Usługi tłumaczenia chatbotów

Od 1999 roku wybieramy i szkolimy najlepszych profesjonalnych tłumaczy na świecie, wspierając ich działania najnowszymi technologiami, które pomagają 337 268 klientom z różnych branż.

  • Integracja z głównymi platformami chatbotów
  • Integracja z narzędziami obsługi klienta
  • Rozszerzenie zestawów danych odpowiedzi
  • Wielojęzyczna obsługa klienta
  • Testowanie potłumaczeniowe
Płacisz po otrzymaniu tłumaczenia Mamy do Ciebie zaufanie: zapłać przelewem bankowym, kartą kredytową lub przez PayPal w ciągu 5 dni od otrzymania tłumaczenia. Dowiedz się więcej

Konieczny wyższy poziom wymagań?

Pomożemy Ci uzyskać wycenę złożonych dokumentów, plików PDF, stron internetowych, oprogramowania i nie tylko.

Barbara – Starszy doradca klienta

Dlaczego warto nam zaufać

Gwarantowana jakość

Wspieramy najlepszych na świecie tłumaczy wykorzystujących zaawansowane procesy zapewniania jakości. Ponadto, jeśli masz zastrzeżenia, zapewniamy bezpłatną, kompleksową weryfikację tłumaczeń.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Terminowa dostawa

Oferujemy najlepsze poziomy wydajności w branży, o zoptymalizowanym przepływie pracy gwarantuje to ponad 95% dostaw w terminie. Oprócz tego, w mało prawdopodobnym przypadku niedotrzymania terminu zwrócimy nawet całkowity koszt tłumaczenia.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Zapłać po dostawie

W pełni ufamy naszym klientom, dlatego stworzyliśmy model Zapłata po dostawie. Model Zapłata po dostawie umożliwia zapłatę kartą kredytową, przelewem bankowym lub za pomocą usługi Paypal w ciągu pięciu dni od dostarczenia tłumaczenia.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Translated pomógł Airbnb opracować nowy proces tłumaczenia maksymalizujący jakość, kontrolę i efektywność kosztową.,
Salvo Giammarresi - Airbnb
Wysokiej jakości tłumaczenia o krótkim czasie realizacji. Kampanie Google Ads i na Facebooku na potrzeby rynków zagranicznych nie są dla nas żadnym problemem!,
Laura Corallo – Eataly
Zespół Translated zawsze okazywał się profesjonalny i pomocny. Szybko reaguje na prośby o pomoc i przestrzega ustalonych terminów.,
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated lokalizuje dla nas kampanie marketingowe w Google Ads i na Facebooku od kilku lat. Jest jednym z naszych zaufanych partnerów, który nigdy nas nie zawiódł.,
Alberto Mauri – GroupM
Zespół Translated jest skuteczny zarówno pod względem handlowym, jak i operacyjnym. Jest przykładnie sumienny w dotrzymywaniu terminów i w razie potrzeby szybko rozwiązuje wszelkie problemy po dostarczeniu tłumaczenia.,
Davide Scalvi – Docebo
Dzięki Translated nasza strona internetowa jest teraz dostępna w 20 językach zamiast 6, co pozwoliło nam wejść na nowe rynki – liczba krajów, w których działamy, wzrosła z około 10 do 50!,
Pierre Massol – TravelCar
W ciągu ostatnich kilku lat korzystałem z usług firmy Translated do tłumaczeń z niemieckiego i rosyjskiego na angielski. Usługi firmy są zazwyczaj szybkie i skuteczne, a struktura cen jest przejrzysta.,
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Nasi klienci

Z największą satysfakcją obsługujemy ponad 337 268 klientów na całym świecie, w tym młode, innowacyjne startupy i duże globalne przedsiębiorstwa z różnych branż. Zoptymalizowaliśmy nasze procesy, aby sprostać ich unikalnym potrzebom, realizując nie tylko małe zadania na żądanie, ale również dostarczając zaawansowane, w pełni zarządzane rozwiązania.

Dowiedz się więcej

Tłumaczenie chatbotów – informacje

Chatboty i uczenie maszynowe zmieniają oblicze biznesu.

Chatbot to program oparty na sztucznej inteligencji, z którym można „rozmawiać”. Wiele firm zdecydowało się już na korzystanie z tych „wirtualnych asystentów” do celów obsługi klienta lub pomocy technicznej, ponieważ ułatwiają odpowiedzi na pytania użytkowników w czasie rzeczywistym za pośrednictwem platformy komunikacyjnej przy wykorzystaniu potęgi uczenia maszynowego.

Chatboty są zazwyczaj integrowane z aplikacjami, takimi jak komunikatory WeChat, Facebook Messenger, WhatsApp itp. i wydaje się, że są gotowe do przejęcia roli preferowanych kanałów sprzedaży konwersacyjnej, czy to w przypadku zamawiania sushi, rezerwacji lotów, czy też zakupu biletów na koncert – wszystkie chwyty są tu dozwolone.

