Lokalizacja oprogramowania internetowego

Od 1999 roku wybieramy i szkolimy najlepszych profesjonalnych tłumaczy na świecie, wspierając ich działania najnowszymi technologiami, które pomagają 172 470 klientom z różnych branż.

 • Statyczne aplikacje internetowe
 • Dynamiczne aplikacje internetowe
 • Sklepy internetowe lub handel elektroniczny
 • Portalowa aplikacja internetowa
 • Animowana aplikacja internetowa
 • CMS (Wordpress, Joomla)

Możemy sprawić, że Twoje produkty staną się dostępne dla każdego.

Lokalizacja to proces dostosowywania produktu do potrzeb (zwłaszcza językowych i kulturowych) danego miejsca lub rynku (SNPL, Stowarzyszenie Normalizacji Przemysłu Lokalizacyjnego).

Translated działa na prawie wszystkich platformach sprzętowych i programowych dostępnych na rynku. Opracowuje również filtry do wyodrębniania i ponownego wstawiania tekstów w zastrzeżonych środowiskach, preferując otwarte technologie, takie jak XML i UNICODE.

Mocne strony procesu lokalizacji realizowanego w naszej firmie to:

 • Testowane i odtwarzalne metodologie
 • Wyodrębnianie terminologii i stylu z istniejącej dokumentacji
 • Tłumaczenie w środowiskach obejmujących funkcje sprawdzania pisowni, pamięci tłumaczeniowych i zarządzania terminologią
 • Całkowita zgodność z międzynarodowymi standardami i terminologią branżową
 • Wewnętrzne testowanie produktu
 • Doświadczenie wynikające z lokalizacji milionów słów dla dużych producentów oprogramowania

Możemy przetestować i odpowiednio dostroić Twoje oprogramowanie

Testowanie oprogramowania wiąże się z wyzwaniem polegającym na tym, że każdy język przeznaczony jest dla użytkowników pochodzących z różnych kultur. Należy zatem wziąć pod uwagę różne aspekty tekstu, takie jak jego kierunek, stosowane miary i waluta, a zdania pojawiające się w oprogramowaniu muszą być dostosowane do lokalnego kontekstu kulturowego, gwarantując, że tłumaczenie jest dokładne i zrozumiałe w kraju docelowym – na tym właśnie polega autentyczny proces lokalizacji.

Możemy przetestować zlokalizowane oprogramowanie, przywiązując szczególną wagę do konfiguracji środowiska testowego, projektowania przypadków testowych, wykonywania testów i dostrajania tłumaczeń.

Więcej pytań? Odezwij się.

Nasz zespół jest gotowy, by znaleźć rozwiązanie dla Twoich potrzeb tłumaczeniowych.

Skontaktuj się z nami

Cześć, jestem Barbara.
W czym mogę pomóc?

Barbara - Senior Account Manager

Wysokiej jakości tłumaczenia o krótkim czasie realizacji. Kampanie AdWords i Facebooka na rynki zamorskie nie stanowią dla nas żadnego problemu.
Laura Corallo – Eataly
Zespół Translated zawsze okazywał się profesjonalny i pomocny. Szybko odpowiadają na prośby o pomoc i przestrzegają uzgodnionych terminów.
Fabio Vanek – Italiaonline
Firma Translated tłumaczy dla nas kampanie marketingowe AdWords oraz Facebook od kilku lat. Traktujemy ją jako jednego z naszych zaufanych partnerów, który nigdy nas nie zawiódł.
Alberto Mauri – GroupM
Zespół Translated jest skuteczny zarówno na polu finansowym, jak i operacyjnym. Są wyjątkowo skrupulatni jeśli chodzi o terminowość realizacji. Bardzo szybko zajmują się również ewentualnymi problemami powstałymi po przesłaniu zlecenia.
Davide Scalvi – Docebo
Dzięki Translated nasza strona internetowa jest teraz dostępna w 20 językach, a nie jak poprzednio w 6, co pozwala nam wejść na nowe rynki – liczba krajów, w których działamy, wzrosła z około 10 do 50!
Pierre Massol – TravelCar
W ciągu ostatnich kilku lat korzystałem z usług Translated do tłumaczeń z języka niemieckiego i rosyjskiego na angielski. Ich usługa jest zazwyczaj szybka i wydajna, a struktura wyceny bardzo przejrzysta.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Nasi klienci

Z największą satysfakcją obsługujemy ponad 172 470 klientów na całym świecie, w tym młode, innowacyjne startupy i duże globalne przedsiębiorstwa z różnych branż. Zoptymalizowaliśmy nasze procesy, aby sprostać ich unikalnym potrzebom, realizując nie tylko małe zadania na żądanie, ale również dostarczając zaawansowane, w pełni zarządzane rozwiązania.

Dowiedz się więcej

Poznaj nasze technologie

Tłumaczeniowe interfejsy API dla ustawicznej lokalizacji, zaawansowane wykorzystywanie powtórzeń, wyodrębnianie treści z 71 formatów plików i 21 rodzajów plików źródłowych, adaptacyjne tłumaczenie maszynowe wykorzystujące sieci neuronowe – a to nie wszystko.

Dowiedz się więcej

Odezwij się.

Nasz zespół jest gotowy, by znaleźć rozwiązanie dla Twoich potrzeb tłumaczeniowych.

Skontaktuj się z nami