Profesjonalne tłumaczenia Curriculum Vitae

Profesjonalne CV o mocnym przekazie zwiększa Twoje szanse na sukces na rynku pracy. Przetłumacz swoje CV w sposób profesjonalny. Natychmiastowa wycena online dla dowolnej kombinacji językowej. Lata doświadczenia do Twojej dyspozycji.

  • Curriculum Vitae
  • Certyfikaty zawodowe
  • Stopnie naukowe i dyplomy
  • Listy motywacyjne
  • Listy polecające
Płacisz po otrzymaniu tłumaczenia Mamy do Ciebie zaufanie: zapłać przelewem bankowym, kartą kredytową lub przez PayPal w ciągu 5 dni od otrzymania tłumaczenia. Dowiedz się więcej

Konieczny wyższy poziom wymagań?

Pomożemy Ci uzyskać wycenę złożonych dokumentów, plików PDF, stron internetowych, oprogramowania i nie tylko.

Barbara – Starszy doradca klienta

Dlaczego warto nam zaufać

Gwarantowana jakość

Wspieramy najlepszych na świecie tłumaczy wykorzystujących zaawansowane procesy zapewniania jakości. Ponadto, jeśli masz zastrzeżenia, zapewniamy bezpłatną, kompleksową weryfikację tłumaczeń.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Terminowa dostawa

Oferujemy najlepsze poziomy wydajności w branży, o zoptymalizowanym przepływie pracy gwarantuje to ponad 95% dostaw w terminie. Oprócz tego, w mało prawdopodobnym przypadku niedotrzymania terminu zwrócimy nawet całkowity koszt tłumaczenia.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Zapłać po dostawie

W pełni ufamy naszym klientom, dlatego stworzyliśmy model Zapłata po dostawie. Model Zapłata po dostawie umożliwia zapłatę kartą kredytową, przelewem bankowym lub za pomocą usługi Paypal w ciągu pięciu dni od dostarczenia tłumaczenia.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Translated pomógł Airbnb opracować nowy proces tłumaczenia maksymalizujący jakość, kontrolę i efektywność kosztową.,
Salvo Giammarresi - Airbnb
Wysokiej jakości tłumaczenia o krótkim czasie realizacji. Kampanie Google Ads i na Facebooku na potrzeby rynków zagranicznych nie są dla nas żadnym problemem!,
Laura Corallo – Eataly
Zespół Translated zawsze okazywał się profesjonalny i pomocny. Szybko reaguje na prośby o pomoc i przestrzega ustalonych terminów.,
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated lokalizuje dla nas kampanie marketingowe w Google Ads i na Facebooku od kilku lat. Jest jednym z naszych zaufanych partnerów, który nigdy nas nie zawiódł.,
Alberto Mauri – GroupM
Zespół Translated jest skuteczny zarówno pod względem handlowym, jak i operacyjnym. Jest przykładnie sumienny w dotrzymywaniu terminów i w razie potrzeby szybko rozwiązuje wszelkie problemy po dostarczeniu tłumaczenia.,
Davide Scalvi – Docebo
Dzięki Translated nasza strona internetowa jest teraz dostępna w 20 językach zamiast 6, co pozwoliło nam wejść na nowe rynki – liczba krajów, w których działamy, wzrosła z około 10 do 50!,
Pierre Massol – TravelCar
W ciągu ostatnich kilku lat korzystałem z usług firmy Translated do tłumaczeń z niemieckiego i rosyjskiego na angielski. Usługi firmy są zazwyczaj szybkie i skuteczne, a struktura cen jest przejrzysta.,
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Nasi klienci

Z największą satysfakcją obsługujemy ponad 337 268 klientów na całym świecie, w tym młode, innowacyjne startupy i duże globalne przedsiębiorstwa z różnych branż. Zoptymalizowaliśmy nasze procesy, aby sprostać ich unikalnym potrzebom, realizując nie tylko małe zadania na żądanie, ale również dostarczając zaawansowane, w pełni zarządzane rozwiązania.

Dowiedz się więcej

Dlaczego tłumaczenie CV jest tak ważne?

Twoje CV to „wizytówka” na rynku pracy: nie zmarnuj lat studiów i doświadczenia, posługując się nieprofesjonalnym CV.

Skuteczne CV przetłumaczone na właściwy język to Twój paszport na rynek pracy. Dlatego ważne jest, aby podczas tłumaczenia CV polegać na profesjonaliście, który wydobędzie z niego pełen potencjał. Nieważne, czy szukasz swojej pierwszej pracy, czy jesteś doświadczonym menadżerem – CV doskonale przetłumaczone na angielski, niemiecki, hiszpański, francuski lub chiński może mieć decydujące znaczenie w kreowaniu szans na lepszą karierę.

Bardzo ważne jest określenie, kto będzie czytał CV. Często występują różnice kulturowe lub branżowe, które muszą zostać wzięte pod uwagę w trakcie tłumaczenia: Translated zapewni, iż Twoje CV będzie dokładnie odpowiadało oczekiwaniom Twojego rynku.

Liczy się pierwsze wrażenie: nie ma drugiej szansy. Jeśli Twojemu CV towarzyszy dobry list motywacyjny, nie będziesz potrzebował drugiej szansy: Translated zadba o Twój list motywacyjny, dokonując profesjonalnego tłumaczenia, a wrażenie, jakie wywrze on na Twym potencjalnym pracodawcy będzie zupełnie inne od tego, jakie zostawiłby list przetłumaczony amatorsko.

Uzyskaj natychmiastową wycenę tłumaczenia CV. Jeśli szacowana cena jest zgodna z Twoimi oczekiwaniami, po prostu potwierdź zamówienie, załącz dokument do przetłumaczenia, a szybko otrzymasz tłumaczenie CV lub listu motywacyjnego.

Usługa ta została stworzona, by zaspokoić potrzeby tych, którzy chcieliby mieć poprawnie napisane CV; rzeczywiście może ono zadecydować o tym, czy zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, czy też Twoja kandydatura przepadnie wśród wielu innych. Dzięki współpracy z doskonałymi tłumaczami, każde słowo Twojego CV będzie miało prawidłowe tłumaczenie.

Dla Ciebie posiadanie profesjonalnego CV jest bardzo ważne z zawodowego punktu widzenia: oferta Translated to przystępne ceny, przy zachowaniu wymaganej jakości.

Do tłumaczenia CV Translated poleca naszą usługę Premium, gdzie pierwsze tłumaczenie jest dokładnie sprawdzane przez drugiego profesjonalnego tłumacza native speakera, odpowiedzialnego za szczegółową kontrolę przetłumaczonego tekstu wraz z jego jakością stylistyczną i wewnętrzną spójnością.

Poproś o natychmiastową wycenę

Łatwy sposób na szybkie przetłumaczenie dokumentów.

Kupuj online za pomocą kilku kliknięć.

Natychmiastowa wycena