Tłumaczenia marketingowe i komunikacyjne

Od 1999 roku wybieramy i szkolimy najlepszych profesjonalnych tłumaczy na świecie, wspierając ich działania najnowszymi technologiami, które pomagają 172 470 klientom z różnych branż.

 • Banery
 • Broszury handlowe
 • Kampanie AdWords
 • Kampanie reklamowe
 • Katalogi
 • Informacje prasowe
 • Materiały promocyjne
 • Filmy korporacyjne
 • Badania marketingowe
 • Ulotki reklamowe
 • Newslettery
 • Reklamy
 • Oficjalne raporty
 • Opinie
 • Strony internetowe
 • Wpisy blogowe
Pay After Delivery Mżesz zapłacić w ciągu 5 dni od dostawy za pośrednictwem przelewu bankowego, karty kredytowej lub usługi PayPal. Dowiedz się więcej

Konieczny wyższy poziom wymagań?

Pomożemy Ci uzyskać wycenę złożonych dokumentów, plików PDF, stron internetowych, oprogramowania i nie tylko.

Barbara – Starszy doradca klienta

Dlaczego warto nam zaufać

Gwarantowana jakość

Wspieramy najlepszych na świecie tłumaczy wykorzystujących zaawansowane procesy zapewniania jakości. Ponadto, jeśli masz zastrzeżenia, zapewniamy bezpłatną, kompleksową weryfikację tłumaczeń.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Terminowa dostawa

Oferujemy najlepsze poziomy wydajności w branży, o zoptymalizowanym przepływie pracy gwarantuje to ponad 95% dostaw w terminie. Oprócz tego, w mało prawdopodobnym przypadku niedotrzymania terminu zwrócimy nawet całkowity koszt tłumaczenia.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Zapłać po dostawie

W pełni ufamy naszym klientom, dlatego stworzyliśmy model Zapłata po dostawie. Model Zapłata po dostawie umożliwia zapłatę kartą kredytową, przelewem bankowym lub za pomocą usługi Paypal w ciągu pięciu dni od dostarczenia tłumaczenia.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Wysokiej jakości tłumaczenia o krótkim czasie realizacji. Kampanie AdWords i Facebooka na rynki zamorskie nie stanowią dla nas żadnego problemu.
Laura Corallo – Eataly
Zespół Translated zawsze okazywał się profesjonalny i pomocny. Szybko odpowiadają na prośby o pomoc i przestrzegają uzgodnionych terminów.
Fabio Vanek – Italiaonline
Firma Translated tłumaczy dla nas kampanie marketingowe AdWords oraz Facebook od kilku lat. Traktujemy ją jako jednego z naszych zaufanych partnerów, który nigdy nas nie zawiódł.
Alberto Mauri – GroupM
Zespół Translated jest skuteczny zarówno na polu finansowym, jak i operacyjnym. Są wyjątkowo skrupulatni jeśli chodzi o terminowość realizacji. Bardzo szybko zajmują się również ewentualnymi problemami powstałymi po przesłaniu zlecenia.
Davide Scalvi – Docebo
Dzięki Translated nasza strona internetowa jest teraz dostępna w 20 językach, a nie jak poprzednio w 6, co pozwala nam wejść na nowe rynki – liczba krajów, w których działamy, wzrosła z około 10 do 50!
Pierre Massol – TravelCar
W ciągu ostatnich kilku lat korzystałem z usług Translated do tłumaczeń z języka niemieckiego i rosyjskiego na angielski. Ich usługa jest zazwyczaj szybka i wydajna, a struktura wyceny bardzo przejrzysta.
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Nasi klienci

Z największą satysfakcją obsługujemy ponad 172 470 klientów na całym świecie, w tym młode, innowacyjne startupy i duże globalne przedsiębiorstwa z różnych branż. Zoptymalizowaliśmy nasze procesy, aby sprostać ich unikalnym potrzebom, realizując nie tylko małe zadania na żądanie, ale również dostarczając zaawansowane, w pełni zarządzane rozwiązania.

Dowiedz się więcej

Tłumaczenia marketingowe – informacje

Translated od ponad 20 lat oferuje wielojęzyczne usługi tłumaczeniowe poprzez sieć 214 804 profesjonalnych tłumaczy native speakerów z całego świata posługujących się ponad 177 językami.

Rynek globalny stawia nowe wyzwania: z taką samą konkurencją jak w przemyśle, należy promować właściwie, aby produkty i usługi dotarły do ​​międzynarodowej publiczności. Ponieważ każdy rynek zagraniczny posiada inne cechy ekonomiczne i społeczno-kulturowe, bardzo ważne jest, by formułować przekaz marketingowy w odpowiedni sposób.

Tłumacz musi mieć na uwadze styl dokumentu i zapewnić tłumaczenie, które będzie kładło nacisk na jakość i dostosowanie do rynku docelowego. Tłumaczenie musi być napisane tak, by było atrakcyjne i by charakteryzowało się mocnym przekazem: musi ono przekonać grupę docelową. Tekst jest także dostosowywany do lokalnego kontekstu kulturowego, co gwarantuje, że tłumaczenie jest dokładne, atrakcyjne i spójne w kraju docelowym: to prawdziwy proces lokalizacji. Jakość tłumaczenia końcowego jest również zagwarantowana przez kontrolę krajową, co oznacza, że przetłumaczony dokument zostaje poprawiony przez doświadczonych tłumaczy, mieszkających w kraju, w którym dokument zostanie opublikowany.

Nasi tłumacze mają dostęp do pamięci tłumaczeniowych i leksykonów branżowych, co zapewnia właściwe zastosowanie terminologii. Wszystkie nasze tłumaczenia pozostają poufne: dyskrecja i bezpieczeństwo są traktowane bardzo poważnie.

Możemy wykonać tłumaczenia w ponad 1600 kombinacjach językowych z niemal dowolnego formatu elektronicznego, zachowując go w tekście końcowym. Gwarantujemy układ i kierunek tekstu w trybie RTL (od prawej do lewej w językach niezachodnich).

Poproś o natychmiastową wycenę

Łatwy sposób na szybkie przetłumaczenie dokumentów.

Kupuj online za pomocą kilku kliknięć.

Natychmiastowa wycena