Zindywidualizowane rozwiązania w zakresie lokalizacji

Od zaawansowanego szkolenia tłumaczy, dostosowanego do Twoich oczekiwań, do interfejsów API i projektowania zindywidualizowanych procesów przepływu pracy. Odpowiadamy na potrzeby 172 470 różnych klientów ze wszystkich sektorów.

  • Procesy przepływu pracy w zakresie lokalizacji
  • Rekrutacja tłumaczy
  • Zaawansowane szkolenie tłumaczy
  • Interfejsy API tłumaczeń
  • Integracje z innymi firmami
  • Filtry do wyodrębniania treści
  • Szkolenie z tłumaczenia maszynowego

TranslationOS

Kompletna platforma lokalizacyjna dla przedsiębiorstw, która jest przejrzysta, działa bez pośredników i jest hiper-skalowalna. Otwieramy świat, w którym sprytni klienci i zaangażowani tłumacze współpracują ze sobą bezpośrednio.

Dowiedz się więcej

Doskonałość rozpoczyna się od procesów

Dokładamy wszelkich starań dla podwyższenia skuteczności naszych usług tłumaczeniowych, wzmacniając nasze procesy produkcyjne dzięki stosowaniu doskonałych technologii i pracy utalentowanych ludzi.

Proces produkcji

Wysokiej jakości tłumaczenia o krótkim czasie realizacji. Kampanie AdWords i Facebooka na rynki zamorskie nie stanowią dla nas żadnego problemu.
Laura Corallo – Eataly
Zespół Translated zawsze okazywał się profesjonalny i pomocny. Szybko odpowiadają na prośby o pomoc i przestrzegają uzgodnionych terminów.
Fabio Vanek – Italiaonline
Firma Translated tłumaczy dla nas kampanie marketingowe AdWords oraz Facebook od kilku lat. Traktujemy ją jako jednego z naszych zaufanych partnerów, który nigdy nas nie zawiódł.
Alberto Mauri – GroupM
Zespół Translated jest skuteczny zarówno na polu finansowym, jak i operacyjnym. Są wyjątkowo skrupulatni jeśli chodzi o terminowość realizacji. Bardzo szybko zajmują się również ewentualnymi problemami powstałymi po przesłaniu zlecenia.
Davide Scalvi – Docebo
Dzięki Translated nasza strona internetowa jest teraz dostępna w 20 językach, a nie jak poprzednio w 6, co pozwala nam wejść na nowe rynki – liczba krajów, w których działamy, wzrosła z około 10 do 50!
Pierre Massol – TravelCar
W ciągu ostatnich kilku lat korzystałem z usług Translated do tłumaczeń z języka niemieckiego i rosyjskiego na angielski. Ich usługa jest zazwyczaj szybka i wydajna, a struktura wyceny bardzo przejrzysta.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Nasi klienci

Z największą satysfakcją obsługujemy ponad 120 000 klientów na całym świecie, w tym młode, innowacyjne startupy i duże globalne przedsiębiorstwa z różnych branż. Zoptymalizowaliśmy nasze procesy, aby sprostać ich unikalnym potrzebom, realizując nie tylko małe zadania na żądanie, ale również zapewniając zaawansowane, w pełni zarządzane rozwiązania.

Dowiedz się więcej

Masz więcej pytań? Odezwij się.

Nasz zespół znajdzie rozwiązanie dla Twoich potrzeb tłumaczeniowych.

Skontaktuj się z nami

Cześć, jestem Barbara.
W czym mogę pomóc?

Barbara – starszy specjalista ds. klienta