שירותי תרגום לגרמנית

שירותי התרגום המקצועיים שלנו מאפשרים לכם למשוך את הקהל דובר הגרמנית שלכם. התרגומים מתבצעים על ידי מתרגמים דוברי השפה שנעזרים בטכנולוגיה חדשנית.

  • 575,803 מומחים מקצועיים דוברי השפה
  • 202 שפות
  • יותר מ-20 שנות מומחיות
  • טכנולוגיית לוקליזציה המבוססת על בינה מלאכותית
  • תהליכי אבטחת איכות
  • מנהלות ומנהלי פרויקטים ייעודיים
תשלום לאחר מסירה אנחנו סומכים עליכם: אתם יכולים לשלם תוך 5 ימים מיום המסירה באמצעות העברה בנקאית, כרטיס אשראי או PayPal. למידע נוסף

שירותי התרגום שלנו

צוות המתרגמים המומחים דוברי השפה שלנו, בשילוב עם טכנולוגיה מבוססת בינה מלאכותית, מבטיחים תרגומים מדויקים והולמים מבחינה תרבותית. אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותי תרגום, מתרגום מסמכים ועד ללוקליזציה של אתרי אינטרנט.
אם אתם צריכים להגיע לקהל דובר גרמנית או לתקשר בכל שפה אחרת, אנחנו כאן כדי לעזור לגשר על פערי השפה ולהפוך שפות להזדמנויות.

לוקליזציה לגרמנית בקנה מידה גדול

אנחנו מציעים מגוון רחב של טכנולוגיות מבוססות בינה מלאכותית שמאפשרות להרחיב את היקף תהליך התרגום ולעזור לכם להגיע ללקוחות הפוטנציאליים שלכם בכל מקום בעולם. הודות ל-TranslationOS, פלטפורמת ה-TMS שלנו, ניתן לראות בזמן אמת פרופילים של מומחי שפה ומדדי ביצוע חשובים, כגון תחזיות פיננסיות ואיכות ביצועים. בנוסף, מומחי השפה הגרמנית שלנו נתמכים על ידי כלים מבוססי בינה מלאכותית כמו Matecat, Matesubו-Matedub. כלים אלה פוטרים את המתרגמים שלנו ממשימות מיותרות ומאפשרים להם להתמקד באיכות. טכנולוגיית תרגום המכונה המובילה והאדפטיבית שלנו, ModernMT, מעצימה את כל הכלים האלה.

המתרגמים המקצועיים שלנו לגרמנית

אנחנו עובדים עם מאגר מומחי שפה דוברי גרמנית בעלי רמה גבוהה של מומחיות הן בשפה הגרמנית והן בשפות המועדפות עליכם. יש להם ניסיון במגוון רחב של תעשיות ותחומים, כגון תוכן משפטי, פיננסי, טכני ורפואי, ונבחרים בקפידה באמצעות טכנולוגיות ברמה הגבוהה ביותר כמו T-Rank, מערכת שמתאימה באופן מיידי את התוכן שלכם עם המתרגמת או המתרגם לגרמנית בעלי הכישורים שהכי מתאימים לסוג התרגום.

מחירי תרגום לגרמנית

מחירי התרגום משתנים בהתאם לאורך ולמורכבות של הטקסט, לשילוב השפות ולרמת השירות שנבחרה. כדי לקבל מושג לגבי עלות התרגום של התוכן המבוקש, אתם יכולים להשתמש בהצעת המחיר המיידית שלנו או לשלוח לנו הודעת דוא"ל ואנחנו נחזור אליכם באופן מיידי.

תרגום מסמכים לגרמנית

תרגום מדויק של מסמכים הוא חיוני עבור עסקים שצריכים לתקשר ביעילות עם לקוחות ובעלי עניין במדינות אחרות. אנחנו יכולים לתרגם כל סוג של קובץ ולשלוח לכם אותו בחזרה באותו הפורמט בדיוק. ממסמכים פשוטים ב-Word ועד לקובצי json ו-html, אנחנו עובדים עם כולם.

יש לכם עוד שאלות? דברו איתנו

הצוות שלנו ימצא את הפתרון המתאים לצורכי הלוקליזציה שלכם

ליצירת קשר

שלום, אני ברברה.
איך אוכל לעזור?

ברברה – מנהלת תיקי לקוחות בכירה

אודות Translated


Translated היא ספקית בינלאומית של שירותי שפות וחלוצה בשימוש בבינה מלאכותית לתמיכה במתרגמים מקצועיים. החברה הוקמה בשנת 1999 על ידי מומחית השפה איזבל אנדריו ומדען המחשבים מרקו טרומבטי במטרה לאפשר לכולם להבין ולהיות מובנים בשפה שלהם.
כדי להגשים את משימתה, Translated הסתמכה תמיד על שילוב סימביוטי של יצירתיות אנושית ובינת מכונה. התוצאה היא רשת מקצועית של 575,803 מתרגמים מקצועיים דוברי השפה שעבודתם נבדקה בשילוב עם אחד ממנועי ה-MT בהתאמה אישית עם הביצועים הטובים ביותר, ModernMT.
סיפקנו 1.2 מיליון תרגומים ב-202 שפות ל-328,491 לקוחות ב-40 תחומי מאקרו, תוך חיזוק אסטרטגיית השיווק הגלובלית גם של הלקוחות התובעניים ביותר