Profesjonalne tłumaczenia medyczne

Od 1999 roku wybieramy i szkolimy najlepszych profesjonalnych tłumaczy na świecie, wspierając ich działania najnowszymi technologiami, które pomagają 172 470 klientom z różnych branż.

 • Dokumentacje medyczne
 • Dokumenty dołączone do produktów medycznych
 • Dokumenty ubezpieczeniowe
 • Formularze zgody
 • Karty informacyjne leczenia szpitalnego
 • Publikacje naukowe
 • Dokumentacja medyczna
 • Dokumentacje szpitalne
 • Przepisy i akty prawne
 • Sprawozdania z badań klinicznych
 • Sprawozdania medyczne
 • Próby kliniczne
 • Sprawozdania medyczne
 • Raporty
 • Badania naukowe
 • Wyniki badań i analiz
Pay After Delivery Mżesz zapłacić w ciągu 5 dni od dostawy za pośrednictwem przelewu bankowego, karty kredytowej lub usługi PayPal. Dowiedz się więcej

Konieczny wyższy poziom wymagań?

Pomożemy Ci uzyskać wycenę złożonych dokumentów, plików PDF, stron internetowych, oprogramowania i nie tylko.

Barbara – Starszy doradca klienta

Dlaczego warto nam zaufać

Gwarantowana jakość

Wspieramy najlepszych na świecie tłumaczy wykorzystujących zaawansowane procesy zapewniania jakości. Ponadto, jeśli masz zastrzeżenia, zapewniamy bezpłatną, kompleksową weryfikację tłumaczeń.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Terminowa dostawa

Oferujemy najlepsze poziomy wydajności w branży, o zoptymalizowanym przepływie pracy gwarantuje to ponad 95% dostaw w terminie. Oprócz tego, w mało prawdopodobnym przypadku niedotrzymania terminu zwrócimy nawet całkowity koszt tłumaczenia.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Zapłać po dostawie

W pełni ufamy naszym klientom, dlatego stworzyliśmy model Zapłata po dostawie. Model Zapłata po dostawie umożliwia zapłatę kartą kredytową, przelewem bankowym lub za pomocą usługi Paypal w ciągu pięciu dni od dostarczenia tłumaczenia.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Wysokiej jakości tłumaczenia o krótkim czasie realizacji. Kampanie AdWords i Facebooka na rynki zamorskie nie stanowią dla nas żadnego problemu.
Laura Corallo – Eataly
Zespół Translated zawsze okazywał się profesjonalny i pomocny. Szybko odpowiadają na prośby o pomoc i przestrzegają uzgodnionych terminów.
Fabio Vanek – Italiaonline
Firma Translated tłumaczy dla nas kampanie marketingowe AdWords oraz Facebook od kilku lat. Traktujemy ją jako jednego z naszych zaufanych partnerów, który nigdy nas nie zawiódł.
Alberto Mauri – GroupM
Zespół Translated jest skuteczny zarówno na polu finansowym, jak i operacyjnym. Są wyjątkowo skrupulatni jeśli chodzi o terminowość realizacji. Bardzo szybko zajmują się również ewentualnymi problemami powstałymi po przesłaniu zlecenia.
Davide Scalvi – Docebo
Dzięki Translated nasza strona internetowa jest teraz dostępna w 20 językach, a nie jak poprzednio w 6, co pozwala nam wejść na nowe rynki – liczba krajów, w których działamy, wzrosła z około 10 do 50!
Pierre Massol – TravelCar
W ciągu ostatnich kilku lat korzystałem z usług Translated do tłumaczeń z języka niemieckiego i rosyjskiego na angielski. Ich usługa jest zazwyczaj szybka i wydajna, a struktura wyceny bardzo przejrzysta.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Nasi klienci

Z największą satysfakcją obsługujemy ponad 172 470 klientów na całym świecie, w tym młode, innowacyjne startupy i duże globalne przedsiębiorstwa z różnych branż. Zoptymalizowaliśmy nasze procesy, aby sprostać ich unikalnym potrzebom, realizując nie tylko małe zadania na żądanie, ale również dostarczając zaawansowane, w pełni zarządzane rozwiązania.

Dowiedz się więcej

Tłumaczenia medyczne – informacje

Translated od ponad 20 lat oferuje usługi tłumaczeniowe tekstów i dokumentów medycznych poprzez sieć 214 804 profesjonalnych tłumaczy native speakerów z całego świata posługujących się ponad 177 językami.

Tłumaczenia medyczne należą do kategorii tłumaczeń technicznych / naukowych: jest to dziedzina ważna i delikatna, jako że tłumacz musi posiadać szczególne umiejętności i wiedzę, aby użyć prawidłowej terminologii i zaoferować klientom usługę najwyższej klasy. Nasza sieć tłumaczy pozwala nam na zapewnienie wysokiej jakości usług w wielu dziedzinach: we wszystkich specjalizacjach medycyny i chirurgii, w diagnostyce klinicznej, statystykach zdrowotnych, weterynarii i przemyśle medycznym.

Udokumentowane doświadczenie w tłumaczeniach medycznych oraz zachowywanie najwyższych standardów jakości to główne powody, dla których poważni klienci z branży wybierają Translated dla swoich projektów tłumaczeniowych. Translated angażuje tłumaczy native speakerów, którzy są lekarzami dysponującymi certyfikatami i akredytacjami w swoim zawodzie. Tłumaczenie profesjonalnych dokumentów medycznych nie może być powierzone komuś, kto po prostu zna dwa lub więcej języków, wymaga to zatrudnienia specjalistów z doświadczeniem w dziedzinie medycyny.

Translated oferuje specjalistyczne tłumaczenia medyczne w różnych dziedzinach medycyny: podręczniki, prace naukowe, raporty kliniczne, ale także materiały informacyjne przeznaczone na konferencje. Dokumenty pisemne mogą być wykorzystywane do publikacji lub na użytek wewnętrzny i informacyjny. Oprócz tłumaczeń medycznych, oferujemy również tłumaczenia przysięgłe w przypadkach, gdy dokument musi mieć moc prawną. Przez ponad 20 lat naszej działalności udoskonaliliśmy proces produkcji, który pozwala nam realizować duże ilości zamówień (w tym poprzez jednoczesne zaangażowanie większej liczby tłumaczy) w krótkim czasie.

Proces zarządzania tłumaczeniami Translated posiada certyfikaty zgodności ze standardami ISO 9001:2015 i ISO 17100:2015.

Poproś o natychmiastową wycenę

Łatwy sposób na szybkie przetłumaczenie dokumentów.

Kupuj online za pomocą kilku kliknięć.

Natychmiastowa wycena