Informacje o lokalizacji aplikacji na urządzenia z systemem Android

Od 1999 roku wybieramy i szkolimy najlepszych profesjonalnych tłumaczy na świecie, wspierając ich działania najnowszymi technologiami, które pomagają 340 920 klientom z różnych branż.

Płacisz po otrzymaniu tłumaczenia Mamy do Ciebie zaufanie: zapłać przelewem bankowym, kartą kredytową lub przez PayPal w ciągu 5 dni od otrzymania tłumaczenia. Dowiedz się więcej

Konieczny wyższy poziom wymagań?

Pomożemy Ci uzyskać wycenę złożonych dokumentów, plików PDF, stron internetowych, oprogramowania i nie tylko.

Barbara – Starszy doradca klienta

Dlaczego warto nam zaufać

Gwarantowana jakość

Wspieramy najlepszych na świecie tłumaczy wykorzystujących zaawansowane procesy zapewniania jakości. Ponadto, jeśli masz zastrzeżenia, zapewniamy bezpłatną, kompleksową weryfikację tłumaczeń.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Terminowa dostawa

Oferujemy najlepsze poziomy wydajności w branży, o zoptymalizowanym przepływie pracy gwarantuje to ponad 95% dostaw w terminie. Oprócz tego, w mało prawdopodobnym przypadku niedotrzymania terminu zwrócimy nawet całkowity koszt tłumaczenia.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Zapłać po dostawie

W pełni ufamy naszym klientom, dlatego stworzyliśmy model Zapłata po dostawie. Model Zapłata po dostawie umożliwia zapłatę kartą kredytową, przelewem bankowym lub za pomocą usługi Paypal w ciągu pięciu dni od dostarczenia tłumaczenia.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Translated pomógł Airbnb opracować nowy proces tłumaczenia maksymalizujący jakość, kontrolę i efektywność kosztową.,
Salvo Giammarresi - Airbnb
Wysokiej jakości tłumaczenia o krótkim czasie realizacji. Kampanie Google Ads i na Facebooku na potrzeby rynków zagranicznych nie są dla nas żadnym problemem!,
Laura Corallo – Eataly
Zespół Translated zawsze okazywał się profesjonalny i pomocny. Szybko reaguje na prośby o pomoc i przestrzega ustalonych terminów.,
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated lokalizuje dla nas kampanie marketingowe w Google Ads i na Facebooku od kilku lat. Jest jednym z naszych zaufanych partnerów, który nigdy nas nie zawiódł.,
Alberto Mauri – GroupM
Zespół Translated jest skuteczny zarówno pod względem handlowym, jak i operacyjnym. Jest przykładnie sumienny w dotrzymywaniu terminów i w razie potrzeby szybko rozwiązuje wszelkie problemy po dostarczeniu tłumaczenia.,
Davide Scalvi – Docebo
Dzięki Translated nasza strona internetowa jest teraz dostępna w 20 językach zamiast 6, co pozwoliło nam wejść na nowe rynki – liczba krajów, w których działamy, wzrosła z około 10 do 50!,
Pierre Massol – TravelCar
W ciągu ostatnich kilku lat korzystałem z usług firmy Translated do tłumaczeń z niemieckiego i rosyjskiego na angielski. Usługi firmy są zazwyczaj szybkie i skuteczne, a struktura cen jest przejrzysta.,
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Nasi klienci

Z największą satysfakcją obsługujemy ponad 340 920 klientów na całym świecie, w tym młode, innowacyjne startupy i duże globalne przedsiębiorstwa z różnych branż. Zoptymalizowaliśmy nasze procesy, aby sprostać ich unikalnym potrzebom, realizując nie tylko małe zadania na żądanie, ale również dostarczając zaawansowane, w pełni zarządzane rozwiązania.

Dowiedz się więcej

Informacje o tłumaczeniu aplikacji na urządzenia z systemem Android

Z ponad 1 mld aktywnych użytkowników systemu Android w 190 SEKajach i bardzo szybko rozwijającą się na rynkach wschodzących adresowalną bazą użytkowników, potencjał dystrybucyjny aplikacji zlokalizowanych w krajach nieanglojęzycznych jest naprawdę duży. Zagwarantuj swoim użytkownikom lepsze doświadczenie przeglądania zawartości i pozwól, aby Twoje aplikacje wyróżniały się spośród wielu innych. Tłumaczenie i lokalizacja aplikacji to doskonały sposób na dotarcie do międzynarodowej publiczności, zwiększenie liczby pobrań aplikacji oraz zwielokrotnienie zysków.

Najważniejsze informacje o rynku

W 2018 r. pobrano 205,4 miliarda aplikacji, a w sklepach App Store wydano 106,4 miliarda dolarów. Prognozy szacują, że w 2022 r. na całym świecie wykorzystywanych będzie sześć miliardów urządzeń: po jednym na każdego mieszkańca planety, z wydatkiem 157 miliardów dolarów.

Wśród krajów wiodących pod względem pobrań znajdą się Chiny, Indie, Stany Zjednoczone, Brazylia i Rosja. Jeśli chodzi o wydatki, w pierwszej piątce znajdą się Chiny, Stany Zjednoczone, Korea Południowa, Niemcy i Japonia, gdzie średnio 140 dolarów wydanych zostanie każdego roku na telefon komórkowy (prawie 7 razy więcej w porównaniu ze średnią dla reszty krajów świata). Możliwości są więc prawie nieskończone, jeśli są właściwie zlokalizowane.

Jak to działa

1. Wybierz języki i rynki

W jakich krajach dostępna będzie Twoja aplikacja i jakie języki będzie ona obsługiwać? Skorzystaj z pomocy naszego systemu T-Index: możesz przejrzeć najważniejsze rynki i zidentyfikować obszary o największym potencjale dla danej aplikacji.

2. Przygotuj swoją aplikację do lokalizacji.

Postępuj zgodnie z najlepszymi praktykami Google'a w zakresie lokalizacji aplikacji na urządzenia z systemem Android.

3. Otrzymaj wycenę fachowego tłumaczenia.

Skontaktuj się z nami pod adresem info@translated.com lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Prześlij swoje pliki źródłowe (.xml lub inny format), tekst opisu i słowa kluczowe dla sklepu internetowego Google, Google Play, zdjęcia oraz wszelkie inne materiały przeznaczone do tłumaczenia.

Rozwijaj swoją firmę

Czy zaplanowałeś już kampanię Google Ads, pomagającą zwiększyć liczbę instalacji aplikacji lub mającą podnosić zaangażowanie w jej obrębie? Translated jest również jednym z niewielu zatwierdzonych przez Google usługodawców, specjalizujących się w lokalizacji kampanii Google Ads (wcześniej Google Adwords). Wyślij nam dokument w formacie Word lub Excel, zawierający kampanię/-e przeznaczoną/-ne do przetłumaczenia, a my szybko i skutecznie wykonamy i dostarczymy wysokiej jakości zlokalizowane wersje Twoich kampanii reklamowych.

Poproś o natychmiastową wycenę

Łatwy sposób na szybkie przetłumaczenie dokumentów.

Kupuj online za pomocą kilku kliknięć.

Natychmiastowa wycena