Profesyonel Özgeçmiş Çevirileri

Profesyonel ve etkili bir özgeçmiş iş dünyasında başarılı olma şansınızı artırır. Özgeçmişinizin profesyonel çevirisini yaptırın. Herhangi bir dil çifti için anında çevrimiçi fiyat teklifi alın. Yılların deneyimi hizmetinizde.

  • Özgeçmişler
  • Mesleki sertifikalar
  • Mezuniyet belgeleri ve diplomalar
  • Tanıtım yazıları
  • Tavsiye mektupları
Teslimattan sonra ödeyin Size güveniyoruz: Çeviriyi teslim aldıktan sonraki 5 gün içerisinde banka havalesi, kredi kartı veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinin

İhtiyacınız olan şey daha mı karmaşık?

Karmaşık belgeler, PDF'ler, web siteleri, yazılım ve daha fazlası için fiyat teklifi almanızda yardımcı olalım.

Barbara - Üst düzey Müşteri Temsilcisi

Neden bizi seçmelisiniz?

Kalite garantisi

Dünyanın en iyi çevirmenlerini kalite güvence süreçleri ile destekliyoruz. Üstelik hepsi bu kadar da değil: Olur da memnun kalmazsanız kapsamlı çeviri kontrolünü de ücretsiz olarak sunuyoruz.

Şartlarımızı okuyun.

Zamanında teslimat

Teslimatlarımızın %95'inden fazlasını zamanında yapma güvencesi verdiğimiz optimize edilmiş iş akışımızla piyasanın en iyi performans seviyelerini sunuyoruz. Dahası, olur da teslimat tarihini yakalayamadığımız bir durum olursa çeviri için talep ettiğimiz bedelin hepsini iade ediyoruz.

Şartlarımızı okuyun.

Teslimattan sonra ödeme

Müşterilerimize canı gönülden güvendiğimiz için "Teslimattan sonra ödeme" modelini geliştirdik. Böylece, çeviri tesliminden itibaren 5 gün içerisinde kredi kartı, havale veya Paypal ile ödeme yapabilirsiniz.

Şartlarımızı okuyun.

Translated; kalite, kontrol ve maliyet uygunluğunu en üst seviyeye çıkararak Airbnb'nin çeviri alanında yeni bir iş akışı geliştirmesine yardımcı oldu.
Salvo Giammarresi - Airbnb
Hızlı geri dönüş süreleriyle yüksek kaliteli çeviriler. Yurt dışı pazarlarına yönelik Google Ads ve Facebook kampanyaları artık bizim için sorun olmaktan çıktı!
Laura Corallo – Eataly
Translated ekibi her zaman profesyonel ve yardımsever olmuştur. Yardım taleplerine hızla cevap veriyorlar ve teslimat tarihlerine de birebir uyuyorlar.
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated, bize 5 yıldır milyonlarca kelime tercüme etti. Onları en güvenilir iş ortaklarımızdan biri olarak görüyoruz, bizi hiç yarı yolda bırakmadılar.
Alberto Mauri – GroupM
Translated, satış ve operasyon açısından çok etkin bir ekip. Özellikle zamanlamalar konusunda oldukça özenliler ve iş tesliminden sonra herhangi bir düzenleme gerektiğinde hızlıca harekete geçiyorlar.
Davide Scalvi – Docebo
Translated sayesinde web sitemiz 6 yerine artık 20 dilde. Bu sayede yeni pazarlara girebildik ve faaliyet gösterdiğimiz ülke sayısı da 10'dan 50'ye çıktı!
Pierre Massol – TravelCar
Son birkaç yıldır, Almanca ve Rusçadan İngilizceye çeviri yapmak için Translated'i kullanıyorum. Hizmetleri şeffaf fiyatlandırma yapısına sahip, çoğunlukla hızlı ve oldukça verimli.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Müşterilerimiz

Farklı sektörlerden genç, yenilikçi girişimciler ve büyük küresel şirketler de dâhil olmak üzere dünya çapında 340.920 müşteriye hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Küçük, talep odaklı görevlerden daha yakın, bire bir ilgi gerektiren, her aşamasıyla yönetilebilen çözümlere kadar müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan süreçlerimizi en iyi hale getirdik.

Devamı...

Özgeçmişinizin çevirisini yaptırmak neden önemlidir?

Özgeçmişiniz iş dünyasındaki "kartvizitinizdir": Amatör bir özgeçmiş ile yıllarca çalışmanızı ve deneyiminizi heba etmeyin.

Uygun dile çevrilmiş etkili bir özgeçmiş iş piyasasına giriş biletinizdir. Dolayısıyla, özgeçmiş çevirisi konusunda özgeçmişinizi en iyi şekilde düzenleyecek bir profesyonele güvenmek önemlidir. İster ilk işinizi arıyor olun isterse deneyimli bir yönetici olun, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca veya Çince'ye kusursuz biçimde çevrilmiş bir özgeçmiş daha iyi kariyer fırsatlarına açılan kapıların anahtarı olabilir.

Özgeçmişi kimin okuyacağını belirlemek çok önemlidir. Çoğu zaman çeviri sırasında göz önünde bulundurulması gereken kültürel veya sektörel farklar vardır: Translated özgeçmişinizin pazar segmentinizin beklentilerini tam olarak karşılamasını sağlayacaktır.

İlk izlenim çok önemlidir ve ikinci bir şansınız yoktur. Özgeçmişinizi iyi bir tanıtım yazısı ile desteklerseniz, ikinci bir şansa ihtiyacınız kalmaz: Translated tanıtım yazınızı profesyonel bir çeviri ile düzenleyecek ve potansiyel işvereniniz üzerinde bıraktığınız etki amatör bir çeviriye göre tamamen farklı olacaktır.

Özgeçmişinizin çevirisi için hemen fiyat teklifi alın. Tahmini fiyat beklentilerinize uygunsa, siparişi onaylayın, çevrilecek belgeyi ekleyin ve özgeçmişiniz ya da tanıtım yazınızın çevirisini hızlı bir şekilde alın.

Bu hizmet doğru düzgün hazırlanmış bir özgeçmişe sahip olmak isteyenlere yöneliktir; özgeçmişinizle fark yaratıp mülakata hak kazanabilir ya da diğer özgeçmişlerin arasında unutulup gidersiniz. Mükemmel çevirmenlerle yaptığımız iş birliği sayesinde, özgeçmişinizin her kelimesi doğru çeviriyle buluşacaktır.

Profesyonel bir özgeçmişe sahip olmak sizin için büyük bir avantaj sağlayacaktır: Translated bu hizmeti makul fiyatlarla sunarken, ihtiyacınız olan kaliteyi de ihmal etmez.

Translated olarak özgeçmiş çevirileri için Premium hizmeti tavsiye ediyoruz; bu hizmette ilk çeviri ikinci bir profesyonel yerli çevirmen tarafından tümüyle gözden geçirilerek, biçemsel kalitesi ve tutarlılığı detaylı olarak kontrol edilir.

Anında fiyat teklifi alın.

Belgelerinizi hızlı bir şekilde çevirmenin kolay yolu.

Birkaç tıklamada çevrimiçi satın alın.

Anında fiyat teklifi