniz halinde çevirileri bu sisteme ekleyebiliriz.

Çeviriyi test sitenize veya normal siteye ekledikten sonra, içeriği nihai bağlamda kontrol ederek, talep halinde ücretsiz olarak içerik ve sayfa düzeninde gerekli değişiklikleri yapabiliriz.

Anında fiyat teklifi alın.

Belgelerinizi hızlı bir şekilde çevirmenin kolay yolu.

Birkaç tıklamada çevrimiçi satın alın.

Anında fiyat teklifi