Tłumaczenia ofert na Amazonie

Dlaczego warto lokalizować swoje oferty, korzystając z usług Translated

Według badania Common Sense Advisory firmy, które zapewniają tłumaczenie treści na różne języki, aby komunikować się i nawiązywać kontakty z konsumentami z różnych krajów, mają 2,67 raza większe prawdopodobieństwo wzrostu przychodów niż inne firmy.

Skąd bierze się taka różnica?To proste:

  • Konsumenci wolą kupować produkty opisane w ich języku rodzimym: 72% ankietowanych twierdzi, iż najprawdopodobniej wybiorą produkt opisany w języku ojczystym.
  • I co ciekawsze, 56% konsumentów online twierdzi, że możliwość przeczytania informacji w języku ojczystym jest dla nich ważniejsza od ceny produktu.

Rynek Amazon jest kluczowym czynnikiem napędzającym globalną działalność

Globalny rynek Amazon jest wart ponad 130 miliardów dolarów. Ta oszałamiająca wartość wynika z aktywności zarówno nowych, jak i doświadczonych sprzedawców detalicznych, którzy używają tej platformy do sprzedaży swoich produktów nie tylko nabywcom lokalnym, ale również klientom na całym świecie. Jeśli jesteś sprzedawcą i chcesz wykorzystać zalety rynku Amazon, aby zwiększyć sprzedaż, masz realną możliwość rozwinięcia swojej działalności na arenie międzynarodowej – firma Translated jest teraz dostępna na Amazon Marketplace jako dostawca usług tłumaczeniowych.

Z przyjemnością pomożemy znaleźć odpowiedzi na potrzeby tłumaczeniowe na rynku Amazon, niezależnie od wybranego regionu docelowego: nasze doświadczenie w dziedzinie tłumaczeń obejmuje 200 języków, nasi tłumacze potrafią zaś tłumaczyć wszelkie treści oparte na produktach, w tym opisy, recenzje użytkowników i inne. Dostarczamy tłumaczenia wykonywane przez specjalistów będących rodzimymi użytkownikami języka, mających duże doświadczenie w lokalizacji, dzięki czemu możesz mieć pewność, że niuansy językowe i różnice kulturowe zostają oddane w przekładzie. Rezultat? Trafniejsza i skuteczniejsza lokalizacja.

Jak to działa?

Obecnie Amazon umożliwia dotarcie do rynków w Ameryce Północnej, Europie i Azji. Jeśli chcesz odnieść sukces na regionalnym rynku Amazon, warto nawiązać współpracę z partnerem tłumaczeniowym, dzięki czemu przetłumaczysz ofertę na język danego regionu. Jeśli na przykład jesteś sprzedawcą z Niemiec, który chce korzystać z amerykańskiej wersji Amazona, co pozwoli docierać do klientów w Kanadzie, musisz przetłumaczyć informacje o produkcie na język angielski i kanadyjską odmianę francuskiego. Wykorzystaj analizę T-Index, aby zidentyfikować najlepszą kombinację rynek-język dla swojej inwestycji, uwzględniając liczbę klientów i potencjał sprzedaży online.


W naszej pracy kierujemy się dwiema zasadami. Są to:

1. Staranna optymalizacja słów kluczowych:

Zastanów się nad wszystkimi opisami Twojej marki i produktów. Istnieje wiele wyrażeń, słów i terminów, których można używać w różnych językach: stosujemy specjalistyczne narzędzia do sprawdzania trafności słów kluczowych na Twoim rynku, aby zapewnić, że nie tracisz większości dostępnego ruchu.

2. Efektywna kreatywność:

Lokalizujemy oferty tak, by Twój oryginalny komunikat promocyjny i zachęty do działania były jak najbardziej przekonujące w języku docelowym. Skorzystaj z usług profesjonalnych copywriterów, którzy kreatywnie współpracują z naszymi tłumaczami, aby Twoje wiadomości były prezentowane w możliwie najlepszy sposób.

