Opracowaliśmy szereg nowych usług, które stanowią odpowiedź na pilną sytuację kryzysową wywołaną epidemią Covid-19

Kryzys spowodowany Covid-19 (koronawirusem) gwałtownie powoduje bezprecedensowe zmiany na całym świecie. Obecnie, w większym stopniu niż kiedykolwiek wcześniej, firmy muszą mieć możliwość szybkiej i przejrzystej komunikacji ze swoimi pracownikami i klientami. Aby Ci w tym pomóc, oferujemy szereg usług, w tym ekspresową dostawę, całodobową dostępność tłumaczy wewnętrznych i na żądanie, a także wspólną wiedzę specjalistyczną w zakresie tekstów medycznych.

Dostępność przez 24 godziny na dobę

Dotąd w większości stref czasowych nasi tłumacze pozostawali w gotowości w godzinach pracy. Obecnie zapewniamy wsparcie dla naszych klientów przez całą dobę, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Nasz nowy system całodobowy umożliwia nam dostarczanie tekstów w 200 językach o każdej porze dnia i nocy.

Usługa w nocnych godzinach szczytu

Niektóre sprawy nie mogą czekać. Gdy poprosisz o tłumaczenie w godzinach nocnych w ciągu tygodnia roboczego, dostarczymy gotowy tekst rano następnego dnia roboczego. Możemy nawet wykonać tłumaczenia w weekend, co pozwoli Ci opublikować lub rozpowszechnić wielojęzyczne treści z samego rana w poniedziałek.

Lokalni tłumacze dla lokalnych biur

Jeśli niezwłocznie potrzebujesz dodatkowego wsparcia wewnętrznego, możesz teraz umówić lokalnego tłumacza, który dotrze do Twojego biura. Bez względu na to, w którym zakątku świata jesteś. A jeśli Twoi pracownicy pracują z domu podczas kryzysu, nasz lokalny tłumacz stanie się członkiem Twojego zespołu zdalnego.

Usługa na żądanie

Jeśli potrzebujesz tłumaczy pozostających w gotowości, na wypadek konieczności realizacji pilnych zleceń tłumaczeń, możesz teraz zarezerwować starannie wybrany zespół lingwistów na określony czas. Zapłacisz zależnie od liczby godzin, niezależnie od liczby słów, które trzeba przetłumaczyć. Każdy tłumacz może wyprodukować 200–300 słów na godzinę, a cały tekst zostanie dostarczony w czasie trwania dyżuru.

Pula tłumaczy medycznych w nagłych wypadkach

Zebraliśmy zespół 217 tłumaczy medycznych w obrębie 60 języków. Ta pula tłumaczy w nagłych wypadkach stanowi nieocenione wsparcie dla placówek opieki zdrowotnej, których personel musi sprawnie komunikować się ze społecznościami wielojęzycznymi lub za granicą. Nasi certyfikowani specjaliści mają bogate doświadczenie w różnych dziedzinach medycyny.

Nawiąż kontakt.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

i pomożemy Ci uzyskać to, czego sobie życzysz.

Skontaktuj się z nami