Profesjonalne tłumaczenia medyczne

Od 1999 roku wybieramy i szkolimy najlepszych profesjonalnych tłumaczy na świecie, wspierając ich działania najnowszymi technologiami, które pomagają 172 470 klientom z różnych branż.

  • Artykuły naukowe
  • Biuletyny farmaceutyczne
  • Formularze zgody
  • Ulotki
  • Dokumentacja dla urzędów regulacyjnych
  • Instrukcje dla laboratoriów badawczych
  • Badania kliniczne
  • Protokoły eksperymentów klinicznych
  • Sprawozdania z badań klinicznych
  • Analizy rynkowe
Pay After Delivery Mżesz zapłacić w ciągu 5 dni od dostawy za pośrednictwem przelewu bankowego, karty kredytowej lub usługi PayPal. Dowiedz się więcej

Konieczny wyższy poziom wymagań?

Pomożemy Ci uzyskać wycenę złożonych dokumentów, plików PDF, stron internetowych, oprogramowania i nie tylko.

Barbara – Starszy doradca klienta

Dlaczego warto nam zaufać

Gwarantowana jakość

Wspieramy najlepszych na świecie tłumaczy wykorzystujących zaawansowane procesy zapewniania jakości. Ponadto, jeśli masz zastrzeżenia, zapewniamy bezpłatną, kompleksową weryfikację tłumaczeń.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Terminowa dostawa

Oferujemy najlepsze poziomy wydajności w branży, o zoptymalizowanym przepływie pracy gwarantuje to ponad 95% dostaw w terminie. Oprócz tego, w mało prawdopodobnym przypadku niedotrzymania terminu zwrócimy nawet całkowity koszt tłumaczenia.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Zapłać po dostawie

W pełni ufamy naszym klientom, dlatego stworzyliśmy model Zapłata po dostawie. Model Zapłata po dostawie umożliwia zapłatę kartą kredytową, przelewem bankowym lub za pomocą usługi Paypal w ciągu pięciu dni od dostarczenia tłumaczenia.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Wysokiej jakości tłumaczenia o krótkim czasie realizacji. Kampanie AdWords i Facebooka na rynki zamorskie nie stanowią dla nas żadnego problemu.
Laura Corallo – Eataly
Zespół Translated zawsze okazywał się profesjonalny i pomocny. Szybko odpowiadają na prośby o pomoc i przestrzegają uzgodnionych terminów.
Fabio Vanek – Italiaonline
Firma Translated tłumaczy dla nas kampanie marketingowe AdWords oraz Facebook od kilku lat. Traktujemy ją jako jednego z naszych zaufanych partnerów, który nigdy nas nie zawiódł.
Alberto Mauri – GroupM
Zespół Translated jest skuteczny zarówno na polu finansowym, jak i operacyjnym. Są wyjątkowo skrupulatni jeśli chodzi o terminowość realizacji. Bardzo szybko zajmują się również ewentualnymi problemami powstałymi po przesłaniu zlecenia.
Davide Scalvi – Docebo
Dzięki Translated nasza strona internetowa jest teraz dostępna w 20 językach, a nie jak poprzednio w 6, co pozwala nam wejść na nowe rynki – liczba krajów, w których działamy, wzrosła z około 10 do 50!
Pierre Massol – TravelCar
W ciągu ostatnich kilku lat korzystałem z usług Translated do tłumaczeń z języka niemieckiego i rosyjskiego na angielski. Ich usługa jest zazwyczaj szybka i wydajna, a struktura wyceny bardzo przejrzysta.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Nasi klienci

Z największą satysfakcją obsługujemy ponad 172 470 klientów na całym świecie, w tym młode, innowacyjne startupy i duże globalne przedsiębiorstwa z różnych branż. Zoptymalizowaliśmy nasze procesy, aby sprostać ich unikalnym potrzebom, realizując nie tylko małe zadania na żądanie, ale również dostarczając zaawansowane, w pełni zarządzane rozwiązania.

Dowiedz się więcej

Tłumaczenia farmaceutyczne – informacje

Translated od ponad 20 lat oferuje usługi tłumaczeniowe tekstów i dokumentów farmaceutycznych poprzez sieć 214 804 profesjonalnych tłumaczy native speakerów z całego świata posługujących się ponad 177 językami.

Przemysł farmaceutyczny charakteryzuje się obecnością firm, które działają na rynkach międzynarodowych, dlatego niezbędne jest, aby dysponowały one klarownymi, dokładnymi i spójnymi tłumaczeniami farmaceutycznymi, dotyczącymi ich produktów. Znaczenie tłumaczenia o wysokich standardach jakości jest w tej dziedzinie oczywiste: dla przykładu, zarówno konsumenci końcowi, jak i pracownicy służby zdrowia opierają swój wybór produktu farmaceutycznego o informacje zawarte na opakowaniu lub w ulotce.

Tłumaczenie jest potrzebne na każdym etapie procesu wprowadzania produktu lub terapii farmaceutycznej na rynek zagraniczny: od badań klinicznych po produkcję, od marketingu po opakowania. Translated jest w stanie zapewnić dokładne i rzetelne tłumaczenia na wszystkich tych etapach, pomagając firmom farmaceutycznym w poszerzaniu zakresu działalności poza granicami kraju.

Zadowolenie klienta jest jedną z najważniejszych zasad polityki naszej firmy, a możemy je zagwarantować dzięki wysokiej jakości naszych usług. Proces zarządzania projektami tłumaczeniowymi w Translated posiada certyfikaty zgodności ze standardami ISO 9001:2015 i ISO 17100:2015 , a nasze tłumaczenia są powierzane tłumaczom, którzy są profesjonalistami w dziedzinie farmaceutyki i którzy stale aktualizują swoją wiedzę, by dostarczyć produkt końcowy, zawierający poprawną terminologię specjalistyczną.

Udoskonaliliśmy proces produkcji, który pozwala nam realizować duże ilości zamówień w krótkim czasie. Nasi kierownicy projektów wybierają najlepszego tłumacza dla danej kombinacji językowej zgodnie z jego specjalizacją: tłumaczenie musi koniecznie uwzględniać specyficzną terminologię techniczną, aby przekład końcowy był jak najdokładniejszy.

Poproś o natychmiastową wycenę

Łatwy sposób na szybkie przetłumaczenie dokumentów.

Kupuj online za pomocą kilku kliknięć.

Natychmiastowa wycena