Chatbot Çeviri Hizmetleri

Tüm sektörlerde

  • Chatbot (Sohbet robotları) platformları ile entegrasyon
  • Müşteri destek araçlarıyla entegrasyon
  • Yanıt veri setlerinin genişletilmesi
  • Çok dilli müşteri desteği
  • Çeviri sonrası test etme
Teslimattan sonra ödeyin Size güveniyoruz: Çeviriyi teslim aldıktan sonraki 5 gün içerisinde banka havalesi, kredi kartı veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinin

İhtiyacınız olan şey daha mı karmaşık?

Karmaşık belgeler, PDF'ler, web siteleri, yazılım ve daha fazlası için fiyat teklifi almanızda yardımcı olalım.

Barbara - Üst düzey Müşteri Temsilcisi

Neden bizi seçmelisiniz?

Kalite garantisi

Dünyanın en iyi çevirmenlerini kalite güvence süreçleri ile destekliyoruz. Üstelik hepsi bu kadar da değil: Olur da memnun kalmazsanız kapsamlı çeviri kontrolünü de ücretsiz olarak sunuyoruz.

Şartlarımızı okuyun.

Zamanında teslimat

Teslimatlarımızın %95'inden fazlasını zamanında yapma güvencesi verdiğimiz optimize edilmiş iş akışımızla piyasanın en iyi performans seviyelerini sunuyoruz. Dahası, olur da teslimat tarihini yakalayamadığımız bir durum olursa çeviri için talep ettiğimiz bedelin hepsini iade ediyoruz.

Şartlarımızı okuyun.

Teslimattan sonra ödeme

Müşterilerimize canı gönülden güvendiğimiz için "Teslimattan sonra ödeme" modelini geliştirdik. Böylece, çeviri tesliminden itibaren 5 gün içerisinde kredi kartı, havale veya Paypal ile ödeme yapabilirsiniz.

Şartlarımızı okuyun.

Translated; kalite, kontrol ve maliyet uygunluğunu en üst seviyeye çıkararak Airbnb'nin çeviri alanında yeni bir iş akışı geliştirmesine yardımcı oldu.
Salvo Giammarresi - Airbnb
Hızlı geri dönüş süreleriyle yüksek kaliteli çeviriler. Yurt dışı pazarlarına yönelik Google Ads ve Facebook kampanyaları artık bizim için sorun olmaktan çıktı!
Laura Corallo – Eataly
Translated ekibi her zaman profesyonel ve yardımsever olmuştur. Yardım taleplerine hızla cevap veriyorlar ve teslimat tarihlerine de birebir uyuyorlar.
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated, bize 5 yıldır milyonlarca kelime tercüme etti. Onları en güvenilir iş ortaklarımızdan biri olarak görüyoruz, bizi hiç yarı yolda bırakmadılar.
Alberto Mauri – GroupM
Translated, satış ve operasyon açısından çok etkin bir ekip. Özellikle zamanlamalar konusunda oldukça özenliler ve iş tesliminden sonra herhangi bir düzenleme gerektiğinde hızlıca harekete geçiyorlar.
Davide Scalvi – Docebo
Translated sayesinde web sitemiz 6 yerine artık 20 dilde. Bu sayede yeni pazarlara girebildik ve faaliyet gösterdiğimiz ülke sayısı da 10'dan 50'ye çıktı!
Pierre Massol – TravelCar
Son birkaç yıldır, Almanca ve Rusçadan İngilizceye çeviri yapmak için Translated'i kullanıyorum. Hizmetleri şeffaf fiyatlandırma yapısına sahip, çoğunlukla hızlı ve oldukça verimli.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Müşterilerimiz

Farklı sektörlerden genç, yenilikçi girişimciler ve büyük küresel şirketler de dâhil olmak üzere dünya çapında 334.446 müşteriye hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Küçük, talep odaklı görevlerden daha yakın, bire bir ilgi gerektiren, her aşamasıyla yönetilebilen çözümlere kadar müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan süreçlerimizi en iyi hale getirdik.

Devamı...

Chatbot çevirisi hakkında

Chatbot'lar (sohbet robotları) ve makine öğrenimi, iş tarzlarında büyük bir değişim gerçekleştiriyor

Chatbot "sohbet etmenize" olanak sağlayan AI (yapay zeka) destekli bir programdır. Bu araçlar, makine öğrenimi teknolojisinin gücünü kullanarak kullanıcı sorularını mesajlaşma platformu üzerinden gerçek zamanlı olarak yanıtlamayı kolaylaştırdığı için birçok işletme, müşteri hizmetleri veya teknik destek sağlamaya yönelik olarak, bir süredir bu "sanal asistanlardan" yararlanmayı düşünüyor.

Chatbot'lar genellikle WeChat, Facebook Messenger, WhatsApp gibi mesajlaşma uygulamalarıyla entegre oluyor. Ayrıca, suşi sipariş etmekten, uçak bileti rezervasyonu yapmaya veya konser bileti satın almaya kadar çok geniş bir yelpazeye yayılan sohbete dayalı ticaret alanında tercih edilen kanal haline gelmek üzere olduğu görülüyor.

