Tłumaczenie stron internetowych

Od 1999 roku wybieramy i szkolimy najlepszych profesjonalnych tłumaczy na świecie, wspierając ich działania najnowszymi technologiami, które pomagają 172 470 klientom z różnych branż.

  • Prywatne strony internetowe
  • Strony internetowe do udostępniania zdjęć
  • Strony internetowe pisarzy/autorów
  • Strony internetowe poświęcone budowaniu społeczności
  • Strony internetowe urządzeń mobilnych
  • Blogi
  • Informacyjne strony internetowe
  • Broszura biznesowa online
  • Strony internetowe katalogów
  • Strony e-handlu
Pay After Delivery Mżesz zapłacić w ciągu 5 dni od dostawy za pośrednictwem przelewu bankowego, karty kredytowej lub usługi PayPal. Dowiedz się więcej

Konieczny wyższy poziom wymagań?

Pomożemy Ci uzyskać wycenę złożonych dokumentów, plików PDF, stron internetowych, oprogramowania i nie tylko.

Barbara – Starszy doradca klienta

Dlaczego warto nam zaufać

Gwarantowana jakość

Wspieramy najlepszych na świecie tłumaczy wykorzystujących zaawansowane procesy zapewniania jakości. Ponadto, jeśli masz zastrzeżenia, zapewniamy bezpłatną, kompleksową weryfikację tłumaczeń.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Terminowa dostawa

Oferujemy najlepsze poziomy wydajności w branży, o zoptymalizowanym przepływie pracy gwarantuje to ponad 95% dostaw w terminie. Oprócz tego, w mało prawdopodobnym przypadku niedotrzymania terminu zwrócimy nawet całkowity koszt tłumaczenia.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Zapłać po dostawie

W pełni ufamy naszym klientom, dlatego stworzyliśmy model Zapłata po dostawie. Model Zapłata po dostawie umożliwia zapłatę kartą kredytową, przelewem bankowym lub za pomocą usługi Paypal w ciągu pięciu dni od dostarczenia tłumaczenia.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Wysokiej jakości tłumaczenia o krótkim czasie realizacji. Kampanie AdWords i Facebooka na rynki zamorskie nie stanowią dla nas żadnego problemu.
Laura Corallo – Eataly
Zespół Translated zawsze okazywał się profesjonalny i pomocny. Szybko odpowiadają na prośby o pomoc i przestrzegają uzgodnionych terminów.
Fabio Vanek – Italiaonline
Firma Translated tłumaczy dla nas kampanie marketingowe AdWords oraz Facebook od kilku lat. Traktujemy ją jako jednego z naszych zaufanych partnerów, który nigdy nas nie zawiódł.
Alberto Mauri – GroupM
Zespół Translated jest skuteczny zarówno na polu finansowym, jak i operacyjnym. Są wyjątkowo skrupulatni jeśli chodzi o terminowość realizacji. Bardzo szybko zajmują się również ewentualnymi problemami powstałymi po przesłaniu zlecenia.
Davide Scalvi – Docebo
Dzięki Translated nasza strona internetowa jest teraz dostępna w 20 językach, a nie jak poprzednio w 6, co pozwala nam wejść na nowe rynki – liczba krajów, w których działamy, wzrosła z około 10 do 50!
Pierre Massol – TravelCar
W ciągu ostatnich kilku lat korzystałem z usług Translated do tłumaczeń z języka niemieckiego i rosyjskiego na angielski. Ich usługa jest zazwyczaj szybka i wydajna, a struktura wyceny bardzo przejrzysta.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Nasi klienci

Z największą satysfakcją obsługujemy ponad 172 470 klientów na całym świecie, w tym młode, innowacyjne startupy i duże globalne przedsiębiorstwa z różnych branż. Zoptymalizowaliśmy nasze procesy, aby sprostać ich unikalnym potrzebom, realizując nie tylko małe zadania na żądanie, ale również dostarczając zaawansowane, w pełni zarządzane rozwiązania.

Dowiedz się więcej

Tłumaczenie stron internetowych – informacje

Translated od ponad 20 lat oferuje usługi tłumaczeniowe stron internetowych poprzez sieć 214 804 profesjonalnych tłumaczy native speakerów z całego świata posługujących się ponad 100 językami.

Tłumaczenie strony internetowej pozwala dotrzeć do tysięcy nowych użytkowników i potencjalnych klientów w internecie. Oferowanie produktów lub usług międzynarodowej publiczności pozwala na zaprezentowanie się i zapewnia znaczny potencjał wzrostu dla Twojej firmy. Liczne badania wykazały, że konsumenci są bardziej skłonni do dokonania zakupu, jeżeli mogą znaleźć informacje w swoim własnym języku. Możesz zapewnić zagranicznym użytkownikom komfort przeglądania oraz niewielkim kosztem zwiększyć udział w rynku Twojej branży. Nasi tłumacze native speakerzy dostosują treść Twojej strony do kultury i docelowych odbiorców, zachowując tożsamość Twojej marki podczas ekspansji na nowe rynki.

Aby zapewnić stosowanie odpowiedniej terminologii, tłumacze są dobierani do tematyki Twojej strony, w zależności od tego, czy są to kosmetyki, mechanika, czy też prawo. Ponadto mieszkają oni w kraju docelowym dla danej strony internetowej: w ten sposób posiadają wyjątkową wrażliwość na lokalny kontekst kulturowy i mogą doskonale zaadaptować te części Twojej strony internetowej, które wymagają prawdziwej lokalizacji. Tworzymy pamięć tłumaczeniową dla każdego projektu, tak więc kiedy będziesz aktualizował swoją stronę, zapłacisz jedynie za jej nowe elementy. Na życzenie, w procesie tłumaczenia możemy również zlokalizować całą zawartość multimedialną Twojej strony internetowej (zdjęcia, grafiki, pliki PDF do pobrania, itd).

Nasze usługi tłumaczenia stron internetowych zawierają kilka sposobów przeprowadzenia procesu tłumaczenia, w zależności od Twoich potrzeb i możliwości. Możemy tłumaczyć bezpośrednio w kodzie źródłowym Twojej witryny (HTML, PHP, XML lub każdy inny format) przy jednoczesnym poszanowaniu integralności tagów, dzięki zastosowaniu naszego własnego oprogramowania do tłumaczenia wspomaganego komputerowo. Takie rozwiązanie jest idealne dla zapewnienia szybkiego procesu, ponieważ nie wymaga ręcznego integrowania tekstów do plików źródłowych po dostarczeniu tłumaczenia. Możemy też przetłumaczyć Twoją treść w pliku Word lub Excel. Wreszcie, jeśli strona jest zarządzana przez CMS (WordPress, Joomla!, Prestashop, itd.), możemy dodać nasze tłumaczenia w ramach wyżej wspomnianego, jeśli tylko zapewnisz nam dostęp.

Po dodaniu tłumaczenia do deweloperskiej lub produkcyjnej wersji Twojej strony, możemy na życzenie i bez opłat sprawdzić zawartość w jej ostatecznym kontekście, aby ocenić potrzebę dostosowania treści do układu.

Poproś o natychmiastową wycenę

Łatwy sposób na szybkie przetłumaczenie dokumentów.

Kupuj online za pomocą kilku kliknięć.

Natychmiastowa wycena