Tłumaczenia finansowe i ekonomiczne

Od 1999 roku wybieramy i szkolimy najlepszych profesjonalnych tłumaczy na świecie, wspierając ich działania najnowszymi technologiami, które pomagają 172 470 klientom z różnych branż.

 • Budżety/bilanse
 • Rachunki zysków i strat
 • Zwroty podatku
 • Wyciągi bankowe
 • Dokumenty ubezpieczeniowe
 • Gwarancje bankowe
 • Oferty prywatne i publiczne
 • Procedury księgowe
 • Procedury należytej staranności
 • Projekty finansowe
 • Perspektywy inwestycyjne
 • Sprawozdania roczne
 • Raporty biegłych rewidentów
 • Rachunki przepływów pieniężnych
Pay After Delivery Mżesz zapłacić w ciągu 5 dni od dostawy za pośrednictwem przelewu bankowego, karty kredytowej lub usługi PayPal. Dowiedz się więcej

Konieczny wyższy poziom wymagań?

Pomożemy Ci uzyskać wycenę złożonych dokumentów, plików PDF, stron internetowych, oprogramowania i nie tylko.

Barbara – Starszy doradca klienta

Dlaczego warto nam zaufać

Gwarantowana jakość

Wspieramy najlepszych na świecie tłumaczy wykorzystujących zaawansowane procesy zapewniania jakości. Ponadto, jeśli masz zastrzeżenia, zapewniamy bezpłatną, kompleksową weryfikację tłumaczeń.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Terminowa dostawa

Oferujemy najlepsze poziomy wydajności w branży, o zoptymalizowanym przepływie pracy gwarantuje to ponad 95% dostaw w terminie. Oprócz tego, w mało prawdopodobnym przypadku niedotrzymania terminu zwrócimy nawet całkowity koszt tłumaczenia.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Zapłać po dostawie

W pełni ufamy naszym klientom, dlatego stworzyliśmy model Zapłata po dostawie. Model Zapłata po dostawie umożliwia zapłatę kartą kredytową, przelewem bankowym lub za pomocą usługi Paypal w ciągu pięciu dni od dostarczenia tłumaczenia.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Wysokiej jakości tłumaczenia o krótkim czasie realizacji. Kampanie AdWords i Facebooka na rynki zamorskie nie stanowią dla nas żadnego problemu.
Laura Corallo – Eataly
Zespół Translated zawsze okazywał się profesjonalny i pomocny. Szybko odpowiadają na prośby o pomoc i przestrzegają uzgodnionych terminów.
Fabio Vanek – Italiaonline
Firma Translated tłumaczy dla nas kampanie marketingowe AdWords oraz Facebook od kilku lat. Traktujemy ją jako jednego z naszych zaufanych partnerów, który nigdy nas nie zawiódł.
Alberto Mauri – GroupM
Zespół Translated jest skuteczny zarówno na polu finansowym, jak i operacyjnym. Są wyjątkowo skrupulatni jeśli chodzi o terminowość realizacji. Bardzo szybko zajmują się również ewentualnymi problemami powstałymi po przesłaniu zlecenia.
Davide Scalvi – Docebo
Dzięki Translated nasza strona internetowa jest teraz dostępna w 20 językach, a nie jak poprzednio w 6, co pozwala nam wejść na nowe rynki – liczba krajów, w których działamy, wzrosła z około 10 do 50!
Pierre Massol – TravelCar
W ciągu ostatnich kilku lat korzystałem z usług Translated do tłumaczeń z języka niemieckiego i rosyjskiego na angielski. Ich usługa jest zazwyczaj szybka i wydajna, a struktura wyceny bardzo przejrzysta.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Nasi klienci

Z największą satysfakcją obsługujemy ponad 172 470 klientów na całym świecie, w tym młode, innowacyjne startupy i duże globalne przedsiębiorstwa z różnych branż. Zoptymalizowaliśmy nasze procesy, aby sprostać ich unikalnym potrzebom, realizując nie tylko małe zadania na żądanie, ale również dostarczając zaawansowane, w pełni zarządzane rozwiązania.

Dowiedz się więcej

Tłumaczenia finansowe i ekonomiczne – informacje

Tłumaczenie dokumentu ekonomicznego/finansowego wymaga zrozumienia kontekstu, a także poprawnego i spójnego tłumaczenia terminów specjalistycznych. Oferowane przez Translated usługi wykonywania tłumaczeń dokumentów finansowych, ekonomicznych i ubezpieczeniowych gwarantują wysoką jakość poprzez sieć

Translated działa jako partner w tłumaczeniach ekonomicznych lub finansowych. Oceniamy potrzeby, spełniając wymagania Twojego lokalnego języka, dostosowując się do specyficznych niuansów żargonu ekonomicznego. Systemy finansowe i podatkowe różnią się w zależności od kraju, stąd istotne jest zidentyfikowane wszelkich aspektów, które wymagają szczególnego dostosowania.

Wielu z naszych tłumaczy, nie tylko ukończyło kierunki biznesowe, lecz także posiada doświadczenie pracy w firmach w tej branży i są im znane problemy, jakie mogą pojawić się w trakcie procesu tłumaczenia. Ich doświadczenie w połączeniu z zarządzaniem procesami przez naszych Kierowników Projektów pozwala nam łatwo rozwiązać wszelkie trudności, jakich może przysparzać projekt tłumaczeniowy, a ponadto spełnić nasze zobowiązania w zakresie jakości i czasu dostarczenia.

Nasz serwis usług tłumaczeń ekonomicznych i finansowych reprezentuje podejście multidyscyplinarne: obszary marketingu, finansów, rachunkowości oraz prawa są brane pod uwagę jednocześnie. Dlatego też wielu tłumaczy może pracować nad tym samym projektem, zapewniając najwyższą jakość tłumaczenia końcowego.

Pracujemy również na konkretnych dokumentach: tłumaczeniach sprawozdań finansowych, bilansów i statutów firm. W tych przypadkach nasi tłumacze przestrzegają konkretnych wskazań finansowych, dotyczących formatowania i numeracji.

Możemy wykonać tłumaczenia w ponad 1600 kombinacjach językowych z niemal dowolnego formatu elektronicznego, z zachowaniem oryginalnego formatowania i układu.

Poproś o natychmiastową wycenę

Łatwy sposób na szybkie przetłumaczenie dokumentów.

Kupuj online za pomocą kilku kliknięć.

Natychmiastowa wycena