Chatbot'lar oluşturmak için gereken Yapay Zeka (AI) ve Doğal Dil İşleme (NLP) teknolojisi her geçen gün daha ulaşılabilir bir hale geliyor. Sohbetler üzerinden derlenen verilerden öğrenme becerisine sahip bu programlar, müşterilerinizin satın alma işlemlerinin ve memnuniyetinin (veya memnuniyetsizliğinin) ardındaki nedenleri anlamanıza yardımcı olabilir.

İletişim dünyasında gerçek bir devrim oluyor ve çoklu dil özelliğine sahip chatbot teknolojisi, bu devrimin bir parçası olarak görülüyor.

Chatbot pazarı hızla büyüyor

"Müşteriler 2020 yılına kadar, işletmelerle olan iletişimlerinin %85'ini bir çalışanla etkileşime girmeden yönetiyor olacak." Gartner Predicts

Üç tür chatbot bulunuyor: Kurallara dayalı olanlar, ML (makine öğrenme) teknolojisine dayalı olanlar, hem kurallara hem de ML'ye dayalı olanlar. Kurallara dayalı olan chabot'lar daha sınırlıdır ve değişim gerçekleştiremez, ancak ML'ye dayalı chatbot'lar daha akıllıdır ve kullanıcılarla sohbetlerden öğrenebildikleri için gelişebilirler.

Translated olarak, ofislerimiz kapalıyken, başka bir ifadeyle, geceleri ve hafta sonları müşterilerimizle etkileşim kuran kendi chatbot'umuzu geliştirdik. Beta sürümü şu anda web sitemiz üzerinden (bu sayfanın sağ alt köşesindeki simgeye bakın) ve Facebook Messenger aracılığıyla kullanılabilir. Bu sayede, müşterilerimiz gerçek zamanlı olarak şirketimizle ilgili bilgi veya çeviri istekleri için teklif alabilir. Aracımızı daha akıllı bir hale getirme çalışmalarımız devam ederken, lütfen deneyin ve bize görüşlerinizi bildirin. Tüm görüşlere açığız!

Translated, profesyonel çevirmen ve proje yöneticilerimizin günlük işlerinin kalitesini ve teslim tarihlerini iyileştirmelerine yardımcı olmak için geliştirdiğimiz araçlarda, işlemlerde ve ürünlerde makine öğrenimi ve AI teknolojisinden yararlanarak çeviri sektöründe inovasyona her zaman hız kazandırmıştır. MateCat ve ModernMT, kullanıma sunduğumuz en yeni tescilli ürünlerimizdir. MateCat çevirmenlere kullanıcı düzeltmelerimizden gerçek zamanlı öğrenme, otomatik etiket yerleştirme ve anında kalite değerlendirmesi gibi devrim niteliğinde yeni işlevler sağlayan çevrimiçi, ücretsiz ve açık kaynak bilgisayar destekli bir çeviri aracıdır. ModernMT ise her bir sözcük için bağlama uygun olarak en doğru çeviriyi seçerek metinleri otomatik olarak çevirebilen son nesil makine çeviri motorudur.

Chatbot'larınızı birden çok dilde hizmet verecek şekilde tasarlıyoruz

"Dil, müşteri iletişimlerinde, özellikle de müşteri desteği sağlama söz konusu olduğunda en önemli bileşenlerden biridir." - CRM dergisi

Haziran 2016 itibarıyla, İnternet kullanıcılarının sadece %26'sının gezinme veya mesajlaşma dili olarak İngilizceyi kullandığı görülüyor. Ancak, bugün piyasadaki bot'lar genellikle yalnızca İngilizce dilinde geliştirilip tasarlanıyor. Bot hizmetinizi birden çok dilde ve birden çok kitleye sunabilecek şekilde yükseltmek, işletmenizi İngilizce konuşmayan pazarlara ulaştırmak için çok iyi bir fırsat sağlar, ancak web sitenizi yerel kültürleri yansıtacak şekilde tasarlamak ve çevirmek için kültürel bilinç de gerektirir. Translated, dünyanın her yerinden 335.761 ana dilini konuşan profesyonel çevirmenden oluşan geniş çevirmen ağı ile 15 yılı aşkın süredir pek çok dilde çeviri hizmetleri sunmaktadır.

Chatbot'larınızı test edebilir ve ince ayarlarla son haline getirebiliriz

Çok dilli bot'ların testlerinde karşılaşılan güçlük, her dilin farklı kültürlerden kullanıcılara hitap etmesidir. Bu nedenle metin yönü, ölçü birimleri ve para birimi gibi unsurlara dikkat edilmeli, chatbot'unuzun cümleleri yerel kültürel bağlama özel olarak uyarlanmalı ve böylece çevirinin hedef ülkede doğru ve anlaşılabilir olması sağlanmalıdır.

Yerelleştirilen bot'unuzu test ederken test ortamı ayarlarına, örnek olay tasarımına, testin çalıştırılmasına ve incelik kazandırılan çevirilere önem veririz.

Anında fiyat teklifi alın.

Belgelerinizi hızlı bir şekilde çevirmenin kolay yolu.

Birkaç tıklamada çevrimiçi satın alın.

Anında fiyat teklifi