שירותי תרגום באיטלקית

שירותי התרגום המקצועיים שלנו מאפשרים לכם לפנות בביטחון אל הקהל שלכם דובר האיטלקית. התרגומים מתבצעים על ידי מתרגמים דוברי השפה שנעזרים בטכנולוגיה מתקדמת כדי להבטיח דיוק ואחידות.

  • 620,066 מומחים מקצועיים דוברי השפה
  • 203 שפות
  • יותר מ-20 שנות מומחיות
  • טכנולוגיית לוקליזציה המבוססת על בינה מלאכותית
  • תהליכי אבטחת איכות
  • מנהלות ומנהלי פרויקטים ייעודיים
תשלום לאחר מסירה אנחנו סומכים עליכם: אתם יכולים לשלם תוך 5 ימים מיום המסירה באמצעות העברה בנקאית, כרטיס אשראי או PayPal. למידע נוסף

שירותי התרגום שלנו

אנחנו משלבים את המומחיות של המתרגמים דוברי השפה שלנו עם הטכנולוגיה מבוססת הבינה המלאכותית המתוחכמת ביותר כדי לספק תרגומים באיכות גבוהה. שירותי תרגום השפות שלנו נועדו לענות על הצרכים הספציפיים שלכם, מתרגום מסמכים ועד ללוקליזציה של אתרי אינטרנט. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לשבור את מחסומי השפה ולהשיג הצלחה גלובלית, לא משנה באיזו שפה הקהל שלכם מדבר.

לוקליזציה לאיטלקית בקנה מידה גדול

אנחנו מעצימים ומרחיבים את תהליך התרגום שלכם באמצעות טכנולוגיה מבוססת בינה מלאכותית כדי לעזור לכם להגיע בקלות ללקוחות הפוטנציאליים שלכם ברחבי העולם. פלטפורמת ה-TMS שלנו, TranslationOS, מאפשרת לראות בזמן אמת פרופילים של מומחי שפה ומדדי ביצוע, כגון תחזיות פיננסיות ואיכות ביצועים. מומחי השפה האיטלקית שלנו מנצלים כלים מבוססי בינה מלאכותית כגון Matecat או‏ Matesub שפוטרים אותם ממשימות מיותרות ומשפרים את ההתמקדות שלהם באיכות. כלים אלה מועצמים הודות לטכנולוגיית תרגום המכונה האדפטיבית שלנו ModernMT, אשר לומדת מהתיקונים של מומחי השפה המקצועיים שלנו ומייצרת תרגומים יוצאי דופן המבוססים על ההקשר של המסמך כולו.

המתרגמים המקצועיים שלנו לאיטלקית

צוות דוברי השפה האיטלקית שלנו מתמחה הן בשפה האיטלקית והן בשפות שמעניינות אתכם. הם מגיעים מרקעים מגוונים ויש להם ניסיון בתעשיות שונות, כגון התחום המשפטי, הפיננסי, הטכני והרפואי. הטכנולוגיה המובילה שלנו, T-Rank™בוחנת את המאפיינים של כל פרויקט ומתאימה את המתרגמת או המתרגם לאיטלקית המתאימים לו ביותר, לפי למעלה מ-30 גורמים, כגון תחום המומחיות, איכות ודייקנות בפרויקטים קודמים של תרגום, תוכן המסמך ועוד

מחירי תרגום לאיטלקית

מחירי התרגום מושפעים מגורמים כגון אורך הטקסט, הנושא שלו, שילוב השפות ורמת השירות שנבחרה. בנוסף, עלות התרגום עשויה להשתנות בהתאם לתאריך המסירה הרצוי. כדי לקבוע את מחיר התרגום עבור התוכן שלכם, אפשר להשתמש בכלי שלנו לקבלת הצעת מחיר מיידית או לשלוח לנו הודעת דוא"ל לקבלת סיוע בהקדם.

תרגום מסמכים לאיטלקית

תרגום מדויק של מסמכים הוא חיוני עבור עסקים שצריכים לתקשר ביעילות עם לקוחות ובעלי עניין במדינות שונות. אנחנו מציעים שירותי תרגום לכל סוגי הקבצים, עם מסירה בפורמט המקורי. בין אם מדובר במסמך Word בסיסי או בקבצי JSON ו-HTML מורכבים, אנחנו מספקים פתרונות תרגום מקיפים לכל הצרכים שלכם.

יש עוד שאלות? אנחנו כאן כדי לעזור.

הצוות שלנו ימצא את הפתרון המתאים לצורכי הלוקליזציה שלכם

ליצירת קשר

שלום, אני ברברה.
איך אוכל לעזור?

ברברה – מנהלת תיקי לקוחות בכירה

אודות Translated


Translated היא ספקית בינלאומית של שירותי שפות וחלוצה בשימוש בבינה מלאכותית לתמיכה במתרגמים מקצועיים. החברה הוקמה בשנת 1999 על ידי מומחית השפה איזבל אנדריו ומדען המחשבים מרקו טרומבטי במטרה לאפשר לכולם להבין ולהיות מובנים בשפה שלהם.
כדי להגשים את משימתה, Translated הסתמכה תמיד על שילוב סימביוטי של יצירתיות אנושית ובינת מכונה. התוצאה היא רשת מקצועית של 620,066 מתרגמים מקצועיים דוברי השפה שעבודתם נבדקה בשילוב עם אחד ממנועי ה-MT בהתאמה אישית עם הביצועים הטובים ביותר, ModernMT.
סיפקנו 1.2 מיליון תרגומים ב-203 שפות ל-344,508 לקוחות ב-40 תחומי מאקרו, תוך חיזוק אסטרטגיית השיווק הגלובלית גם של הלקוחות התובעניים ביותר