Lokalizacja umożliwia uzyskanie w łatwy sposób większej liczby skalowanych produktów

Staranna lokalizacja treści, dostarczenie odbiorcom niezbędnych i dostosowanych kulturowo informacji oraz utrzymanie spójności danych produktowych – to tylko niektóre z oczywistych korzyści wynikających ze współpracy z profesjonalną firmą tłumaczeniową. I jest to prosta droga do sukcesu na międzynarodowym rynku Amazon. Nie ma nic prostszego: uzyskaj natychmiastową wycenę lub wyślij nam pliki do tłumaczenia na adres info@translated.com.

Tłumaczenia to element marketingu o istotnym znaczeniu dla globalnego wzrostu. Z całą pewnością nie warto wywierać złego wrażenia na użytkownikach zainteresowanych oferowanymi produktami, dlatego czołowe firmy uznają lokalizację za podstawowy element swojej strategii marketingowej (zapoznaj się ze studium przypadku Airbnb – Translated). Dobrze wykonane tłumaczenia stają się inwestycją, która opłaca się globalnym nabywcom.

Czy masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami.

Nasz zespół znajdzie rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb tłumaczeniowych.

Skontaktuj się z nami

Cześć, jestem Barbara.
W czym mogę pomóc?

Barbara – starszy specjalista ds. klienta

Translated pomógł Airbnb opracować nowy proces tłumaczenia maksymalizujący jakość, kontrolę i efektywność kosztową.,
Salvo Giammarresi - Airbnb
Wysokiej jakości tłumaczenia o krótkim czasie realizacji. Kampanie Google Ads i na Facebooku na potrzeby rynków zagranicznych nie są dla nas żadnym problemem!,
Laura Corallo – Eataly
Zespół Translated zawsze okazywał się profesjonalny i pomocny. Szybko reaguje na prośby o pomoc i przestrzega ustalonych terminów.,
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated lokalizuje dla nas kampanie marketingowe w Google Ads i na Facebooku od kilku lat. Jest jednym z naszych zaufanych partnerów, który nigdy nas nie zawiódł.,
Alberto Mauri – GroupM
Zespół Translated jest skuteczny zarówno pod względem handlowym, jak i operacyjnym. Jest przykładnie sumienny w dotrzymywaniu terminów i w razie potrzeby szybko rozwiązuje wszelkie problemy po dostarczeniu tłumaczenia.,
Davide Scalvi – Docebo
Dzięki Translated nasza strona internetowa jest teraz dostępna w 20 językach zamiast 6, co pozwoliło nam wejść na nowe rynki – liczba krajów, w których działamy, wzrosła z około 10 do 50!,
Pierre Massol – TravelCar
W ciągu ostatnich kilku lat korzystałem z usług firmy Translated do tłumaczeń z niemieckiego i rosyjskiego na angielski. Usługi firmy są zazwyczaj szybkie i skuteczne, a struktura cen jest przejrzysta.,
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Nasi klienci

Z satysfakcją obsługujemy 334 446klientów na całym świecie, w tym młode innowacyjne startupy i wielkie globalne przedsiębiorstwa reprezentujące różne branże. Zoptymalizowaliśmy nasze procesy, aby sprostać ich unikalnym potrzebom, realizując nie tylko małe zadania na żądanie, ale również dostarczając zaawansowane, w pełni opracowane rozwiązania.

Dowiedz się więcej

Poznaj nasze technologie

Tłumaczeniowe interfejsy API do lokalizacji ciągłej, zaawansowane wykorzystywanie powtórzeń, wyodrębnianie treści z 71 formatów plików i 21 rodzajów treści źródłowych, adaptacyjne tłumaczenie maszynowe wykorzystujące sieci neuronowe – a to jeszcze nie wszystko.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami.

Nasz zespół znajdzie rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb tłumaczeniowych.

Skontaktuj się z nami