Tłumaczenia kampanii Google AdWords

Jesteśmy jednym z niewielu zatwierdzonych przez Google dostawców lokalizacji Google AdWords; współpracujemy z najlepszymi na świecie, profesjonalnymi tłumaczami i wykorzystujemy najbardziej zaawansowane technologie, aby zapewnić doskonałą lokalizację całej treści.

  • Agencje marketingowe
  • Hotele i pensjonaty oferujące noclegi ze śniadaniem
  • Małe i średnie przedsiębiorstwa zajmujące się e-handlem
  • Korporacje wielonarodowe
Płacisz po otrzymaniu tłumaczenia Mamy do Ciebie zaufanie: zapłać przelewem bankowym, kartą kredytową lub przez PayPal w ciągu 5 dni od otrzymania tłumaczenia. Dowiedz się więcej

Konieczny wyższy poziom wymagań?

Pomożemy Ci uzyskać wycenę złożonych dokumentów, plików PDF, stron internetowych, oprogramowania i nie tylko.

Barbara – Starszy doradca klienta

Dlaczego warto nam zaufać

Gwarantowana jakość

Wspieramy najlepszych na świecie tłumaczy wykorzystujących zaawansowane procesy zapewniania jakości. Ponadto, jeśli masz zastrzeżenia, zapewniamy bezpłatną, kompleksową weryfikację tłumaczeń.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Terminowa dostawa

Oferujemy najlepsze poziomy wydajności w branży, o zoptymalizowanym przepływie pracy gwarantuje to ponad 95% dostaw w terminie. Oprócz tego, w mało prawdopodobnym przypadku niedotrzymania terminu zwrócimy nawet całkowity koszt tłumaczenia.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Zapłać po dostawie

W pełni ufamy naszym klientom, dlatego stworzyliśmy model Zapłata po dostawie. Model Zapłata po dostawie umożliwia zapłatę kartą kredytową, przelewem bankowym lub za pomocą usługi Paypal w ciągu pięciu dni od dostarczenia tłumaczenia.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Translated pomógł Airbnb opracować nowy proces tłumaczenia maksymalizujący jakość, kontrolę i efektywność kosztową.,
Salvo Giammarresi - Airbnb
Wysokiej jakości tłumaczenia o krótkim czasie realizacji. Kampanie Google Ads i na Facebooku na potrzeby rynków zagranicznych nie są dla nas żadnym problemem!,
Laura Corallo – Eataly
Zespół Translated zawsze okazywał się profesjonalny i pomocny. Szybko reaguje na prośby o pomoc i przestrzega ustalonych terminów.,
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated lokalizuje dla nas kampanie marketingowe w Google Ads i na Facebooku od kilku lat. Jest jednym z naszych zaufanych partnerów, który nigdy nas nie zawiódł.,
Alberto Mauri – GroupM
Zespół Translated jest skuteczny zarówno pod względem handlowym, jak i operacyjnym. Jest przykładnie sumienny w dotrzymywaniu terminów i w razie potrzeby szybko rozwiązuje wszelkie problemy po dostarczeniu tłumaczenia.,
Davide Scalvi – Docebo
Dzięki Translated nasza strona internetowa jest teraz dostępna w 20 językach zamiast 6, co pozwoliło nam wejść na nowe rynki – liczba krajów, w których działamy, wzrosła z około 10 do 50!,
Pierre Massol – TravelCar
W ciągu ostatnich kilku lat korzystałem z usług firmy Translated do tłumaczeń z niemieckiego i rosyjskiego na angielski. Usługi firmy są zazwyczaj szybkie i skuteczne, a struktura cen jest przejrzysta.,
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Nasi klienci

Z największą satysfakcją obsługujemy ponad 328 491 klientów na całym świecie, w tym młode, innowacyjne startupy i duże globalne przedsiębiorstwa z różnych branż. Zoptymalizowaliśmy nasze procesy, aby sprostać ich unikalnym potrzebom, realizując nie tylko małe zadania na żądanie, ale również dostarczając zaawansowane, w pełni zarządzane rozwiązania.

Dowiedz się więcej

O tłumaczeniu Google Ads

Google Ads – wcześniej Google AdWords – program typu Pay Per Click do tworzenia reklam internetowych, stworzony przez firmę Google. Pomaga klientom reklamować się w wielu krajach. Tłumaczenie kampanii reklamowych to doskonały sposób na promowanie swoich produktów lokalnie oraz na rozszerzenie swojej działalności na cały świat.

Firma Translated jest jednym z niewielu zatwierdzonych przez Google dostawców lokalizacji reklam Google Ads. Specjalizujemy się w lokalizacji kampanii AdWords i stron internetowych w ponad 110 językach. Naszym głównym celem jest zwiększenie liczby odwiedzin na stronie docelowej oraz pomoc reklamodawcom w uzyskaniu najlepszego zwrotu z inwestycji w kampaniach międzynarodowych.

Nasza praca oparta jest na dwóch zasadach:

  • Optymalizacja słów kluczowych: używamy narzędzia propozycji słów kluczowych firmy Google (ang. Keyword Planner) w celu sprawdzania zasadności słów kluczowych w odniesieniu do lokalnych sposobów wyszukiwania.
  • Efektywna kreatywność: naszym celem jest takie tłumaczenie tekstów reklamowych, aby oryginalne przesłanie handlowe i wezwania do działania były jak najbardziej przekonujące w języku docelowym.

Kluczową rolę w kampaniach reklamowych odgrywa jakość. Nasi tłumacze nie tylko wybiorą najodpowiedniejsze na Państwa rynku słowa kluczowe i będą przestrzegać różnych opcji dopasowywania słów kluczowych (dopasowanie przybliżone, dopasowanie do wyrażenia, dopasowanie ścisłe, dopasowanie wykluczające), ale również będą postępować zgodnie z wymaganymi przez firmę Google wytycznymi dotyczącymi jakości AdWords oraz jej najlepszymi praktykami. Pozwoli to na podwyższenie oceny jakości słów kluczowych i zapewni sukces Twoim reklamom.

Jak to działa

1. Wybierz języki i rynki

W jakich krajach i w jakich językach będziesz reklamować swoje produkty? Prześledź badania przeprowadzone przez Translated.net z zastosowaniem wskaźnika T-Index. Celem tych badań była identyfikacja optymalnej dla Twoich inwestycji kombinacji rynek-język, uwzględniająca liczbę klientów i potencjał sprzedaży online.

2. Przygotuj do tłumaczenia materiały Google Ads

Tryb podstawowy — proszę nam przesłać zwykły dokument Word lub Excel z kampanią do tłumaczenia lub udostępnić nam swój panel AdWord, dodając nowego użytkownika tymczasowego. Proszę nie zapominać o podzieleniu pliku na grupy reklamowe, aby pomóc naszym tłumaczom w zrozumieniu struktury kampanii.

Tryb ekspercki — proszę pobrać Edytor AdWords, bezpłatną aplikację firmy Google do zarządzania kampaniami AdWords, w celu utworzenia pliku .aea. Dzięki temu łatwemu i przyjaznemu interfejsowi utworzenie konta AdWords w edytorze, pobranie kampanii do lokalizacji oraz eksport kopii zapasowej w formacie AEA zajmie Państwu około 5 minut

3. Poproś o wycenę

Poproś o natychmiastową wycenę tutaj lub wyślij nam pliki do przetłumaczenia na adres info@translated.com

Poproś o natychmiastową wycenę

Łatwy sposób na szybkie przetłumaczenie dokumentów.

Kupuj online za pomocą kilku kliknięć.

Natychmiastowa wycena