שירותי תרגום לספרדית

שירותי התרגום המקצועיים שלנו מאפשרים פנייה לקהל דוברי הספרדית בביטחון. את התרגומים מבצעים מתרגמים דוברי השפה בעזרת טכנולוגיה מתקדמת.

  • 620,066 מומחים מקצועיים דוברי השפה
  • 203 שפות
  • יותר מ-20 שנות מומחיות
  • טכנולוגיית לוקליזציה המבוססת על בינה מלאכותית
  • תהליכי אבטחת איכות
  • מנהלות ומנהלי פרויקטים ייעודיים
תשלום לאחר מסירה אנחנו סומכים עליכם: אתם יכולים לשלם תוך 5 ימים מיום המסירה באמצעות העברה בנקאית, כרטיס אשראי או PayPal. למידע נוסף

שירותי התרגום שלנו

המתרגמים המומחים דוברי השפה עובדים בשילוב עם טכנולוגיה מבוססת בינה מלאכותית כדי לספק תרגומים שיהיו מתאימים מבחינה תרבותית ומדויקים. טווח שירותי תרגום השפות שלנו נע בין תרגום מסמכים ללוקליזציה של אתרים, כולם מותאמים לדרישות הספציפיות שלכם. לא משנה אם אתם פונים אל קהל דובר ספרדית או כל שפה אחרת, אנחנו מחויבים לתמוך בכם כדי לגשר על מחסום השפה ולהשיג הצלחה גלובלית.

לוקליזציה לספרדית בקנה מידה גדול

הפתרונות הטכנולוגיים מבוססי הבינה המלאכותית שאנחנו מציעים יביאו את תהליך התרגום שלכם לרמה אחרת ויסייעו לכם להתרחב באופן גלובלי. TranslationOS, פלטפורמת ה-TMS החדשנית שלנו, מאפשרת לראות בזמן אמת את הפרופילים של מומחי השפה, כמו גם מדדי ביצוע מרכזיים, כגון תחזיות פיננסיות ואיכות ביצועים. מומחי השפה שלנו לספרדית נהנים גם מכלים חדשניים מבוססי בינה מלאכותית, ביניהם Matecat,‏ ‏Matesub‏ וכן Matedub, המסלקים משימות מיותרות ומבטיחים התמקדות במה שחשוב באמת: איכות התרגום. יחד עם ModernMT, טכנולוגיית תרגום המכונה האדפטיבית שלנו, הכלים האלה מספקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ויעילות. בעזרת למידה מהתיקונים של המומחים המקצועיים שלנו לספרדית, ועל בסיס התייחסות להקשר של המסמך כולו, ModernMT מספקת תרגומים מדויקים ונאותים מבחינה תרבותית.

המתרגמים המקצועיים שלנו לספרדית

רשת המומחים המיומנים שלנו דוברי השפה הספרדית יכולה לעזור לכם לנצל את מלוא הפונטציאל הטמון בתוכן שלכם. עם ידע מעמיק הן בשפה הספרדית והן בשפת המקור שלכם, מומחי השפה שלנו מתגאים גם בניסיון רב במגוון רחב של תעשיות ותחומים, ביניהם תרגום משפטי, פיננסי, טכני ורפואי. אבל איך נבטיח שתקבלו את המתרגמת או המתרגם הטובים ביותר שאפשר עבור הפרויקט שלכם? כאן ‎T-Rank‎‎™‎‎ נכנס לתמונה. הטכנולוגיה המתוחכמת שלנו מנתחת בקפדנות יותר מ-30 גורמים, ביניהם היסטוריית ביצועים, מומחיות בתחום וקריטריונים רלוונטיים נוספים, כגון תוכן המסמך כולו, כדי לבחור את המתרגמת או המתרגם לספרדית המתאימים ביותר עבור התוכן שלכם ולספק תרגומים באיכות גבוהה באופן עקבי.

מחירי תרגום לספרדית

מחירי התרגום מושפעים ממספר גורמים, ביניהם האורך והמורכבות של הטקסט, צמד השפות ורמת השירות הנדרשת. בנוסף, תאריך המסירה המבוקש עשוי גם הוא להשפיע על תעריפי התרגום. כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת ולדעת מהי עלות התרגום עבור התוכן שלכם, אפשר להשתמש בכלי שלנו לקבלת הצעת מחיר מיידית או לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל.

תרגום מסמכים לספרדית

תרגום איכותי של מסמכים הוא חיוני עבור חברות שצריכות לתקשר ביעילות עם לקוחות ובעלי עניין במדינות שונות. לכן מומחי השפה שלנו כאן כדי לספק את התרגום המדויק הדרוש לכם ולהחזיר את הקבצים המתורגמים באותו פורמט כמו המקור. לא משנה אם מדובר במסמך Word פשוט או בקובץ מתוחכם יותר כמו JSON או HTML, תוכלו לסמוך על הצוות שלנו שיספק תוצאות מעולות.

יש עוד שאלות? אנחנו כאן כדי לעזור.

הצוות שלנו ימצא את הפתרון המתאים לצורכי הלוקליזציה שלכם

ליצירת קשר

שלום, אני ברברה.
איך אוכל לעזור?

ברברה – מנהלת תיקי לקוחות בכירה

אודות Translated


Translated היא ספקית בינלאומית של שירותי שפות וחלוצה בשימוש בבינה מלאכותית לתמיכה במתרגמים מקצועיים. החברה הוקמה בשנת 1999 על ידי מומחית השפה איזבל אנדריו ומדען המחשבים מרקו טרומבטי במטרה לאפשר לכולם להבין ולהיות מובנים בשפה שלהם.
כדי להגשים את משימתה, Translated הסתמכה תמיד על שילוב סימביוטי של יצירתיות אנושית ובינת מכונה. התוצאה היא רשת של 620,066 מתרגמים מקצועיים דוברי השפה שעבודתם נבדקה, הפועלת בשילוב עם אחד ממנועי ה-MT בהתאמה אישית עם הביצועים הטובים ביותר, ModernMT.
סיפקנו 1.2 מיליון תרגומים ב-203 שפות ל-344,508 לקוחות ב-40 תחומי מאקרו, תוך חיזוק אסטרטגיית השיווק הגלובלית גם של הלקוחות התובעניים ביותר