שירותי תרגום לצרפתית

שירותי התרגום המקצועיים שלנו מאפשרים פנייה לקהל דוברי הצרפתית בביטחון. את התרגומים מבצעים מתרגמים דוברי השפה בעזרת טכנולוגיה מתקדמת.

  • 607,341 מומחים מקצועיים דוברי השפה
  • 202 שפות
  • יותר מ-20 שנות מומחיות
  • טכנולוגיית לוקליזציה המבוססת על בינה מלאכותית
  • תהליכי אבטחת איכות
  • מנהלות ומנהלי פרויקטים ייעודיים
תשלום לאחר מסירה אנחנו סומכים עליכם: אתם יכולים לשלם תוך 5 ימים מיום המסירה באמצעות העברה בנקאית, כרטיס אשראי או PayPal. למידע נוסף

שירותי התרגום שלנו

המתרגמים המומחים דוברי השפה עובדים בשילוב עם טכנולוגיה מבוססת בינה מלאכותית כדי לספק תרגומים שיהיו מתאימים מבחינה תרבותית ומדויקים. מתרגום מסמכים ועד ללוקליזציה של אתרים, אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותי תרגום שיתאימו לצרכים שלכם. לא משנה אם אתם פונים אל קהל דובר צרפתית או כל שפה אחרת, אנחנו כאן כדי לעזור לכם לגשר על פערי השפה ולהצליח.

לוקליזציה לצרפתית בקנה מידה גדול

הפתרונות הטכנולוגיים מבוססי הבינה המלאכותית שאנחנו מציעים יוכלו לעזור לכם לייעל את תהליך התרגום ולהתרחב באופן גלובלי. TranslationOS, פלטפורמת ה-TMS המתקדמת שלנו, מאפשרת לראות בזמן אמת את הפרופילים של מומחי השפה ולקבל גישה למדדי ביצוע מרכזיים, כגון תחזיות פיננסיות ואיכות ביצועים. מומחי השפה הצרפתית שלנו נהנים גם מכלים חדשניים מבוססי בינה מלאכותית, ביניהם Matecat,‏ ‎‎Matesub‎‏ וכן Matedub, המסייעים להם לסלק משימות מיותרות ולהבטיח איכות תרגום יוצאת דופן. כלים אלה זוכים לחיזוק הודות ל-ModernMT, טכנולוגיית תרגום המכונה האדפטיבית שלנו, שקובעת את הסטנדרט לאיכות וליעילות. בעזרת למידה מהתיקונים של המומחים המקצועיים שלנו לצרפתית, ועל בסיס התייחסות להקשר של המסמך כולו, ModernMT מסייעת לספק תרגומים מדויקים, נאותים מבחינה תרבותית ויעילים.

המתרגמים המקצועיים שלנו לצרפתית

מומחי השפה שלנו לצרפתית מציעים הבנה מעמיקה בשפה הצרפתית ובשפות המועדפות עליכם. הם גם בעלי ניסיון רב בתעשיות שונות ובתחומים מגוונים, כגון תרגום משפטי, פיננסי, טכני ורפואי. כדי להבטיח שנבחר את מומחי השפה הטובים ביותר עבור התוכן שלכם, אנחנו משתמשים בטכנולוגיה מתוחכמת בשם ‎T-Rank™‎‎, המאפשרת לבחור בקפידה את המתרגמת או המתרגם לצרפתית המתאימים ביותר לפרויקט שלכם, בהתבסס על יותר מ-30 גורמים, כגון היסטוריית הביצועים והמומחיות שלהם בתחום, תוכן המסמך וקריטריונים רלוונטיים נוספים.

מחירי תרגום לצרפתית

מחירי התרגום מושפעים ממגוון גורמים, ביניהם האורך והמורכבות של הטקסט, צמד השפות ורמת השירות הנדרשת. בנוסף, תעריפי התרגום עשויים להשתנות בהתאם לתאריך המסירה המבוקש. ניתן לבדוק מהי עלות התרגום עבור התוכן שלכם באמצעות הכלי לקבלת הצעת מחיר מיידית או לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל לקבלת מענה מהיר.

תרגום מסמכים לצרפתית

תרגום מדויק של מסמכים הוא חיוני עבור עסקים שצריכים לתקשר ביעילות עם לקוחות ובעלי עניין במדינות אחרות. אנחנו יכולים לתרגם כל סוג של קובץ ולשלוח לכם אותו בחזרה באותו הפורמט בדיוק. ממסמכים פשוטים ב-Word ועד לקובצי json ו-html, אנחנו עובדים עם כולם.

יש עוד שאלות? אנחנו כאן כדי לעזור.

הצוות שלנו ימצא את הפתרון המתאים לצורכי הלוקליזציה שלכם

ליצירת קשר

שלום, אני ברברה.
איך אוכל לעזור?

ברברה – מנהלת תיקי לקוחות בכירה

אודות Translated


Translated היא ספקית בינלאומית של שירותי שפות וחלוצה בשימוש בבינה מלאכותית לתמיכה במתרגמים מקצועיים. החברה הוקמה בשנת 1999 על ידי מומחית השפה איזבל אנדריו ומדען המחשבים מרקו טרומבטי במטרה לאפשר לכולם להבין ולהיות מובנים בשפה שלהם.
כדי להגשים את משימתה, Translated הסתמכה תמיד על שילוב סימביוטי של יצירתיות אנושית ובינת מכונה. התוצאה היא רשת של 607,341 מתרגמים מקצועיים דוברי השפה שעבודתם נבדקה, הפועלת בשילוב עם אחד ממנועי ה-MT בהתאמה אישית עם הביצועים הטובים ביותר, ModernMT.
סיפקנו 1.2 מיליון תרגומים ב-202 שפות ל-340,920 לקוחות ב-40 תחומי מאקרו, תוך חיזוק אסטרטגיית השיווק הגלובלית גם של הלקוחות התובעניים ביותר