Ekonomi ve Finans Çevirileri

Tüm sektörlerde

 • Bütçeler/bilançolar
 • Gelir tablosu
 • Vergisi beyannameleri
 • Banka kayıtları
 • Sigorta belgeleri
 • Banka teminatları
 • Özel ve kamu arzları
 • Muhasebe prosedürleri
 • Durum tespiti prosedürleri
 • Finansal projeler
 • Yatırım olasılıkları
 • Yıllık raporlar
 • Denetçi raporları
 • Nakit akışı tabloları
Teslimattan sonra ödeyin Size güveniyoruz: Çeviriyi teslim aldıktan sonraki 5 gün içerisinde banka havalesi, kredi kartı veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinin

İhtiyacınız olan şey daha mı karmaşık?

Karmaşık belgeler, PDF'ler, web siteleri, yazılım ve daha fazlası için fiyat teklifi almanızda yardımcı olalım.

Barbara - Üst düzey Müşteri Temsilcisi

Neden bizi seçmelisiniz?

Kalite garantisi

Dünyanın en iyi çevirmenlerini kalite güvence süreçleri ile destekliyoruz. Üstelik hepsi bu kadar da değil: Olur da memnun kalmazsanız kapsamlı çeviri kontrolünü de ücretsiz olarak sunuyoruz.

Şartlarımızı okuyun.

Zamanında teslimat

Teslimatlarımızın %95'inden fazlasını zamanında yapma güvencesi verdiğimiz optimize edilmiş iş akışımızla piyasanın en iyi performans seviyelerini sunuyoruz. Dahası, olur da teslimat tarihini yakalayamadığımız bir durum olursa çeviri için talep ettiğimiz bedelin hepsini iade ediyoruz.

Şartlarımızı okuyun.

Teslimattan sonra ödeme

Müşterilerimize canı gönülden güvendiğimiz için "Teslimattan sonra ödeme" modelini geliştirdik. Böylece, çeviri tesliminden itibaren 5 gün içerisinde kredi kartı, havale veya Paypal ile ödeme yapabilirsiniz.

Şartlarımızı okuyun.

Translated; kalite, kontrol ve maliyet uygunluğunu en üst seviyeye çıkararak Airbnb'nin çeviri alanında yeni bir iş akışı geliştirmesine yardımcı oldu.
Salvo Giammarresi - Airbnb
Hızlı geri dönüş süreleriyle yüksek kaliteli çeviriler. Yurt dışı pazarlarına yönelik Google Ads ve Facebook kampanyaları artık bizim için sorun olmaktan çıktı!
Laura Corallo – Eataly
Translated ekibi her zaman profesyonel ve yardımsever olmuştur. Yardım taleplerine hızla cevap veriyorlar ve teslimat tarihlerine de birebir uyuyorlar.
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated, bize 5 yıldır milyonlarca kelime tercüme etti. Onları en güvenilir iş ortaklarımızdan biri olarak görüyoruz, bizi hiç yarı yolda bırakmadılar.
Alberto Mauri – GroupM
Translated, satış ve operasyon açısından çok etkin bir ekip. Özellikle zamanlamalar konusunda oldukça özenliler ve iş tesliminden sonra herhangi bir düzenleme gerektiğinde hızlıca harekete geçiyorlar.
Davide Scalvi – Docebo
Translated sayesinde web sitemiz 6 yerine artık 20 dilde. Bu sayede yeni pazarlara girebildik ve faaliyet gösterdiğimiz ülke sayısı da 10'dan 50'ye çıktı!
Pierre Massol – TravelCar
Son birkaç yıldır, Almanca ve Rusçadan İngilizceye çeviri yapmak için Translated'i kullanıyorum. Hizmetleri şeffaf fiyatlandırma yapısına sahip, çoğunlukla hızlı ve oldukça verimli.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Müşterilerimiz

Farklı sektörlerden genç, yenilikçi girişimciler ve büyük küresel şirketler de dâhil olmak üzere dünya çapında 334.521 müşteriye hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Küçük, talep odaklı görevlerden daha yakın, bire bir ilgi gerektiren, her aşamasıyla yönetilebilen çözümlere kadar müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan süreçlerimizi en iyi hale getirdik.

Devamı...

Finans ve Ekonomi Çevirisi Hakkında

Ekonomi/finans alanındaki bir belgenin çevirisi için bağlamın iyi anlaşılması ve uzmanlık terimlerinin tutarlı bir şekilde çevrilmesi gerekir. Translated'in finans, ekonomi ve sigorta belgelerine yönelik çeviri hizmetleri ekonomi ve finans konularında yüksek uzmanlık derecesine sahip

Translated ekonomi ve finans çevirilerinin ortağı olarak hareket etmektedir. İhtiyaçlarınız değerlendirerek yerel dilde nelerin gerekli olduğunu tespit ederiz ve ekonomi jargonuna uygun nüansların doğru biçimde uyarlanmasını sağlarız. Her ülkenin finans ve vergi sistemi farklıdır, bu nedenle özel uyarlama gerektiren unsurların belirlenmesi çok önemlidir.

Genellikle işletme mezunlarından oluşan çevirmenlerimizin çoğu sektördeki şirketlerde çalışma deneyimine sahiptir ve çeviri sürecinde ortaya çıkabilecek sorunlara aşinadır. Çevirmenlerin deneyimi ile Proje Yöneticilerimizin süreç yönetiminin birleşmesi, çeviri projesinde karşılaşılan kritik sorunları kolayca çözmemize ve kalite ve teslimat zamanları ile ilgili taahhütlerimizi yerine getirmemize yardımcı olmaktadır.

Ekonomi ve finans çevirisi servisimiz çok-disiplinli bir yaklaşıma sahiptir: pazarlama, finans, muhasebe ve hukuk alanları bir bütün olarak dikkate alınır. Bu nedenle, aynı projede birden fazla çevirmen çalışarak nihai çevirinin en üst kalitede olmasını sağlamaktadır.

Ayrıca, mali raporlar ve mali tablolar, bilançolar ve şirket tüzükleri gibi özel belgelerin çevirisini yapıyoruz. Bu çevirilerde, çevirmenlerimiz format ve rakamlarla ilgili özel mali kurallara uyulmasını sağlamaktadır.

dil kombinasyonunu, neredeyse her türlü elektronik formatta ve orijinal formatı koruyarak çevirebiliyoruz.

Anında fiyat teklifi alın.

Belgelerinizi hızlı bir şekilde çevirmenin kolay yolu.

Birkaç tıklamada çevrimiçi satın alın.

Anında fiyat teklifi