Profesyonel Tıp Çevirileri

Tüm sektörlerde

 • Hasta tabelaları
 • Tıbbi malzemeler
 • Sigorta belgeleri
 • Aydınlatılmış onam formları
 • Hastane Taburcu Belgeleri
 • Bilimsel yayınlar
 • Tıbbi kayıtlar
 • Hastane kayıtları
 • Yönetmelikler ve mevzuat
 • Klinik çalışma raporları
 • Klinik protokolleri
 • Klinik Çalışmalar
 • Tıbbi raporlar
 • Raporlar
 • Bilimsel araştırma
 • Test ve analiz sonuçları
Teslimattan sonra ödeyin Size güveniyoruz: Çeviriyi teslim aldıktan sonraki 5 gün içerisinde banka havalesi, kredi kartı veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinin

İhtiyacınız olan şey daha mı karmaşık?

Karmaşık belgeler, PDF'ler, web siteleri, yazılım ve daha fazlası için fiyat teklifi almanızda yardımcı olalım.

Barbara - Üst düzey Müşteri Temsilcisi

Neden bizi seçmelisiniz?

Kalite garantisi

Dünyanın en iyi çevirmenlerini kalite güvence süreçleri ile destekliyoruz. Üstelik hepsi bu kadar da değil: Olur da memnun kalmazsanız kapsamlı çeviri kontrolünü de ücretsiz olarak sunuyoruz.

Şartlarımızı okuyun.

Zamanında teslimat

Teslimatlarımızın %95'inden fazlasını zamanında yapma güvencesi verdiğimiz optimize edilmiş iş akışımızla piyasanın en iyi performans seviyelerini sunuyoruz. Dahası, olur da teslimat tarihini yakalayamadığımız bir durum olursa çeviri için talep ettiğimiz bedelin hepsini iade ediyoruz.

Şartlarımızı okuyun.

Teslimattan sonra ödeme

Müşterilerimize canı gönülden güvendiğimiz için "Teslimattan sonra ödeme" modelini geliştirdik. Böylece, çeviri tesliminden itibaren 5 gün içerisinde kredi kartı, havale veya Paypal ile ödeme yapabilirsiniz.

Şartlarımızı okuyun.

Translated; kalite, kontrol ve maliyet uygunluğunu en üst seviyeye çıkararak Airbnb'nin çeviri alanında yeni bir iş akışı geliştirmesine yardımcı oldu.
Salvo Giammarresi - Airbnb
Hızlı geri dönüş süreleriyle yüksek kaliteli çeviriler. Yurt dışı pazarlarına yönelik Google Ads ve Facebook kampanyaları artık bizim için sorun olmaktan çıktı!
Laura Corallo – Eataly
Translated ekibi her zaman profesyonel ve yardımsever olmuştur. Yardım taleplerine hızla cevap veriyorlar ve teslimat tarihlerine de birebir uyuyorlar.
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated, bize 5 yıldır milyonlarca kelime tercüme etti. Onları en güvenilir iş ortaklarımızdan biri olarak görüyoruz, bizi hiç yarı yolda bırakmadılar.
Alberto Mauri – GroupM
Translated, satış ve operasyon açısından çok etkin bir ekip. Özellikle zamanlamalar konusunda oldukça özenliler ve iş tesliminden sonra herhangi bir düzenleme gerektiğinde hızlıca harekete geçiyorlar.
Davide Scalvi – Docebo
Translated sayesinde web sitemiz 6 yerine artık 20 dilde. Bu sayede yeni pazarlara girebildik ve faaliyet gösterdiğimiz ülke sayısı da 10'dan 50'ye çıktı!
Pierre Massol – TravelCar
Son birkaç yıldır, Almanca ve Rusçadan İngilizceye çeviri yapmak için Translated'i kullanıyorum. Hizmetleri şeffaf fiyatlandırma yapısına sahip, çoğunlukla hızlı ve oldukça verimli.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Müşterilerimiz

Farklı sektörlerden genç, yenilikçi girişimciler ve büyük küresel şirketler de dâhil olmak üzere dünya çapında 344.508 müşteriye hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Küçük, talep odaklı görevlerden daha yakın, bire bir ilgi gerektiren, her aşamasıyla yönetilebilen çözümlere kadar müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan süreçlerimizi en iyi hale getirdik.

Devamı...

Tıp Çevirileri Hakkında

Translated, dünyanın her yerinden 335.761 ana dilini konuşan profesyonel çevirmenden oluşan geniş çevirmen ağı ile 15 yılı aşkın süredir pek çok dilde çeviri hizmetleri sunmaktadır.

Tıp çevirileri teknik/bilimsel çeviri kategorisine girmektedir: çevirmenin özel terminolojiye doğru yaklaşması ve müşterilere birinci sınıf hizmet sunması için özel becerilere sahip olması gereken önemli ve hassas bir alandır. Çevirmen ağımız sayesinde çeşitli alanlarda kaliteli hizmet sunabiliyoruz: tüm tıp ve cerrahi dalları, klinik teşhisler, sağlık istatistikleri, veterinerlik ve tıp endüstrisi gibi.

Tıp çevirilerinde kanıtlanmış deneyim ve en yüksek kalite standartlarına bağlılık, sektördeki en büyük şirketlerin çeviri projelerinde Translated'i tercih etmelerinin en önemli nedenleridir. Translated, mesleği ile ilgili sertifikasyonları ve akreditasyonları bulunan, ana dilini konuşan doktor çevirmenleri kullanmaktadır. Tıbbi belgelerin profesyonel çevirisi, sadece iki veya daha fazla dil bilen kişiler tarafından yapılamaz; tıp alanında deneyimi olan profesyonellere ihtiyaç vardır.

Translated, tüm tıp dallarında uzmanların elinden çıkmış tıp çevirileri sunmaktadır: Kılavuzlar, bilimsel belgeler, klinik raporlar ve konferans etkinliklerine yönelik bilgilendirici materyaller. Yazılı belgeler yayın amacıyla veya dahili ve bilgilendirme amaçları için kullanılabilir. Tıp çevirilerine ek olarak, belgenin hukuki geçerliliğe sahip olması gerektiğinde yeminli tercümeler de sunuyoruz. yılı aşan sektör deneyimimizle, büyük hacimli projeleri kısa sürede yönetmemize imkan veren üretim sürecini (birden fazla çevirmeni paralel olarak kullanmak dahil) kusursuz hale getirdik.

Translated'in çeviri yönetimi süreci ISO 9001:2015 ve ISO 17100:2015 standartlarına göre onaylanmıştır.

Anında fiyat teklifi alın.

Belgelerinizi hızlı bir şekilde çevirmenin kolay yolu.

Birkaç tıklamada çevrimiçi satın alın.

Anında fiyat teklifi