Özel Yerelleştirme Çözümleri

Çevirmenlerin birebir eğitilmesinden tercih ettiğiniz stile, API'lere ve özel iş akışı tasarımına kadar her şey. Her sektörden farklı müşterilerin 341.435 ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

  • Yerelleştirme iş akışları
  • Çevirmenlerin işe alınması
  • Birebir çevirmen eğitimi
  • Çeviri API'leri
  • Üçüncü taraf entegrasyonları
  • İçerik çıkarma filtreleri
  • Makine Çevirisi eğitimi

TranslationOS

Şeffaf, doğrudan erişilebilir, tümüyle ölçeklendirilebilir ve tümüyle hizmetinize ayrılmış kurumsal bir yerelleştirme platformu. Ayrıcalıklı müşterilerimiz ile projelerinde görev alan çevirmenlerin doğrudan bağlantılı olduğu bir dünyanın kapılarını açıyoruz.

Daha fazla bilgi edin

Mükemmellik süreçlerle başlar

Üretim süreçlerimizi mükemmel teknolojiler ve yetenekli kişilerle güçlendirerek çeviri hizmetlerimizi daha etkili hale getirmek için çok çalışıyoruz.

Üretim süreci

Translated; kalite, kontrol ve maliyet uygunluğunu en üst seviyeye çıkararak Airbnb'nin çeviri alanında yeni bir iş akışı geliştirmesine yardımcı oldu.
Salvo Giammarresi - Airbnb
Hızlı geri dönüş süreleriyle yüksek kaliteli çeviriler. Yurt dışı pazarlarına yönelik Google Ads ve Facebook kampanyaları artık bizim için sorun olmaktan çıktı!
Laura Corallo – Eataly
Translated ekibi her zaman profesyonel ve yardımsever olmuştur. Yardım taleplerine hızla cevap veriyorlar ve teslimat tarihlerine de birebir uyuyorlar.
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated, bize 5 yıldır milyonlarca kelime tercüme etti. Onları en güvenilir iş ortaklarımızdan biri olarak görüyoruz, bizi hiç yarı yolda bırakmadılar.
Alberto Mauri – GroupM
Translated, satış ve operasyon açısından çok etkin bir ekip. Özellikle zamanlamalar konusunda oldukça özenliler ve iş tesliminden sonra herhangi bir düzenleme gerektiğinde hızlıca harekete geçiyorlar.
Davide Scalvi – Docebo
Translated sayesinde web sitemiz 6 yerine artık 20 dilde. Bu sayede yeni pazarlara girebildik ve faaliyet gösterdiğimiz ülke sayısı da 10'dan 50'ye çıktı!
Pierre Massol – TravelCar
Son birkaç yıldır, Almanca ve Rusçadan İngilizceye çeviri yapmak için Translated'i kullanıyorum. Hizmetleri şeffaf fiyatlandırma yapısına sahip, çoğunlukla hızlı ve oldukça verimli.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Müşterilerimiz

arklı sektörlerden genç yenilikçi girimciler ve büyük küresel şirketler de dahil olmak üzere dünya çapında 120.000 müşteriye hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Küçük, talep odaklı görevlerden daha yakın, bire bir ilgi gerektiren, her aşamasıyla yönetilebilen çözümlere kadar tüm ihtiyaçlarına yanıt bulabilecek şekilde süreçlerimizi en iyi hale getirdik.

Devamı...

Başka sorunuz var mı? Bize ulaşın.

Ekibimiz çeviri ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaya hazır.

Bize ulaşın

Merhaba, ben Barbara.
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Barbara - Üst Düzey Müşteri Temsilcisi