Technologie konieczne do tworzenia chatbotów, takie jak sztuczna inteligencja (AI) czy też technologia naturalnego przetwarzania języka (NLP) stają się coraz bardziej dostępne, a programy te mogą pomóc w zrozumieniu przyczyn prowadzących do zakupu oraz określeniu poziomu zadowolenia klientów (lub jego braku), poprzez uczenie się na podstawie danych zaczerpniętych z konwersacji.

Prawdziwa rewolucja cyfrowa ma obecnie miejsce w świecie komunikacji i wielojęzyczne chatboty są jej częścią.

Rynek chatbotów charakteryzuje szybki wzrost

„Do roku 2020 klienci będą realizować 85% kontaktów z firmami bez interakcji z człowiekiem” – Gartner Predicts

Istnieją trzy typy chatbotów: oparte na regułach, oparte na technologii ML (uczenia maszynowego) i oparte na obydwu wymienionych. Te pierwsze są bardziej ograniczone i nie mogą ewoluować, natomiast chatboty oparte na ML są mądrzejsze i mogą korygować swoje zachowania, ponieważ uczą się na podstawie własnych rozmów z użytkownikami.

W firmie Translated opracowaliśmy naszego własnego chatbota, który komunikuje się z naszymi klientami gdy nasze biura są zamknięte, czyli w nocy i w weekendy. Wersja beta jest obecnie dostępna na naszej stronie internetowej (patrz: ikona w prawym dolnym rogu tej strony) oraz w aplikacji Facebook Messenger. Nasi klienci mogą uzyskać informacje na temat firmy lub otrzymać wycenę tłumaczenia w czasie rzeczywistym. Podczas gdy chatbot staje się coraz mądrzejszy, proponujemy go wypróbować i dać nam znać, co myślicie. Wszelkie uwagi są mile widziane!

Firma Translated zawsze była motorem napędowym innowacji w branży tłumaczeniowej poprzez wykorzystanie uczenia maszynowego oraz sztucznej inteligencji w narzędziach, procesach i produktach, które opracowujemy, aby wspomagać naszych profesjonalnych tłumaczy i kierowników projektów w polepszaniu jakości i skracaniu czasu ich codziennej pracy. MateCat i ModernMT to nasze najnowsze autorskie produkty. MateCat darmowe, wspomagane komputerowo narzędzie open source do tłumaczenia online, które zapewnia tłumaczom rewolucyjne, nowe funkcje, takie jak nauka na podstawie korekt użytkownika w czasie rzeczywistym, automatyczne umieszczanie znaczników i natychmiastowa ocena jakości, natomiast ModernMT jest silnikiem tłumaczenia maszynowego najnowszej generacji, który jest zdolny do automatycznego tłumaczenia tekstów z doborem najbardziej odpowiednich tłumaczeń dla każdego słowa w zależności od kontekstu.

Zrobimy z Twoich chatbotów poliglotów

„Język jest jednym z najważniejszych elementów komunikacji z klientem, zwłaszcza w przypadku obsługi klienta.” – Magazyn CRM

Dane z czerwca roku 2016 wskazują, że tylko 26% użytkowników internetu wykorzystywało język angielski jako język przeglądania lub komunikacji. Jednak boty, które obecnie znajdują się na rynku są głównie zaprojektowane i opracowane wyłącznie w języku angielskim. Aktualizacja bota do pracy w wielu językach i komunikowania się z wieloma grupami odbiorców daje Twojej firmie doskonałą okazję do ekspansji na rynkach innych niż anglojęzyczny, ale wymaga tej samej świadomości kulturowej potrzebnej do projektowania i tłumaczenia strony internetowej, aby nadać mu lokalny charakter. Translated od ponad 20 lat oferuje wielojęzyczne usługi tłumaczeniowe poprzez sieć 596 575 profesjonalnych tłumaczy native speakerów z całego świata. Zapewniamy wysokiej jakości usługi od profesjonalnych tłumaczeń po generowanie zdań w ponad 201 językach.

Przetestujemy i dostosujemy Twoje chatboty

Wyzwaniem przy testowaniu wielojęzycznych botów jest to, że każdy język jest przeznaczony dla użytkowników z innej kultury. Należy więc brać pod uwagę aspekty takie jak kierunek tekstu, miary i waluty, a zdania generowane przez chatbota muszą być dostosowane do lokalnego kontekstu kulturowego, co gwarantuje dokładność i możliwość zrozumienia tłumaczenia w kraju docelowym: jest to wyjątkowy proces lokalizacji.

Przetestujemy zlokalizowanego bota, dbając o konfigurację środowiska testowego, opracowanie przypadków testowych, wykonanie testów i tłumaczeń dostrajających.

Poproś o natychmiastową wycenę

Łatwy sposób na szybkie przetłumaczenie dokumentów.

Kupuj online za pomocą kilku kliknięć.

Natychmiastowa wycena